Регулярність у навчанні

Успіх у регулярності

Чимала кількість охочих вивчити іноземну мову стикаються із проблемою регулярності у навчанні. Одні вважають, що регулярність не має ключового значення, інші, - навпаки - повністю підтримують цю ідею. Наступні 3 пункти розкриють цю тему глибше. Я акцентую особливу увагу на важливості регулярності у навчанні тому, що це:

1. Дисциплінує

Студент усвідомлює, що потрібно виділяти час для навчання на уроці із викладачем, та самостійно працювати вдома виконуючи домашні завдання. Тільки дисциплінована людина може мати заняття з викладачем двічі, або тричі на тиждень. В протилежному випадку - заняття, постійно, переносяться, або відміняються, що негативно впливає на процес засвоєння матеріалу. Більш того, увесь процес навчання затягується, фінальні терміни змінюються та переносяться регулярні перевірки зрізів знань. Особливо важливо достримуватись графіку навчання тим, хто готується до міжнародних екзаменів, адже, від їхніх результатів залежить подальша доля студента. Найчастіше студенти хочуть знати скільки часу займе підготовка до іспиту. Однозначної відповіді на це питання не існує. Час на підготовку залежить від: початкового рівня знань, кількості занять на тиждень, складності іспиту та бажання почати вивчати величезні об'єми інформації.

2. Мотивує

У студента є конкретна ціль - вивчити мову на певному рівні, у нього є графік та план навчання. Все це є необхідними складниками правильно мотивованого студента. Крім цього, додаткова мотивація обовязково надходить від викладача. Якщо ваш викладач "горить" процесом передачі знань, постійно сам розвивається та вивчає щось нове то студент інтуїтивно відчуває це та "загорається" у відповідь. Таких студентів завжди видно неозброєним оком, з ними приємно працювати, вони прагуть до знать та є успішними. Чудеса трапляються у тих, хто натхненно працює. Самого лиже бажання, на жаль, замало. Потрібно докладати левову частку зусиль, часу та старань, щоб побачити потрібний результат. 

3. Показує відчутний результат

Всі хочуть швидких результатів, особливо, коли реклама курсів іноземних мов пропонує швидко вивчити англійську, чи іншу мову. Реальність інша - вивчення мови на рівні вільного володіння займе щонайменше кілька років, якщо займатись регулярно. Коли у вас із викладачем є реальний план навчання легко зрозуміти наскільки ви просуваєтесь уперед. Дуже важливо бачити свій результат, відчувати його та рухатись вперед. Регулярне повторення пройденого матеріалу унеможливить його швидке забування. Можна створити таблицю із вкладками на різні види діяльності на уроці та вдома і постійно її поповнювати. Це дасть можливість побачити скільки всого було виконано вправ, пройдено тем, прочитано книжок, переглянуто відеоматеріалів, вивчено слів і так далі. Саме регулярність у навчанні яскраво показує, чи дійсно це потрібно студентові. Більшість викладачів на власному досвіді впевнелись, що лише первий відсоток (у кожного він різний) студентів досягають поставленої мети. Це трапляється із різних причин, звичайно, проте, одна із найголовніших - усвідомлення скільки зусиль потрібно витратити, щоб досягнути, бодай, майменшого результату.

Підсумовуючи вищенаписане, візьмемо до уваги те, що регулярність має ключове значення у процесі навчання, мотивація - це рух студента та викладача до спільної цілі, та відчутний результат можливий при письмовому фіксуванні пройденої інформації на уроці та самостійно. Усвідомлення об'єму роботи, що стоїть перед студентом, інколи, відбиває бажання навчатись. Тільки дійсно мотивовані та ті, хто прагнуть до змін досягають реальних висот.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Інна К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;