Необхідний поріг для самостійного вивчення іноземної мови

На сьогоднішній день безліч джерел для вивчення всіх мов світу доступні для будь-кого, хто має підключення до інтернету, проте все більше та більше людей звертаються до третіх осіб щодо надання їм допомоги в освоєнні нової мови. Здавалось би, що це взагалі нескладно пізнати нову мову, оскільки безліч перекладачів, книжок та інших навчальних матеріалів можна за лічені хвилини знайти на просторах інтернету. Чому так трапляється, що людям не вдається вивчити самостійно англійську мову?

У кожної мови існує свій необхідний поріг, після проходження якого у Вас буде можливість самовдосконалюватися та збагачувати свої знання мови та навички її використання. Ця межа є, насправді, дуже суб’єктивною та індивідуальною для кожної мови, проте вона існує всюди.

З особистого досвіду можу сказати, що після того, як хтось приходить до розуміння всіх часів англійської мови, головних конструкцій, моделей побудови речення та оволодіває базовим словниковим запасом, ця особа здатна самостійно знаходити прогалини у своїх знаннях та їх вирішувати, але для того, щоб дійти до необхідного мінімуму, потрібно довго та наполегливо йти до цього.

Найскладніший шлях – це перший рік вивчення мови, коли немає абсолютно жодного розуміння про саму мову. Світова практика так склалась, що практично всі вчили англійську мову ще в школі і зараз, коли в них виникає бажання закінчити давно почату справу, то все йде набагато легше та в короткі терміни. Зробіть собі за ціль дійти до цього самого порогу і продовжуйте працювати над говорінням, адже одного дня Ви обов’язково усвідомите, що під час читання Ви розумієте 90% тексту, а переказати можете лише 20% і Вам стане очевидно, що залишилось попрацювати лише над говорінням. Якщо Ви запитали себе як зрозуміти, коли Ви переступили через поріг для мінімального вивчення мови – Ви зрозумієте, коли ви його досягнете і з тих пір далі все залежатиме від кількості часу та сил, які всі виділите для освоєння нової мови. 

Багатьом людям заважає страх перед вивченням такої мови, який змушує опускати руки через зовсім короткий час. Завжди пам’ятайте, що старт найскладніший і далі буде легше, а також пам’ятайте, що люди, які вивчили цю ж мову, пройшли точно такий ж складний шлях і досягли успіху, тому будьте впевнені, що і у Вас вийде. Для спілкування англійською мовою Вам не потрібно знати всіх слів, що є у словнику, ця мова, як і інші мови світу, дуже багата на кількість синонімів, але використовуючи загальновживані слова Ви з легкістю зможете пояснити будь-якому іноземцю, чому Ви надаєте перевагу перегляду фільмів, а не читанню книг – для прикладу. 

Той факт, що все більше та більше людей знаходяться в пошуках репетитора говорить лише про те, що вивчення мов стає не просто популярним, а й необхідним для сучасного суспільства, так як люди, що володіють іноземними мовами, знаходяться на крок попереду від своїх колег, що, на жаль, не мають в арсеналі такого інструменту. Мова – це інструмент, що дає можливість брати участь в іноземних проектах, дивитися фільми мовою оригіналу, вивчати культуру іншого народу зсередини, спілкуватися з дивовижними людьми та пізнавати самого себе. 

Ніколи не забувайте того факту, що репетитор – це лише особа, яка допомагатиме, наставлятиме та направлятиме Вас на правильний шлях, виправлятиме Ваші помилки, вимову, підказуватиме. Неможливо навчитись їздити на велосипеді не катаючись на ньому, неможливо стати спортсменом не тренуючись, неможливо навчитись говорити англійською мовою не говорячи нею. Репетитор допоможе Вам найефективніше витрачати час на вивчення англійської мови.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Владислав Ю.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;