Привітання англійською мовою

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

У зв’язку з розвитком сучасних технологій татенденції до глобалізації зростає потреба до вивчення англійської мови, яка справедливо вважається своєрідним мостом до розуміння культурних особливостей, традицій, звичаїв та обрядів того чи іншого народу. Не секрет, що чи не найбільшою потребою для міжнародного спілкування є правильне використання привітань в англійській мові. Доречні привітання англійською мовою створюють хороші враження при зустрічах та позитивно впливають на взаємовідносини як між людьми, так і між державами.

Як же правильно вітатись англійською мовою при першому знайомстві? Слід зазначити, що дуже важливо брати до уваги стиль спілкування: офіційний, напівофіційний чи неформальний. Найпопулярнішими варіантами привітаннями при першому знайомстві є фрази:

1) Hi! I’m (name). Nice to meet you! / Good to meet you! – Привіт! Мене звати (ім’я). Приємно познайомитися!Відповідями на такі привітання є Nice to meet you too! / Good to meet you too! 

2) Щодо напівофіційного стилю, привітаннями при першій зустрічі можуть бути такі звороти, як It’s a pleasure. – Дуже приємно познайомитись (дослівно перекладається, як “моє задоволення”) або Pleased to meet you! – Дуже приємно! Відповідаємо: It’s a pleasure too! / Pleased to meet you!

3) Стосовно офіційного стилю, якщо хочете виглядати надто формальним, можна використати привітання How do you do?, на яке, зазвичай, відповідають тим самим питанням How do you do? Як варіант, можна вжити формальну фразу Pleased to make your acquaintance, яке, як правило, використовують на письмі. Якщо ж бачите людину в другий раз, або ж вже довгий час його не бачили, варто було би використати фразу Nice to see you! / Good to see you! – Радий бачити! Відповіддю на таке привітання може бути Nice to see you too! / Good to see you too!

Варіанти привітання-запитання “Як справи?” можуть бути різні. Все залежить знову від формальної, напівформальної чи неофіційної обстановки:

1) How are you doing? (типово, більш формально) – як у вас справи?Відповідь – I’m doing well. Thank you, and you?– У мене все добре, дякую, а як в тебе?

2) How are you? (типово) – Як в тебе справи? Відповідь – I’m great / I’m good, thanks, and you? – В мене чудово. Дякую, а в тебе?

3) How’s it going? – Як справи? Відповідь – Fine/Good, and you? – Добре, а ти?

4) What’s up? / What’s going on? / What’s new? (дуже неформально, для близьких друзів) – Як воно? Відповідь – Nothing much / Not much / Nothing. – Та нічого.

Які ж існують варіанти прощань, які існують синоніми до слова good-bye (до побачення)? Насправді, goodbye не так часто зустрічається. Частіше в американській англійській вживають такі прощання, як (від неформального до офіційного):

1) Peace! – Па-па!

2) Catch you later! - Побачимось пізніше (дослівно: зловлю тебе пізніше)!

3) So long! – До зустрічі!

4) See you later! – Побачимось пізніше!

5) Take care! – Бережи себе!

6) Farewell! – Прощавайте! / До побачення! (дуже офіційний варіант).

Як бачимо, в англійській мові існує велике різноманіття привітань, і яке з них найкраще підходить чи то особисто для вас, чи до певної ситуації, обирати вам. Основне правильно оцінити обстановку і обрати привітання відповідно до стилю.

Надіюсь, стаття допоможе вам налагоджувати контакти з іноземцями краще і почуватись при зустрічі вільніше. Щоб не пропустити мої наступні відео і публікації з тематики ‘англійська мова’,
See you later! Побачимось пізніше!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Маркіян Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;