Поєднання кардіо та силових тренувань

Детальніше»Всі блоги користувача

Нещодавні дослідження показують, що поєднання кардіо та силових тренувань може значно знизити ризики серцево-судинних захворювань, особливо у людей із надмірною вагою чи ожирінням. Одне з таких досліджень, проведене за фінансування Національного інституту серця, легенів та крові США (NHLBI), залучило 406 учасників віком від 35 до 70 років. Дослідження виявило, що комбінація кардіо та силових тренувань ефективніше покращує профіль серцево-судинних ризиків, ніж лише кардіо або лише силові тренування. Зокрема, було виявлено, що комбінація тренувань значно знижує систолічний артеріальний тиск, рівень LDL-холестерину, рівень глюкози натще та відсоток жиру в організмі .

Інше дослідження, опубліковане в "PLOS ONE", також підтвердило ці результати, вказавши, що поєднання кардіо і силових тренувань дає кращі результати в зниженні ризиків серцево-судинних захворювань порівняно з окремими видами тренувань. Учасники, які займалися комбінованими тренуваннями, показали значне покращення в показниках артеріального тиску та інших важливих факторів ризику.

Ці дослідження підкреслюють важливість включення обох видів тренувань у фітнес-режим, особливо для людей із надмірною вагою або ожирінням, щоб максимально знизити ризики серцево-судинних захворювань.

Останні дослідження підтверджують, що поєднання кардіо та силових тренувань значно знижує ризики серцево-судинних захворювань у людей з надмірною вагою чи ожирінням. У дослідженні, проведеному Національним інститутом серця, легенів та крові США (NHLBI), брали участь 406 дорослих віком від 35 до 70 років. Вони були розділені на чотири групи: силові тренування, кардіо, комбіновані тренування та контрольна група без фізичної активності. Протягом року дослідники відстежували зміни в артеріальному тиску, рівні холестерину, глюкози натще та відсотку жиру в організмі. Виявилося, що найкращі результати були в групі з комбінованими тренуваннями, де показники серцево-судинних ризиків значно покращилися .

Інше дослідження, опубліковане в "European Heart Journal", підтвердило, що поєднання аеробних і силових тренувань знижує загальні ризики серцево-судинних захворювань ефективніше, ніж кожен з цих видів тренувань окремо. Дослідження показало, що поєднання цих тренувань покращує як аеробну витривалість, так і м’язову силу, що робить його ідеальним вибором для людей із надмірною вагою або ожирінням.

Таким чином, включення обох видів тренувань у фітнес-режим може мати значні переваги для здоров'я серцево-судинної системи, допомагаючи знизити артеріальний тиск, рівень холестерину та покращити загальний фізичний стан.

Поєднання силових та кардіо тренувань має значні переваги для здоров'я, особливо для зниження ризику серцево-судинних захворювань та покращення загального фізичного стану. Ось ще кілька ключових аспектів та переваг такого підходу:

1. Покращення серцево-судинного здоров'я:

- Дослідження, проведене Національним інститутом серця, легенів та крові США (NHLBI), показало, що поєднання кардіо і силових тренувань ефективніше знижує систолічний артеріальний тиск, рівень LDL-холестерину, рівень глюкози натще та відсоток жиру в організмі порівняно з лише кардіо або лише силовими тренуваннями 

- Інше дослідження в "European Heart Journal" підтвердило, що комбіновані тренування дають кращі результати в зниженні ризиків серцево-судинних захворювань, ніж кожен тип тренувань окремо.

2. Комплексний підхід до фітнесу:

- Комбінація кардіо та силових тренувань покращує як аеробну витривалість, так і м’язову силу. Це особливо важливо для людей із надмірною вагою або ожирінням, оскільки допомагає досягти кращих результатів у зниженні ваги та покращенні загального фізичного стану.

3. Рекомендації щодо тренувань:

- Фізичні активності, рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) та іншими організаціями, включають як мінімум 150 хвилин аеробних вправ середньої інтенсивності та два заняття силовими вправами щотижня. Це поєднання сприяє максимальному покращенню здоров'я та зниженню ризиків серцево-судинних захворювань.

4. Практичні поради:

- Включення як кардіо, так і силових тренувань у фітнес-режим може бути здійснене через різноманітні види діяльності, такі як біг, велосипед, плавання, а також використання ваги тіла або тренажерів для силових вправ. Комбінація різних видів тренувань також може підвищити мотивацію та уникнути монотонності у заняттях.

Таким чином, поєднання силових та кардіо тренувань є ефективним підходом для зниження ризиків серцево-судинних захворювань, покращення загального фізичного стану та досягнення гармонійного розвитку тіла.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Наталія Д.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Легкий англійський словниковий запас: things та stuff

У статті йдеться про використання слів things та stuff в англійській мові.

Автор: Маркіян Т.

Ексцентричні тренування. Вплив ексцентричної фази вправ на м'язовий ріст і силу.

Методи збільшення ефективності ексцентричних тренувань. Ексцентричні тренування мають потужний вплив на розвиток м'язової маси та сили.

Автор: Наталія Ф.

10 поширених варіантів слова “туалет” англійською

У статті висвітлено 10 поширених варіантів слова “туалет” англійською.

Автор: Маркіян Т.

Легка розмова англійською: розмова про інтереси та хобі

У статті йдеться про те, як побудувати розмову про хобі, про те, чим ми любимо займатися у вільний час та про спільні інтереси.

Автор: Маркіян Т.

Розмовляйте англійською природно: wanna, gimme, lemme, gonna

У статті йде мова про такі скорочення, як «wanna», «lemme», «gonna», «gotta», «gimme», «kinda» і «dunno».

Автор: Маркіян Т.

Тренування після травм: як безпечно повернутися до активного способу життя?

Дотримання правильних методик допоможе повернутися до фізичної активності без ризику для здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;