Передумови для отримання мовного сертифікату з німецької мови від Goethe-Institut

Goethe-Institut – організація, яка популяризує німецьку мову та культуру в усьому світі, передає вичерпну картину Німеччини через інформацію про культурне, соціальне та політичне життя у Федеративній Республіці, розвиває міжнародне культурне співробітництво та передає всебічний, сучасний образ Німеччини. Він названий на честь німецького поета Йоганна Вольфганга фон Гете. Понад 246 000 людей беруть участь в курсах німецької мови щороку.

Станом на 2018 рік інститут мав філії у 12 містах Німеччини та 159 інститутів в 98 країнах. Крім того, у всьому світі існує близько тисячі інших установ іноземних партнерів по співпраці, для яких Goethe-Institut надає фінансову підтримку.

Щороку все більше українців зацікавленні в отриманні пітвердження мовних знань. Отже давайте розглянемо, які знання потрібні на той чи інший сертифікат від Goethe-Institut.

А1

Претиндент на рівень А1 має розуміти та використовувати звичні щоденні словосполучення та будувати прості речення, спрямовані на задоволення конкретних потреб. Потрібно представляти себе та інших,  задавати запитання (наприклад де вони живуть, яких людей вони знають або які речі у них є) і могти відповісти на подібні питання. Вміти відповісти, якщо інша людина говорить повільно і чітко і бажає допомогти.

 А2

Учасник повинен розуміти речення та часто вживані вирази, які стосуються сфер, що мають безпосереднє значення (наприклад, інформація про людину та сім'ю, покупки, робота, оточення). Може спілкуватися в простих, рутинних ситуаціях, які передбачають простий і безпосередній обмін інформацією про звичні та загальні речі. Може використовувати прості засоби для опису власного походження та навчання, найближчого оточення та речей, пов’язаних із безпосередніми потребами.

B1

Учасник розуміє основні моменти мовлення при використанні чіткої стандартної мови та при розмові про знайомі речі з таких пересічних тем як робота, школа, відпочинок тощо. Впорається з більшістю ситуацій, що виникають під час подорожі в мовній зоні. Розповідаєпростий зв’язаний текст на знайомі теми та сфери особистого інтересу. Може повідомляти про досвід та події, описувати мрії, сподівання та цілі,називатиаргументи або пояснення планів та поглядів.

 В2

Претиндент розуміє основний зміст складних текстів на конкретні та абстрактні теми; також розуміє технічні дискусії за власною спеціальністю. Може спілкуватися настільки вільно і спонтанно, що звичайна розмова з носіями мови можлива без особливих зусиль з обох сторін. Може чітко і детально висловлюватися з широкого кола питань, пояснювати точку зору на актуальну проблему та вказувати на переваги та недоліки різних варіантів.

C1

Може розуміти широкий спектр технічнихя. наукових, довгих текстів, а також розуміти значення багатозначних слів, сленг. Може вільно і спонтанно висловлюватися, не шукаючи знайомих слів. Ефективно та гнучко користується мовою у соціальному та професійному житті або під час навчання, чітко, структуровано та детально висловлюється щодо складних питань та використовує різні засоби мовлення, посилаючись на текст.

С2

Потрібно легкорозуміти практично все, що читаєте та чуєте. Повинні узагальнювати інформацію з різних письмових та усних джерел та наводити приклади та пояснення у логіній послідовноті. Висловлюєтесь  спонтанно, дуже плавно і точно, а також чітко розкривате нюанси значення в більш складних питаннях.

Умови в яких відбувається екзамен:

 • Екзамен повинен проходити як одне ціле. Усі кандидати складають письмовий та усний іспити в один день.
 • Кандидат на іспит має право відмовитись від іспиту. Якщо скасування отримано в письмовій формі принаймні за три тижні до дати іспиту, плата за іспит буде відшкодована адміністративним внеском у розмірі 30 євро або час проведення тесту буде змінена, плата за іспит, включаючи адміністративний збір, буде перенесено на наступну можливу дату протягом одного року.
 • У разі хвороби або смерті в сім’ї надзвичайне перенесення дати обстеження також можливе поза строком, після подання письмових доказів.Якщо обстеження не розпочато або скасовано після його початку та встановлено причини хвороби, оглядовий центр повинен бути проінформований протягом 5 робочих днів і представити медичну довідку. Плата за іспит буде зарахована до наступної дати іспиту із збереженням адміністративного збору в розмірі 30 євро при перереєстрації.
 • Якщо кандидат не бере участі в письмовому та / або усному іспиті або запізнюєтьсяна іспит, він більше не може складати його. Плата за іспит не відшкодовується.
 • У разі виключення з іспиту (при порушенні умов проведення тестів), сплачений екзаменаційний збір не відшкодовується.
 • Для учасників іспиту з особливими потребами, які не можуть виконати іспит за відповідних умов, існує можливість індивідуального коригування процесу іспиту. Для цього до екзаменаційного центру необхідно подати відповідну письмову заяву та медичну довідку за 6 тижнів до дати обстеження. Будь ласка, повідомте про це в екзаменаційному центрі.
 • Персональні дані учасників іспиту не передаватимуться третім особам.

Умови Реєстрації:

 • Реєстрація відбувається електронною поштою або особисто. Інститут Гете, Брюссель, не несе відповідальності за неправильно заповнені реєстраційні форми. Кандидати, які не належним чином зареєструвались, до іспиту не допукаються.
 • Реєстрація повинна бути отримана Інститутом Гете в Брюсселі до останньої дати реєстрації, включаючи оплату та заповнену реєстраційну форму. Пізні реєстрації будуть розглядатися у виняткових випадках, за умови, що буде достатньо вільних місць.
 • Після успішної реєстрації кандидати автоматично отримають підтвердження електронною поштою. Отримавши це підтвердження, учасники повинні перевірити, що всі дані були правильно внесені. Змінити їх можна не пізніше ніж за три тижні до дати екзамену. Кандидати повинні негайно повідомити екзаменаційний центр електронною поштою, якщо інформація невірна, інакше сертифікат буде виданий з невірними даними. Ви повинні перевірити правильність особистих даних (прізвище, ім’я, дата та місце народження).

Отримання результатів та ертифікатів

 • Кандидати, які склали іспит, отримають сертифікат поштою протягом 30 днів за вулицьою, вказаною під час реєстрації. Учасники іспиту повинні бути доступними за цією адресою. Про зміни адреси слід повідомляти екзаменаційний центр. Крім того, учасник іспиту може отримати сертифікат особисто в кабінеті мовних курсів під час робочих днів.
 • Сертифікати не можуть видаватися повторно. Якщо сертифікат втрачено, протягом десяти років може бути виданий лише новий сертифікат. За видачу нового сертифіката стягується плата в розмірі 12 євро.

Отже, перш ніж реєструватися на здачу тесту, переконайтеся, що ваша підготовка дійсно на потрібному рівні, ну і звичайно будьте уважні вносячи дані, адже помилково вказана інформація може створити вам додаткові труднощі при влаштування на роботу чи виїзді закордон.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;