Одна з навичок у вивченні іноземної мови для дорослих. МОТИВАЦІЯ

Вивчення іноземної мови - одне з нелегких завдань, оскільки вимагає від того, хто навчається, певних зусиль. Будь-яка іноземна мова має ряд нюансів, які відрізняють її від нашої рідної:

 - порядок слів у реченні;

- своєрідні фразеологічні звороти;

- вживання граматичних форм;

- розуміння одних і тих самих явищ по- різному і т. д. 

 На сьогоднішній день ми маємо набагато більше можливостей та способів вивчення іноземних мов. Це пов"язано з доступом до інтернету, створенням різних додатків для тренування вимови, граматики та просто спілкування з носіями мови. Та все ж таки жоден електронний тренажер не навчить Вас писати іноземною мовою. Ми завжди будемо повертатись до зошитів та ручок.

Перш ніж почати вчити іноземну мову, оприділіться з метою - для чого Вам знання цієї мови. Навіть якщо Ви не дасте однозначної відповіді, виберіть для себе хоча б напрямок. Наприклад, туристична подорож в країну, де розмовляють цією мовою та Ви б хотіли розуміти місцевих мешканців, а можливо знайти серед них приятелів та однодумців. Ще один зі способів - задоволення своїх амбіцій та самоствердження за рахунок так званих нових знань. Серйозною мотивацією є ведення бізнесу з іноземними партнерами та налагодження ділових зв"зків, оскільки прогалини у володінні мовою іноземного бізнес- партнера можуть спричинити перешкоди у переговорах, підписанні договорів та часто навіть фінансові втрати. Отож, можна шукати ще багато способів яку ж мету вибрати для мотивації. Кожен зі способів вимагає різного рівня підготовки, різного напрямку навчання та підходу до цього ж навчання. Також потрібно собі поставити часові обмеження щодо вивчення мови. Так, можна з більшою впевненістю гарантувати регулярне повернення до пройденого матеріалу та засвоєння нового, а також не втрачати інтересу до розвитку.

Давайте детальніше розглянемо кожен з вищенаведених способів мотивування себе на вивчення іноземної мови. Першим прикладом є виїзд до країни - носія мови з метою туристичної подорожі. Навіть, якщо у Вас нульові знання, варто почати з ознайомлення з місцевою культурою, звичаями та навіть світським життям. Почніть слухати пісні місцевих виконавців та переглядати кінострічки. Це дасть змогу краще зрозуміти світогляд та тонкощі менталітету. Дізнайтесь найбільш відомі та варті для відвідування місця, їх історію. Почніть вивчати слова та фрази, які дозволять Вам зорієнтуватись у місті, запитати дорогу та місцезнаходження бажаного закладу, об"єкту культури або архітектури і т. п. 

Якщо Ви обираєте за мотивацію - саморозвиток, то будьте готові, що підтримувати належний рівень бажання навчатись досить важко. Звісно, що цей метод вимагає неабиякої самодисципліни та навіть впертості. Швидше за все цей спосіб підходить особам, які диспонують у повній мірі вільним часом. 

Зі всіх способів мотивації перевіреним є вивчення іноземної мови для трудових відносин. Саме у цьому випадку, навіть попри деяку неконтрольовану лінь, яка часом виникає, у навчальному процесі, Ви будете знову і знову мотивуватись метою налагодження контакту з іноземним бізнес- партнером та підписанням вигідного для Вашого діла контракту. Величезним плюсом є те, що Ви відразу можете почати вивчати слова та фрази, які стосуються тільки ділової сфери спілкування та теми Вашої діяльності. 

Який з мотиваційних способів Ви б не обрали, варто звернутись до компетентної особи, яка б Вам пояснила на професійному рівні граматичні конструкції, винятки з правил вживання фразеологічних зворотів, подбала про регулярне поповнення словникового запасу та навчила підтримувати бесіду на елементарні, всіма знані теми. 

У наступному блозі я розповім про особливості вивчення польської мови для дорослих.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Ірина М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;