Підручники для вивчення англійської мови

Якщо з вивченням англійської у ранньому віці все зрозуміло, то що ж робити, якщо вам уже за 15, а ви і досі не можете ніяк освоїти іноземну мову? Цього разу я підготувала для вас безкоштовні підручники для вивчення англійської мови, які є у відкритому доступі. Все ці ресурси перевірені власне мною, тому ви почуєте усі переваги та недоліки, з якими я стикалась.

Взагалі найчастіше рекомендують займатись за програмою школи Oxford. Моє перше знайомство з підручником Oxford Team відбулось ще в 5 класі. До цього ми займались за підручниками Оксани Карп’юк, але скажу вам чесно, математику я любила ну точно більше.

Oxford Team взагалі не схожий на будь-який підручник, що ми мали до цього. Всього є 2 частини: підручник та робочий зошит

Oxford Team 2 :: Англійська » Середня школа (5-11 класи) » Oxford Team :: HalInBook 

Працювати з такими підручниками було самим задоволенням для всіх, крім мене. Так, як цей підручник розрахований для 5-11 класу, то справжню його цінність я відчула лише в класі 7. Кожна тема починалась з маленького фрагменту історії, то ж після проходження всіх тем – ми мали цілісну історію про друзів і їх пригоди. Граматика там викладена слабенько, але от з вправами на граматику – все навпаки. На рахунок лексики – це залежало вже від мене, так як слова я вчити не хотіла, то і мій лексичний запас не збільшувався. Окремо хочу виділити саме вправи на слухання, це була улюблена частина кожного нашого уроку.

Висновок, підручник – яскравий, можна довго розглядати картинки, підтягнути свою вимову і якщо хотіти то і запас слів. Мінусом для мене була відсутність вправ на лексику, точніше вони там були, але дуже мало і всі вони були одноманітні.

Вже в класі 9, коли моя мама зрозуміла, що знати англійську – це корисно, а я навіть ЗНО не здам після 11, вона відправила мене до репетитора. І це був просто ривок в моєму власному вивченні англійської. Ми займались по підручнику Longman Exam Activator. 

Це просто мій фаворит серед усіх підручників, за яким ви швидко зможете підготуватись до екзаменів та і взагалі підтягнути свій рівень англійської. У мене завжди були проблеми з лексикою, а в Longman все було поділено по темах і після кожної був просто цілий листок слів з перекладом. Я кожного тижня проходила по темі, я вивчала всі ці слова і робила завдання до них. Всі завдання були дуже круті, цікаві і мені хотілось зробити їх усі. Виклад граматики мені взагалі тут не подобався, краще за все я сприймаю правила від вчителя, ніж ті, що описані в підручнику.

Також є ще Exam Accelerator, який розрахований уже на рівень B2, але якщо учень тільки в 9-10 класі, то я раджу займатись по Exam Activator. Потім уже поступово можна переходити на наступний рівень. Студенти з якими я займаюсь по цьому підручнику дуже задоволені і я також бачу неабиякий прорив у словарному запасі.Exam Activator B1 SB+CD, фото 1

Не можу не згадати ще одну чудову книжку для підготовки до ЗНО – Get 200!Вона розроблена для учнів 10-11 класу і відповідає вимогам програм Міністерства освіти і науки з англійської мови. У підручнику понад 100 тренувальних вправ, 2 рівні складності і сучасний підхід до вивчення. Сама я по ньому не навчалась, але маю учня, який принципово хоче займатись саме по цьому підручнику і як на мене, він вартий уваги.

Get 200! Book 1, фото 1

Тепер перейдемо до підручників, які я б рекомендувала саме для вивчення граматики. Отож, якщо рівень студента надто низький, то я рекомендую виконувати вправи по підручнику Верби, або Барановської. Це ніби фундамент, який я б радила освоїти саме з цими підручниками. Також для своїх студентів я додатково даю граматичні вправи з  Solutions, GrammarinUse та Headway.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Ірина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;