У своїх статтях я неодноразово вказувала на посередність сучасної освіти в Україні. Звичайно, завжди можна знайти недоліки, проблема ж полягає в тому, щоб їх виправити. Одна справа  -  «ганити» певні вади, і зовсім інша – зробити щось краще. Однак, невдоволення - перша умова прогресу. На щастя, ми маємо що запропонувати.

 

Більшість нововведень виникають тоді, коли новатора або винахідника просто щось серйозно не влаштовує. «Знання Онлайн» - перша в Україні школа, яка пропонує онлайн уроки підготовки до ЗНО. Тут Ви можете не тільки опанувати мінімум, необхідний для складання ЗНО, а й дізнатися більше, зануритися в суть проблемних питань. Дійсно, ця школа – унікальне і водночас передбачуване явище.

 

Історію і прогрес штовхають уперед люди, які вміють заглядати в майбутнє. Нехай це звучить тривіально, але у світі сучасних технологій ми стаємо залежними від них. Настав час переорієнтувати їх для своїх потреб. Якщо хтось хоче навчати дітей за допомогою нових методів, чому б і ні? Саме цей шлях є найбільш перспективним, найбільш затребуваним «на лоні сучасності». Вчителі «Знання Онлайн» - молоді люди, не зіпсовані шаблонами та стереотипами радянської школи навчання та виховання. Не заперечую, що вона мала свої переваги, але ми повинні рухатись вперед.

 

     Джерелом будь-якого прогресу завжди були тільки ті люди, які приймали http://www.macdigger.ru/wp-content/uploads/2012/05/iPad-115.jpgнепопулярні рішення. Сьогодні школа не має мільйонної «клієнтури», але я впевнена, що час це виправить. Автомобілі Форда теж колись були непопулярними. На сайті Ви можете знайти останні новини, які стосуються шкільного та університетського життя, опановувати необхідний матеріал, звертаючись безпосередньо до тієї теми, що здається Вам більш цікавою або «проблемною». Приваблює також те, що між учнями та вчителями зникають перепони у вигляді різниці у віці; можливість живого спілкування; прагнення саме навчити, а не змушувати запам’ятовувати тексти з книжок… Тут Ви знайдете хліб і кисень сучасного світу – інформацію, причому саме ту, яка Вам потрібна. Так, в Інтернеті безліч сайтів, пов’язаних із ЗНО та освітою, та чи всі вони здатні так впорядковано запропонувати те, що Ви хочете отримати? Незалежність від часу і місця, зручність, системність – ось ті показники, яких так не вистачає при підготовці. А школа «Знання Онлайн» готова це дати. Але не забувайте, що саме від Вашого бажання залежить ефективність занять.

 

Курси пыдготовки до ЗНО можна переглянути на сайті школи.

 

Читайте також: Відкрився новий центр дистанційного навчання - Знання Онлайн

 

Автор: Бовчалюк Валентин