Німецька мова?А варто ж її вивчати?

У сучасному світі, німецьку мова, є не тільки мовою музики, філософії і літератури, а й мовою медицини, архітектури, техніки.

Важливим фактором для старту до вивчення німецької мови є те, що вона дозволить в майбутньому претендувати на навчання в Німеччині, яке славиться своїми дипломоми європейського зразка. І все це можна отримати абсолютно безкоштовно, для цього потрібно лише скласти іспит, який підтверджує достатній для навчання -рівень володіння німецькою мовою.

Чому варто почати вивчати німецьку мову прямо сьогодні?

1. Туризм і подорожі. У таких країнах як Німеччина, Австрія, Люксембург і Швейцарія, в основному, говорять німецькою мовою. Ліхтенштейн, північ Італії, схід Бельгії, Нідерланди, Данія, схід Франції, Польща, Чехія і Румунія теж зрозуміють німецьку мову. Це відкриває величезні горизонти, дає можливість відвідати не тільки одну країну.

2. Знайти свою love. Мрія багатьох дівчат вийти заміж за іноземця і виїхати жити за кордон, але як почати з ним спілкування,без знання мови. Найчастіше такі знайомства відбуваються під час подорожей або на сайтах знайомств. Спілкування переходить в роман, і є тисячі прикладів, коли це закінчується шлюбом і створенням повноцінної сім'ї.

3. Саморозвиток і освіта. Будь-яка людина прагне отримати гарну освіту, володіння мовою дозволить бути більш освіченим. Тут враховується і кількість мов, і рівень володіння ними. Людина, що має технічну, медичну і будь-яку іншу освіту , може самостійно вивчати мову за допомогою онлайн-уроків в інтернеті, або записатися на групові курси, або скористатися послугами репетитора. 

5. Спростить вивчення англійської мови. Англійська та німецька мови належать до однієї західнонімецької мовної групи. Ці мови схожі, мають тисячі подібних фраз і слів. Людині, яка володіє німецькою мовою, буде дуже просто вивчити англійську мову.

6. Гостинність. Туристи з німецькомовних країн - досить забезпечені люди, які дуже люблять подорожувати. Вони дуже цінують персонал, гідів і людей, які їх супроводжують в поїздці. Володіння мовою відкриває багато дверей, дозволить гідно представити нашу країну і вирішити багато організаційних питань.

7. Шопінг та розпродажі. Багато німецькомовні країни, особливо Німеччина і Австрія, влаштовують раз на рік найбільші різдвяні ярмарки. В період різдвяних канікул можна придбати товари високої якості за неймовірними знижками. Також дуже вигідно робити покупки в магазинах, де все по одній низькій ціні, як правило, 1-1.5 євро. Знання мови дасть можливість поторгуватися з продавцем на ярмарку, попросити необхідний розмір одягу або взуття або, наприклад, попросити спробувати різдвяні солодощі перед покупкою.

І найважливіше - це задоволення від самого процесу вивчення німецької мови. Головне зрозуміти його структуру і лаконічність. Вивчення німецької мови відкриє для вас безмежні можливості занурення в абсолютно незнайому культуру і інше світосприйняття. Освоєння німецької мови стане захоплюючим процесом, наповненим безліччю цікавих відкриттів.

Бонус: вчити німецьку легше, ніж ви думаєте.

Якщо ви вже встигли вивчити англійську, у вас є незаперечна перевага і в вивченні німецької. У цих двох мовах є один загальний предок, з чого випливають подібності в граматиці і лексиці. Чотири німецьких відмінка також не злякають будь-кого, хто володіє українською та російською - у нас все набагато складніше.

Вивчайте мови, однією англійською вже нікого не здивуєш!

А ще, не варто боятися цих знаменитих довгих слів, Умлаут і відокремлюваних приставок. Полюбіть німецьку мову, і вона обов'язково відповість вам взаємністю. Повірте, вона того варта!!!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олеся П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;