Репетиторський сайт «Buki» та online-заняття з української мови та літератури: особливості їх проведення та переваги

Сьогодення неймовірно розмаїте в усіх відношеннях. Розвиток науки й техніки, європейський та американський досвід значно вплинули на становлення в Україні дистанційного навчання. У сучасному світі online-заняття надзвичайно популярні. І це не дивно, адже технології розвиваються стрімко, а люди дуже зайняті й не мають зайвого вільного часу. Що ж таке online-заняття і як вони відбуваються, які його переваги та які платформи найбільше пристосовані саме для навчання, які сайти допоможуть знайти вчителя?

Найпершим питанням для людини, яка хоче вивчати що-небудь, є пошук учителя, репетитора. Сайтів, які допомагають у цьому, є декілька. Мені до вподоби саме репетиторський сайт «Buki», тому що тут Ви знайдете одну з найбільших баз репетиторів. Дуже зручно розроблено сайт щодо розширеного пошуку. Ви вводите предмет, рівень, ціну, яку хотіли б оплачувати за урок – і відразу ж отримуєте пропозиції залежно від рейтингу. Ви можете переглянути відомості про кожного викладача, його фахові досягнення, відгуки учнів, а також їх відеопрезентації чи блоги на теми навчання. Викладачі дотримуються академічної доброчесності. Пошук репетитора на цьому сайті відбувається за лічені хвилини. Спілкування з репетитором дозволяє впевнитися у правильності Вашого вибору та підтвердити його або ж змінити думку та обрати іншого.

Ще однією перевагою сайту «Buki» є те, що саме тут Ви можете знайти репетитора не тільки для вивчення шкільних предметів, а й для гри на музичних інструментах, ручної роботи, крою та шиття, комп’ютерних наук, геодезії, живопису чи будь-якої іншого спрямування.

Будь-яке навчання – це спілкування вчителя та учня й передача знань (теоретичних та практичних) від однієї людини до іншої. Спочатку вчитель теоретично пояснює тему або ж ставить проблему, пов’язану з темою, яку пропонує вирішити учневі. Це можливо зробити за допомогою відеозв’язку. Перевагою online-заняття з української мови та літератури є те, що можна використати презентацію чи відео до теми. Це легко зробити за допомогою комп’ютерної техніки. Візуалізація допомагає краще запам’ятати інформацію. Учень може декілька разів прослухати чи переглянути потрібне.

Цікавими для учнів є ігри. Їх викладач може створювати самостійно або вибирати готові на інтернет-ресурсі  https://learningapps.org.або https://sites.google.com/site/kabinetukr/ukraienska-literatura/interaktivni-vpravi-z-ukraienskoie-literaturi.

Online-заняття дають можливість займатися тим учням, які знаходяться далеко від потрібного закладу чи тимчасово в іншій країні. Вони не обмежують людей у часі. Учень може займатися тоді, коли бажає.

Online-заняття проводяться незалежно від погодніх умов, люди знаходяться у звичному для них середовищі, тому почуваються безпечно, не хвилюються, що є запорукою кращого засвоєння нового матеріалу. Їх не відволікають думки про те, що потрібно ввечері якось дістатися додому…

Людина, яка працює onlinе, може обирати репетитора з більшої кількості вчителів, які мають різний педагогічний досвід, методику, яка найкраще підходить, адже учні та вчителі також мають індивідуальні вподобання чи особливості навчання: темп, стиль, захоплення.

Батькам легко контролювати, що саме і як саме вивчає дитина. Вони також можуть бути присутні на заняттях, висловити свої побажання, адже знають свою дитину найкраще.

Online-заняття – це можливість навчатися у своєму темпі та в будь-якому віці. Ви не мусите залишати роботу, щоб відвідувати уроки.

Ціну занять ви обираєте відповідно до своїх бажань і можливостей. Саме на сайті «Buki» Ви знайдете заняття в діапазоні від найдешевших і до найдорожчих. І всі репетитори надають при цьому якісну підготовку, ефективність занять висока.

Отже, оnline-заняття з української навіть кращі, аніж заняття в репетитора, адже дають можливість розвивати себе в оптимальних умовах і з найвищою ефективністю, використовуючи саме такі технології та методики, які найкраще підходять сучасному поколінню. Обирайте online-заняття з української мови та літератури саме із сайтом «Buki». Адже «Buki» - це оптимальні умови, висока ефективність та успішний результат.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Мар'яна Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;