Навчання з сучасними технологіями – це легко!

У цій статті ми розглянемо найкращі онлайн-уроки німецької мови за допомогою FluentU.

Якщо ви шукаєте онлайн-курс німецької мови, який буде веселим та гнучким, але при цьому продуктивний, це для вас. FluentU - це онлайн-платформа для занурення, яка знімає реальні німецькі відео - наприклад, музичні кліпи, трейлери до фільмів, новини та надихаючі розмови - і перетворює їх на персоналізовані уроки німецької.

Це означає, що ви будете вивчати справжню німецьку мову, як розмовляють нею у реальному житті, але ви також матимете всю структуру та підтримку, необхідні для створення основи граматики та словникового запасу.

Незалежно від вашого рівня, інтересів чи сфери уваги німецькою мовою, ви тут легко знайдете тонни відповідного матеріалу. Ви можете переглядати відео за складністю (від початкової до рідної), темою (мистецтво та розваги, здоров'я та спосіб життя тощо) та форматом (відеоблог, новини, шоу тощо).

Однак FluentU призначений не лише для перегляду відео. Йдеться про вивчення та активне відпрацювання мови, яку ви чуєте у відео.

Під час перегляду вибраних відео можна натиснути будь-яке слово із субтитрами, щоб миттєво його знайти. У кожному визначенні є приклади, які були написані, щоб допомогти вам зрозуміти, як це слово використовується в контексті. Якщо ви бачите цікаве слово, якого не знаєте, просто натисніть «додати», щоб зберегти його у своєму списку словникового запасу.

Кожне відео також містить повну розшифровку, списки словникового запасу та цікаві вікторини. Існують навіть картки, які переходять у відеокліпи, зображення та аудіо, щоб створити багатий, незабутній досвід навчання та допомогти вам зберегти німецький словник краще, ніж будь-коли.

FluentU відстежує всю лексику, яку ви знаєте, що дає вам повністю персоналізований досвід і дозволяє вам автоматично зосередитись на тих частинах вашої німецької мови, які потребують найбільшої уваги, навіть не думаючи про це!

Який повинен бути онлайн-курсі німецької мови?

· Зосереджений на сприйнятті (слухання та читання) та відтворенні (говоріння та письмо). Щоб ефективно вивчати німецьку мову в Інтернеті, потрібно розвивати ці навички.Рецептивні навички включають інтерпретацію прочитаного та прослуханого. Продуктивні навички полягають у створенні усного чи письмового повідомлення мовою, яку ви вивчили під час слухання та читання.

· Залежно від рівня ваших знань ви можете визначити, який курс брати. Наприклад, багато тих, хто навчається, має проблеми з слуханням. У цьому випадку найкраще обрати аудіо-курс, оскільки ви підсвідомо звикнете слухати іноземну мову.

· Розважальний контент насправді допомагає учням залишатися зосередженими та мотивованими. Без сумніву, мобільні курси з привабливими функціями та якісним дизайном приємніші, ніж нудні веб-сайти, орієнтовані на текст.

Ви також можете доповнити свій структурований курс навчання гнучкими інструментами, такими як FluentU, інноваційна програма, яка забезпечує автентичні німецькі відео, що завантажують мовні інструменти.

FluentU бере реальні відео - наприклад, музичні відео, трейлери фільмів, новини та надихаючі розмови - і перетворює їх на персоналізовані уроки мови.

Кожне відео має підписи, які можна натиснути, що навчить вас будь-якого слова, яке вам не знайоме. Ви зможете навчитися цим новим знанням за допомогою «Навчального режиму» від FluentU, який надає цифрові картки та вправи.

 FluentU можна викоритати у будь-якому місці за допомогою мобільного додатка. Програма є не тільки для німецької, але й для інших мов.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;