Привітання. ВЧИТЬ МЕНШЕ - ЗНАЙТЕ БІЛЬШЕ.

Намагання вчити англійську, проходження англійського тесту. 

Я розумію, що вивчення англійської як і будь-якої іноземної мови має багато підводного каміння. Можна довгий час вчитись, але так і не опанувати її так, як рідну мову. Який вихід з цього положення? Чи він є? Зрозуміло, що порад може бути безліч. Але ми пропонуємо вам одну, яка говорить ВЧИТИ МЕНШЕ. Неймовірно, чи можна вчити менше і знати краще? Можна і я знаю як. Треба брати до розгляду сюжети, що містять більше проблемних місць до кожної мови.

Для англійської мови, це:

  • Проблеми з часами,
  • ідіомами,
  • модальними дієсловами,
  • загальною граматикою.

В цьому блозі ви знайдете обрані тематики, які допоможуть розмовляти як носій рідної мови. А також будуть і поради щодо процесу самого навчання, куди ж без них? 

Ось і перша порада: зробить навчання не тільки полегшеним, але і цікавим. Читайте тексти англійської, як вас цікавлять. Наприклад, прочитайте блог-пости спершу англійської, а потім в перекладі. Тут буде безліч інших роздумів. Підписуйтесь. 

Для розваги пропоную подивитись веселу англійську пісеньку та вивчити її на пам'ять. Як же цікаво потім йти вулицею й мугикати під носа англійською мовою. 

Також необхідно вивчити привітання. Подивіться, ось воно яке:

Hello! How are you? I'm good, I'm fine, I'm great! What's about you? 

Тут використовуються скорочення в Теперішньому Простому часі (Present Simple), де 

I'm = I am. (Я є)

I'm good, I'm fine, I'm great - (Я добре, Я гаразд, Я чудово)

Дієслово є при перекладі не використовується, а випускається в українській мові, але не забувайте про нього англійською! 

What's = What is (Що є?) 

What's about you? - (Як що до тебе?) дослів. (Що є нарахунок тебе?)

Іншим варіантом спитати у відповідь може бути - And you? (А ти?)

Слово-привітання - Hello! використовується як у формальних так і неформальних обставинах та може означати, як Привіт!, так і Добрий день! Його аналог більш скорочене Hi! буде більше означати Привіт та говориться до друзів, але тут також немає чітких обмежень. 

Як справи? англійською буде - How are you? 

Зверніть увагу, що тут також використовується конструкція з Теперішнього Простого часу або (Present Simple), де дієслово to be (його інфінітивна, тобто неозначена форма) "бути" перетворюється на "є", тобто "are". Простіше to be = are. How are you? Як ти є? або Як є ти? Адже в питальних формах дієслово поспішає наперед. 

Підсумуємо:

to be - бути = am, is, are - є 

am, is and (і) are ставляться наперед в запитаннях. 

- Are you okay? 

- Ти в порядку? 

- Am I? 

- Я? 

Ми вже вивчили привітання та готуємось до інших тем.

And you?

Читайте далі нашому блозі сталенні англійські вирази або ідіоми, щоб звучати точнісінько як native speakers (рідномовці, носії мови). 

Гарного дня та нехай сонечко Вам сяє! 

Автор: Марія К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора