Подорожі за кордон та робота за програмою Work & Travel. Що може бути краще?

Літні канікули це не тільки можливість відпочити, а й пізнати щось нове та покращити фінансове становище. Програма Work & Travel дає таку змогу. Така авантюра не тільки допоможе краще пізнати англомовні країни, а й підніме рівень знань англійської та принесе прибутки. Сотні тисяч студентів мріють поїхати закордон по цій програмі і в майбутньому залишитись там на навчання або навіть на проживання. Відпочинок від школи чи роботи, пізнання світу, знайомство з новими людьми, заробіток грошей - найкраще, що може трапитися з вами! Багато країн пропонують спеціально розроблені візи, з якими можливий один рік проживання та будь-яка робота. 

Work & Travel функціонує майже в кожній країні. Однак, якщо ви хочете заробити гроші на роботі та подорожувати, то це повинна бути країна, де дозволено приймати на роботу працівників з певною щомісячною виплатою за ту іншу чи іншу працю (є можливість роботи в обмін на безкоштовне проживання). Ви повинні мати право отримати ці робочі місця через своє громадянство або візу. Для країн Європейського Союзу (наприклад, Англія, Ірландія, Франція та Іспанія) вам не потрібна спеціальна віза, але для всіх інших країн в тому числі України потрібно виробити робочу візу для виїзду закордон. Для США потрібна віза J1.

Які є вікові обмеження?

Програми розраховані на підлітків та молодих людей. "Класичну" роботу та подорожі (тобто поєднання оплачуваної роботи та поїздки за кордон, що реалізуються за допомогою робочої візи під час канікул або відпустки) можна проводити з 18 років. Максимальний вік різний через вимоги до візи: для Австралії, Нової Зеландії, Японії, Сінгапуру, Південної Кореї та Тайвані межа становить 30 років, для Канади - 35 років. У США та багатьох інших країнах вікові обмеження, як правило, є аналогічними.

Ось чому ви після закінчення або до початку навчання використовуєте програму  Work and Travel . У деяких країнах також можливі «робочі канікули» (зазвичай влітку).

Більшість вимог випливають із відповідних візових норм, як правило, з вимог до робочої візи. Сюди входять вікові обмеження, підтвердження фінансових ресурсів, дійсний паспорт та кілька інших вимог. Обсяг необхідних фінансових резервів відрізняється в залежності від країни.

Що ж таке “Summer Work and Travel USA”?

Програма культурного обміну, призначена виключно для студентів. Програма була затверджена та підтримана американським урядом, і вона дає можливість студентам працювати в США під час літньої перерви протягом літніх місяців і разом із студентами США та студентами з інших країн світу отримати роботу на сезонних робочих місцях у роботодавців різних регіонів Америки. Мета програми - набути досвіду, вдосконалити англійську мову, познайомитись з культурою, звичаями та способом життя, а також знайти нових друзів. Згідно з правилами уряду США, тривалість візи не може перевищувати чотирьох місяців. Студент має право залишитися ще один місяць як турист після закінчення робочої частини програми, тобто 30 днів, призначених виключно для подорожей. Для співбесіди учасники програми приїжджають особисто до консульства США. Податок за посвідчення паспорта та візи становить 160 доларів США.

Незалежно від того, чи це безпосередньо після вашого навчання чи як переорієнтація - немає «неправильного часу» для програми. Work and Travel повертає вас додому більш впевненим та відкритим, а інформація у резюме сприймають роботодавці сприймають як велику перевагу серед інших кандидатів на ту чи іншу вакансію.

Що гарантує?

Work and Travel - це комплексна програма, що містить:

1. Безпечну роботу - співбесіди з роботодавцями;

2.Зустріч з представником компаній-спонсорів у США, уповноваженим Державним департаментом перед виїздом до США;

3. Транспорт до місця знаходження роботодавця або житла;

4. Організація та допомога в отриманні SSN номера в США, без якого ви не можете працювати;

5. Постійна підтримка під час перебування в США.

Студент, який бере участь у програмі, отримує візу J-1 від посольства США, що є юридичним документом для в'їзду в США. Цей документ видається із зобов'язанням кандидата повернутися на Батьківщину після закінчення програми.

Учасники повинні:

1. Добре володіти англійською мовою для успішної взаємодії в англомовному середовищі;

2. Бути студентами, які навчаються та активно здобувають ступінь чи інший денний курс навчання в акредитованому навчальному закладі, який є за межами США;

3. Успішно закінчили принаймні один семестр або еквівалент курс навчання в університеті;

4. Попередньо влаштувавшись на роботу до в'їзду для отримання візи.

Переваги та недоліки:

Сполучені Штати є місцем номер один для багатьох молодих людей, які прагнуть виїхати за кордон. Його культурне різноманіття, захоплююча історія та різноманітна сільська місцевість роблять країну ідеальним пунктом призначенням, якщо ви хочете вдосконалити свої знання англійської мови та скористатися її широким спектром можливостей подорожей.

Робота в іншій країні - це вірний спосіб зануритися в іншу культуру, компенсуючи витрати на поїздки. Програми Work & Travel дозволяють заробляти гроші та відчувати щоденне рутинне життя, паралельно подорожувати та вивчати країну! У вас буде достатньо часу для створення нових контактів, а також набуття досвіду роботи. У всіх програмах надається підтримка в пошуку роботи.

Програма Work & Travel USA дає змогу міжнародним студентам досліджувати життя в США з відносною свободою та мінімальними витратами.

Програма Work & Travel - це можливість об'єднати більше американських та міжнародних студентів, щоб отримати більше знань та розуміння один одного.

Щодо недоліків це вид роботи або коло спілкування. Звичайно всюди присутній людський фактор і потрібно бути готовим до всього.

Програма Work & Travel це чудова можливість пізнати не тільки світ, а й себе. Знайти власне місце в соціумі і суспільстві.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;