Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Нестандартні способи вивчення англійської

Всім привіт! Англійська мова є важливою частино процесу успішного працевлаштування. Тому сьогодні пропоную до вашої уваги нестандартні методи вивчення мови задля більшої конкурентоздатності на ринку праці. 

1. Написання списку продуктів до магазину.

Можливо ви подумаєте, що це забере у вас багато часу, але це не так. Цей лайфхак допоможе прокачати різні теми (овочі, фрукти, одяг, канцелярія) без особливих зусиль. 

2. Почати вести сторінку в Instagram/Facebook англійською.

Ну окей, але в мене ж буде купа помилок! Друже, існує безліч онлайн-редакторів, які легко допоможуть тобі у цьому питанні (Grammarly, Onlinecorrector). Тож сміливо заливайте свою першу story англійською!

3. Змінити розкладку на телефоні.

Ой та це нічого не змінить, навіщо воно потрібно? Так, спершу це буде складно, але повірте, далі все піде як по плану і ваш словниковий запас точно поповниться новими словами типу notification, suggestion, accounts, passwords і т.п. 

4. Читати різні матеріали англійською.

Ми всі звикли, що при вивченні мови ми обов’язково маємо мати 2 речі: книгу з граматики та словник. Повірте, це все у далекому минулому. Чому б не почати читати вірші, кулінарні рецепти та пости улюблених зірок англійською? 

5. Завести блокнот для запису улюблених цитат, думок

Ця тема зараз надзвичайно популярна в США і Європі, так зване mindless writing. Протягом дня наш мозок опрацьовує величезну кількість інформації, тому нам всім необхідно розслабитися. А чому не увімкнути улюблену музику і записати всі думки і переживання на папері англійською мовою?

6. Слухати і розбирати улюблені пісні. 

В кожного з вас є улюблені англійські композиції. Однак, чи ви зрозуміли сенс пісні? Дуже важливо розібрати lyrics, вивчити нові словосполучення, фразові дієслова, ідіоми. Часто ми можемо підспівувати за улюбленим виконавцем, але намагаємось просто повторювати незнайомі фрази, які потім можемо запам’ятати неправильно. Тому обов`язково виконувати вищезазначені вказівки для кращого засвоєння нового матеріалу. 

7. Освіта онлайн

Це надзвичайно популярна тема зараз. Напевно, в кожного з нас є улюблений предмет в університеті. Щоправда, багатьом може здаватися, що вони не отримали достатньо нової інформації. В даному випадку онлайн курси допоможуть вам ще раз закріпити пройдений матеріал, вивчити додаткову інформацію й попрактикувати англійську мову. 

8. Читати новини англійською

Якщо ви хочете бути в курсі перебігу подій у світі, то англомовні видання мають стати вашими надійними друзями. Ви навіть можете проводити порівняльний аналіз наших і зарубіжних видань. Слідкуйте за граматичними конструкціями, які вони використовують,та побачите, яку лексику вам ще потрібно закріпити. 

9. Англійські меми

Ну тут навіть нічого пояснювати не треба. Що може бути краще короткого і прикольного вислову, який точно зарядить настроєм на весь день?

P. S. Найкраща порада при вивченні мови #tips

Ми дуже часто шукаємо універсальні методи, щоб вивчити щось нове. Англійська за 4 тижні, вивчи італійську за 2 місяці. Скільки разів ви бачили такі рекламні оголошення в Інтернеті та на вулиці?) Повірте, для засвоєння нового скілу потрібен час. Не можна вивчити щось за один раз. Знаєте при написанні цього посту в голову приходить цей відомий вислів : «Practice makes perfect».

Так, ви повинні практикуватися кожного дня, щоб швидше і краще засвоїти нову інформацію. Нічого не можна вивчити за раз. Цей принцип стосується не тільки іноземних мов, а є фундаментальним для всіх сфер життя. 

Раджу подивитися круту лекцію від TEDx «The first 20 hours – how to learn anything». Трошки відкрию завісу і скажу, що для здобуття базової інформації в певній галузі необхідно приділити 20 годин. А як стати справжнім профі у будь-якій справі? Про це можете дізнатись, подивившись відео))

Тож, друзі, краще приділяти кожен день 30 хвилин на вивчення мови, ніж цілий день сидіти і намагатися засвоїти нову інформацію. Все потребує часу і ми всі чудово про це знаємо. Так, це складно, але все у ваших руках.

Сподіваюсь, що вам сподобалася ця добірка, і ви будете з нетерпінням чекати, щоб прочитати новий матеріал. Have a good one! 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Ілона М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Сленг крізь призму англійської мови

Хоча підручники та класичні форми навчання відіграють величезну роль у навчанні студента, єдиний спосіб стати експертом, вільно володіти англійською мовою – це спілкуватися з людьми в реальному житті

Автор: Ольга К.

Прогресивні методи розвитку лексичної компетентності учнів

Ключовим є дослідження особливостей застосування сучасних та прогресивних методів розвитку лексичної компетентності на уроках англійської мови. Аналіз їх місця та ролі під час навчання у стратегії роз

Автор: Катерина Г.

Макро- та мікроелементи

Всі, мабуть, чули про макро- та мікроелементи, а також те, що вони необхідні всім живим організмам. Це стосується як рослин, так і тварин. Пропоную більш детально поговорити саме про елементи, що необ

Автор: Андрій В.

Confusing Words (Слова, які вводять в оману)

В даній статті розглянемо різницю деяких слів в англійській мові, які, на перший погляд, видаються синонімами, проте це не зовсім так. Надзвичайно часто отримую подібні запитання від своїх учнів. Отож

Автор: Тетяна В.

Чи скасовано ЗНО у 2022 році?

У цій статті ти дізнаєшся чи скасовано ЗНО у 2022,розберемо теми,які слід знати,щоб скласти тест з математики та розглянемо структуру самого тесту

Автор: Євгенія Г.

Інші новини:

Вивчаємо фонетику: уподібнення та правопис приголосних звуків

Вивчаємо фонетику: уподібнення та правопис приголосних звуків

09.08.2022

Як правильно написати листа?

Як правильно написати листа?

03.08.2022

Вчимо англійську: фрази для бесіди про хобі та захоплення

Вчимо англійську: фрази для бесіди про хобі та захоплення

31.07.2022

Як скласти кубик Рубіка: пояснення та схеми

Як скласти кубик Рубіка: пояснення та схеми

23.07.2022