Програми для інтенсивного вивчення іноземних мов дітьми та підлітками

Вивчення іноземних мов повинно початися у дітей якомога раніше і цікавіше! Маючи певний досвід викладання, я часто чую від учнів чи їх батьків питання про те, які ж програми можна використовувати для закріплення вивченого матеріалу чи кращого запам’ятовування.

Такі програми актуальні не тільки для дітей, які проживають закордоном, а й тим, які займаються з репетитором чи просто вивчають іноземну мову в школі.

Можна знайти безліч пропозицій в інтернеті, але в цій статті ми розглянемо самі актуальні і найкорисніші інтернет джерела.

Контент цих програм не тільки має освітню мету та пізнавальну мету, а й розважальну.

Давайте розглянемо ці програми:

ü Mauswiesel(пропозиція від освітнього сервера Hessen з безліччю онлайн-завдань зі шкільних предметів/напрямів математики, німецької, англійської, мистецтва/музики, знань, логіки/ігор)

ü Planet Schule(завдяки Planet Schule від WDR і SWR діти різного віку можуть навчатися вдома. Ви можете сортувати та отримувати доступ до навчальних матеріалів і програм за предметами)

ü PlanetWissen(освітня пропозиція з цікавими програмами та довідковою інформацією із сфер природи, технологій, історії, культури та суспільства. Тут ви знайдете огляд усіх програм, розбитих за тематикою)

ü Schule daheim (Пропозиція BR для навчання вдома з матеріалами та фільмами з предметів німецька, англійська, математика, біологія, фізика, хімія, історія, мистецтво, музика та міждисциплінарний внесок)

 

Німецька мова для дошкільнят

 

ü Die Sendung mit der Maus

Класична дитяча програма, яку не повинна пропустити жодна дитина. Шоу з мишкою існує вже понад сорок років! Щонеділі вранці виходить новий епізод (30 хвилин), у якому діти відкривають світ, слухають пісні чи бачать історії в розважальних і повчальних короткометражних фільмах.

Ви завжди можете переглянути поточну програму там і отримати доступ до історій, щоб почути та переглянути через меню. Для маленьких і великих дітей.

ü Die Sendung mit dem Elefanten

Це аналог попередньої програми, яка працює в тандемі. Матеріали відмінно підходять для дошкільнят, особливо історії і пісеньки. А шоу зі слоником із WDR також доступне на YouTube.

ü Einfach vorlesen

Казки для дітей 3+, 5+ та 7+. Щотижня з’являються нові історії. Тому ви можете регулярно читати своїм дітям гарні історії, які можна почути в аудіо форматі та просто читати. На веб-сайті Мартіна Ебберца є ​​гарна колекція дитячих оповідань.

ü KiKA – Kinderkanal von ARD und ZDF

Численні хороші телевізійні постановки для дітей та молоді. Ви також можете вибрати відео для певних вікових груп на сторінці та переглядати їх. Також є фільми з програми KiKANiNCHEN для маленьких дітей. Але відео ніколи не залишаються в мережі дуже довго – це проблема громадських мовників. Але саме для цього і призначений YouTube. Там ви точно знайдете багато епізодів Якарі, Відьми Ліллі, Зірки Лаури, Лицаря Тренка, Диких тварин тощо.

ü Märchen von der BroOma

Нехай BroOma читає вам казки! Тут ви знайдете добірку цікавих і часто не дуже відомих казок.

ü Pixi Wissen TV auf YouTube

Тут теж є багато короткометражних фільмів для дітей від 4 років, які відповідають на багато дитячих питань.

ü Sing mit mir

Німецькі дитячі пісні, які можна співати (слова завжди з субтитрами) та вивчати німецьку.

Німецька мова для дітей старшого віку та молоді

 

ü Checker Welt

Круті та захоплюючі шоу для дітей, які хочуть знати. Все перевірено – від „Weltraum“ про „Dinosaurier“, „Plastik“ та багато іншого!

ü GEOlino

Теми: природа, люди, технології, ігри, тести знань та багато іншого.

ü ZDFtivi – logo!

Актуальні теми та щоденні новини підготовлені для дітей та молоді.

ü Märchen aus aller Welt

22 улюблені казки з усього світу, відібрані співробітниками Deutsche Welle – адаптовані, перекладені, покладені на музику, анімовані. Тут ви можете подивитися мультфільми або завантажити їх на комп'ютер у форматі mp4.

Всі ці програми допомагають цікаво пізнати мову. Дитина може вибрати цікаву інтернет платформу для себе і додатково працювати.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;