Процес навчання дошкільнят іноземним мовам

Вчителі (батьки) та учні є головними дійовими особами у навчанні. Їх "взаємодія" значною мірою визначає якість виховного та оосвітнього процесів. Це піднімає питання про те, як можна оптимізувати взаємодію між ними таким чином, щоб навчання відбувається цілеспрямовано і приносило позитивний досвід для всіх.

На мовний розвиток дітей сильно впливає спільне співання знайомих та пам’ятних пісень та рим. Хлопання в піснях та імітація мови жестів також тренують у дітей моторику та координацію.

Оптимальний вік для загального ознайомлення з іноземною мовою є вік від 3 до 5 років. В цей період дитині цікаво вивчати нові слова і дивитися розвиваючі мультики чи програми. 

За допомогою різнокольорових карток діти вивчають понад 100 іноземних слів під час гри: просто покажіть картку із зображенням і вимовіть відповідне іноземне слово - незабаром дитина зможе назвати всі речі, показані певною мовою. Навчіться гратися: завдяки двосторонньому друку - лицьова сторона англійська, тильна німецька - картки дуже універсальні. Також підходить як групова гра у відгадування та навчання!

На кольорових ілюстрованих картках з одного боку є буква, а з іншого - відповідна ілюстрація. Різні варіанти гри допомагають у процесі навчання.

Карткова гра «Римування ігор» та «Азбука» ABC. Дві карткові ігри допомагають батькам та вихователям ознайомити дітей з алфавітом та першими англійськими словами із повсякденного життя. Кожна буква або слово пов’язані з  ілюстраціями на відповідних картках. Таким чином, простий базовий іноземний словничок швидко формується. Діти найкраще засвоюють матеріал, коли їм це цікаво. Також чудовою альтернативою є програми онлайн, які можна індивідуально підібрати під кожну дитину.

Шукайте книги широкоформатних сторінок, де зображення демонструють понад 250 перших предметів із досвіду дитячого світу, таких як дитяча кімната, сад, льох чи кухня. Всі предмети мають бути розписані дуже точно. Це допомагає дошкільнятам пов’язувати двовимірні зображення з реальними речами їхнього життєвого середовища та знову їх розпізнавати. Окрім численних предметів, пропонуються можливості для мовлення та маленьких історій, які приховані на малюнках. Це стимулює дітей пізніше, щоб вони розповідали цілі речення і навіть розповідали власні історії про картинки.

Кольорові, люблячі ілюстрації у серії дитячих книжок забезпечують постійне задоволення під час гортання. Особливою родзинкою є розкладні зображення, які збільшуються з боку в бік, що неодноразово привертає погляд дитини до нових елементів історій.

Перегляд мультфільмів іноземною мовою також позитивно впливають на дитину та полегшують вивчення мови. Багато дітей вивчають мову, просто дивлячись телевізор іноземною мовою. У мережі також є багато навчальних серій з іноземної мови, спеціально розроблених для дітей.

Книга з аудіо компакт-диском. Як півень гукає по-турецьки? Як собака гавкає по-французьки? А як жаба квакає англійською? Історія на чотирьох мовах на тему звуків тварин із читаннями та дитяча пісня на супровідному аудіо компакт-диску. Такі книги добре стимулюють уявлення і асоціативну пам’ять дитини.

Прості короткі речення цієї історії допомагають навіть наймолодшим швидко опанувати матеріал. Двомовний перелік найважливіших іменників з історії підтримує структуру словникового запасу, а кольорова картинка дозволяє грайливо використовувати нещодавно набуті терміни. Варіанти багатомовних дитячих книжок: німецько-англійська німецько-іспанська німецько-італійська німецько-французька німецько-грецька німецько-російська та багато інших.

Такі серії книжок забезпечують дітям читання по новому. При читанні лялькових книжок з пальцями стимулюється уява дітей, оскільки історії стають захоплюючим ляльковим театром. Кольорові, вишукані ілюстрації цієї серії дитячих книг цікаві та спонукають до обговорення сцен. Кожна лялькова книжка для пальців має приємний і великий формат 23,5 x 21,5 см та супроводжується інтегрованою м’якою іграшкою для навчальної гри. Вікова рекомендація: 3-6 років. Підходить для дому / використання в дитячому садку. Завдяки незбалансованому харчуванню та відсутності фізичних вправ, динозавр веде вкрай нездорове життя, мало енергії та різноманітності. Чи зможе його друг заохотити його змінити спосіб життя на краще?

Стосовно навчання таких діток онлайн є однозначно сумніви. Все залежить від віку. Для діток 3-5 років краще мати візуальний контакт з вчителем, так як вони швидко втрачають інтерес і дуже непосидючі. Дітки віком від 6 років можуть навчатися онлайн, але тут потрібно вчителю викликати інтерес, вміти викоритовувати не лише посібники, а й різноманітні програми, щоб урізноманітнити урок. Рекомендований час для заняття 30-45 хвилин.

Давайте своїм діткам змогу вчитися з малку і це вплине позитивно не тільки на їх розумові здібності, а й на психологічний розвиток.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;