Правила успішних людей

Десь біля школи, незадовго до початку здачі тестів #ЗНО, сиділи на крилечку кілька друзів. Вели дружню розмову про те, хто куди піде навчатися після закінчення школи. Микола та Марія розповідали Павлу, з яким навчались у одному класі, куди планують подавати документи.
Марія мріяла бути ветеринаром, тому наполегливо, як могла вивчала #біологію з #репетитором. Дівчина раділа, що хоч з іншими предметами у нее все наче добре. Бо в Україні ветеринару, який планує навчання за кошти бюджету, знадобиться ЗНО з біології (його результати найважливіші), #української мови та літератури, #математики або #хімії. Вона знала, ще змалечку, що хоче лікувати тварин. Тому заздалегідь знала, які предмети треба наполегливо вчити.
Миколу батьки хотіли навчати на #архітектора, але він мріяв про #кібербезпеку, тому вчив #українську мову, #математику та #англійську мову. Навчатися доводилось багато, тому він ледь встигав зустрітися з друзями, раз на тиждень. Добре, що навчання здебільшого проходило #онлайн через Zoom. 

А що Паша, а він тільки слухав друзів бо йому здавалось, що він ще не знайшов свою мрію. Тож зовсім не розумів до чого йому готуватись. До речі він був не одни такий в своєму класі. Це скоріш Микола та Марія були дивиною.
Павло дивувався, як його друзі могли так впевнено вирішити куди вступати? Та запитав у них, поради. Прагматичний Микола порадив Паші поки той, ще шукає своє призначення, приділити найбільшу увагу український мові та літератури і математиці. Бо саме ці предмети є обов’язкові при здачі ЗНО. А також він порадив другу школу @osviita.ukr де знайшов своїх репетиторів, які допомагали йому структурувати знання набуті за роки навчання у школі. 

Марія також розповіла, що її репетитор з репетиторської компанії @osviita.ukr не тільки навчає, а ще й мотивує її до навчання. 

Прийшовши після зустрічі домой хлопець, розповів батькам про розмову з друзями. З сайту компанії вони дізналися, що у компанії працює фаховий психолог, який розробив тести, щоб допомогти таким, як Павло хлопцям та дівчатам, орієнтуватися у великій кількості професій. 

Розмова з друзями на полишала хлопця, він ще декілька разів зустрічався з Марією. Вона розповіла йому про Правила успішних людей. 

*Так вони є! Інакше вони не були б успішними!

Ось деякі з них ➝

  • Мрій 

 Мрія має на увазі під собою вихід за межі твоєї реальності. Коли мрія по справжньому сильна ти обов'язково її добєшся. Мрія це відточені роками думки і результати.

  • Концентруйся
    Глибоко концентруйся на цілі. Ми живемо в епоху занадто великої кількості відволікаючих чинників. Як прокидаємося, ми відразу тягнемося до телефону. Перевірити повідомлення, прочитати електронні листи. В середньому людина тягнеться до телефону 76 раз на день. 

Очевидно, що у Ейнштейна не було мобільного телефону, але були свої відволікаючі фактори і способи боротьби з ними, які ми можемо вивчити. Його син повідомив, що "навіть найгучніший дитячий плач, здавалося, не турбував батька", і додав: "Він міг продовжувати свою роботу, будучи абсолютно не сприйнятливим до шуму. 

  • Наполеглевість 

Будь дуже наполегливий. Усі успішні люди повинні наполегливо відноситись до своїх цілей. Успіх приходить тоді, коли людина жертвує багатьма чим заради мрії, коли не дивлячись на тисячі невдач і падінь, він встає і йде знову своєї мети.

* Здатність Ейнштейна глибоко концентруватися і працювати протягом тривалих періодів часу без перерви допомогла йому досягти історичних проривів.

Далі буде...

автор. Тетяна Олександрівна, директор освітнього центру osviita.ukr

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Тетяна А.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;