Про користь прогулянок на свіжому повітрі

Про користь прогулянок всі знають давно, але часто цим нехтують. Та дарма, адже в наш напружений та неспокійний час, часто не вистачає емоційних позитивних моментів, щоб розслабитися та відновитися. Незалежно від того, чи у вас проблеми на роботі, сімейні проблеми, чи просто невдалий день, ходьба може підняти ваш настрій – особливо, коли ви виходите на вулиці. Навіть недовготривалі прогулянки на свіжому повітрі сприяють покращенню емоційного здоров'я.

Однією з переваг ходьби є сприяння розвитку нестандартної творчості. Закінчилися ідеї? Швидко прогуляйтеся по кварталу. Незалежно від того, чи потрібно вам вирішити проблему на роботі, чи ви шукаєте натхнення для свого роману, прогулянки залучають ваші творчі сили у всіх сферах. Ходьба може суттєво збільшити творчий результат. Це працює, як при тренуваннях у приміщенні, так і на відкритому повітрі.

Ще одна причина почати більше гуляти, це те, що прогулянки сприяють зменшенню приступів астми. Вам не потрібно уникати фізичних вправ, якщо ви пережили напад астми, спричинений фізичними вправами. Вам просто потрібно знайти правильну вправу в правильних умовах. Піші прогулянки разом із плаванням, гольфом та дозвіллям на велосипеді рідше дратують дихальні шляхи. Загалом, шукайте справи, якими ви можете займатися в теплу погоду і які не вимагають значної витривалості.

Корисна ходьба – метаболізм до максимуму. Метаболічний синдром – підвищення артеріального тиску / холестерину, високого рівня цукру в крові та жиру навколо талії – є одними з найгірших побічних ефектів нашого сидячого способу життя. Це сигналізує про цукровий діабет, серцеві захворювання та навіть ранню смерть. Але у нас є старомодні ліки від цієї сучасної хвороби: фізичні вправи.

  Перевага при ходьбі – додаткові роки. Хочете жити довше? Прогулюйтеся більше. Але пришвидшіть темп, щоб отримати радість від довголіття. Бо саме швидка ходьба може збільшити тривалість вашого життя більше, ніж ходьба в повільному темпі.

Фітнес може бути дорогим! Гроші за членство в спортзалі, домашні тренажери, тренувальний одяг та взуття коштують недешево. Але вам необов’язково треба витрачати на все це гроші. Ходьба абсолютно нічого не вимагає – навіть спортивне взуття не є обов’язковою умовою! - але все одно забезпечує велику користь для здоров’я. І це не тільки економить ваші гроші на речах, але й економить гроші на лікуванні. Адже люди, які займаються фізичними вправами і регулярно прогулюються, покращують стан свого організму, зміцнюють своє здоров’я і, як наслідок, менше хворіють.

Отримати вісім годин гарного сну – одна з найважливіших речей, які ви можете зробити для свого здоров’я. Але іноді це легше сказати, ніж зробити. На щастя, швидка прогулянка – це все, що вам потрібно. За даними досліджень, люди, які регулярно займаються фізичними вправами, включаючи ходьбу, швидше засинають, довше сплять і мають якісніший сон, ніж ті, хто робить лише енергійні фізичні вправи або взагалі не займається спортом.

Більшість із нас щодня стикаються зі стресом, і це серйозно позначається на нашому психічному та фізичному здоров'ї. Та ходьба – це один із найшвидших та найефективніших способів заспокоїтись. Проста 10-хвилинна прогулянка може бути настільки ж ефективною, як і 45-хвилинне тренування з точки зору зменшення тривоги та депресії. Переміщення видаляє кортизол, “гормон стресу”, з вашої системи, а також допомагає зупинити нескінченний потік турбот, що проходить у вас у голові.

Тож приємних вам прогулянок з користю для здоров’я!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;