Онлайн-підготовка до ЗНО і не тільки

У своїх статтях я неодноразово вказувала на посередність сучасної освіти в Україні. Звичайно, завжди можна знайти недоліки, проблема ж полягає в тому, щоб їх виправити. Одна справа - «ганити» певні вади, і зовсім інша – зробити щось краще. Однак, невдоволення - перша умова прогресу. На щастя, ми маємо що запропонувати.

Онлайн-підготовка до ЗНО і не тільки

Більшість нововведень виникають тоді, коли новатора або винахідника просто щось серйозно не влаштовує. «Знання Онлайн» - перша в Україні школа, яка пропонує онлайн уроки підготовки до ЗНО. Тут Ви можете не тільки опанувати мінімум, необхідний для складання ЗНО, а й дізнатися більше, зануритися в суть проблемних питань. Дійсно, ця школа – унікальне і водночас передбачуване явище.

Історію і прогрес штовхають уперед люди, які вміють заглядати в майбутнє. Нехай це звучить тривіально, але у світі сучасних технологій ми стаємо залежними від них. Настав час переорієнтувати їх для своїх потреб. Якщо хтось хоче навчати дітей за допомогою нових методів, чому б і ні? Саме цей шлях є найбільш перспективним, найбільш затребуваним «на лоні сучасності». Вчителі «Знання Онлайн» - молоді люди, не зіпсовані шаблонами та стереотипами радянської школи навчання та виховання. Не заперечую, що вона мала свої переваги, але ми повинні рухатись вперед.

http://www.macdigger.ru/wp-content/uploads/2012/05/iPad-115.jpg

Джерелом будь-якого прогресу завжди були тільки ті люди, які приймали непопулярні рішення. Сьогодні школа не має мільйонної «клієнтури», але я впевнена, що час це виправить. Автомобілі Форда теж колись були непопулярними. На сайті Ви можете знайти останні новини, які стосуються шкільного та університетського життя, опановувати необхідний матеріал, звертаючись безпосередньо до тієї теми, що здається Вам більш цікавою або «проблемною». Приваблює також те, що між учнями та вчителями зникають перепони у вигляді різниці у віці; можливість живого спілкування; прагнення саме навчити, а не змушувати запам’ятовувати тексти з книжок… Тут Ви знайдете хліб і кисень сучасного світу – інформацію, причому саме ту, яка Вам потрібна. Так, в Інтернеті безліч сайтів, пов’язаних із ЗНО та освітою, та чи всі вони здатні так впорядковано запропонувати те, що Ви хочете отримати? Незалежність від часу і місця, зручність, системність – ось ті показники, яких так не вистачає при підготовці. А школа «Знання Онлайн» готова це дати. Але не забувайте, що саме від Вашого бажання залежить ефективність занять.

Курси пыдготовки до ЗНО можна переглянути на сайті школи.

Читайте також: Відкрився новий центр дистанційного навчання - Знання Онлайн

Автор: Олександр Я.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Зборовский мирный договор. Ключевые пункты и значение

В этой статье подробно разобрано предпосылки, основные моменты и значение Зборовского мирного договора

Автор: Ярослав Б.

«Голод за полуницею» (Лексичні вирази та питання до статті "Beerenhunger" з німецькомовного журналу DEUTSCH PERFEKT (Juni, 2020)

Нарешті полуниця! Навряд чи є інший фрукт, на який люди реагують так емоційно. Для багатьох німців літо починається з перших полуниць, вирощених на власних фермах. Сезон врожаю означає великий стрес - адже цей фрукт потребує ретельного догляду та обережно

Автор: Дар'я М.

Розвиток критичного мислення на заняттях з англійської мови

Стаття описує важливість розвитку критичного мислення, зокрема і під час занять з англійської мови.

Автор: Тарас Г.

«Фінансові» ідіоми та переклад основних префіксів англійської мови

Гроші – це тема не лише фінансової сфери. Розмови про цей делікатний предмет ведуться постійно. Тому і нам не слід залишатися осторонь і гайда знайомитися з висловами, які точно допоможуть Вам передати свою думку більш виразно.

Автор: Дар'я М.

7 виразів англійської мови для щоденного спілкування

Окрім накопичення знань з граматики важливою складовою вивчення мови є бажання людини збагатити свій лексичний запас. Кожен день в англійській мові з’являються десятки нових виразів, які не слід залишати без уваги. С

Автор: Дар'я М.