Сьогодення неймовірно розмаїте в усіх відношеннях. Розвиток науки й техніки, європейський та американський досвід значно вплинули на становлення в Україні дистанційного навчання. У сучасному світі online-заняття надзвичайно популярні. І це не дивно, адже технології розвиваються стрімко, а люди дуже зайняті й не мають зайвого вільного часу. Що ж таке online-заняття і як вони відбуваються, які його переваги та які платформи найбільше пристосовані саме для навчання, які сайти допоможуть знайти вчителя?
Найпершим питанням для людини, яка хоче вивчати що-небудь, є пошук учителя, репетитора. Сайтів, які допомагають у цьому, є декілька. Мені до вподоби саме репетиторський сайт «Buki», тому що тут Ви знайдете одну з найбільших баз репетиторів. Дуже зручно розроблено сайт щодо розширеного пошуку. Ви вводите предмет, рівень, ціну, яку хотіли б оплачувати за урок – і відразу ж отримуєте пропозиції залежно від рейтингу. Ви можете переглянути відомості про кожного викладача, його фахові досягнення, відгуки учнів, а також їх відеопрезентації чи блоги на теми навчання. Викладачі дотримуються академічної доброчесності. Пошук репетитора на цьому сайті відбувається за лічені хвилини. Спілкування з репетитором дозволяє впевнитися у правильності Вашого вибору та підтвердити його або ж змінити думку та обрати іншого.
Ще однією перевагою сайту «Buki» є те, що саме тут Ви можете знайти репетитора не тільки для вивчення шкільних предметів, а й для гри на музичних інструментах, ручної роботи, крою та шиття, комп’ютерних наук, геодезії, живопису чи будь-якої іншого спрямування.
Будь-яке навчання – це спілкування вчителя та учня й передача знань (теоретичних та практичних) від однієї людини до іншої. Спочатку вчитель теоретично пояснює тему або ж ставить проблему, пов’язану з темою, яку пропонує вирішити учневі. Це можливо зробити за допомогою відеозв’язку. Перевагою online-заняття з української мови та літератури є те, що можна використати презентацію чи відео до теми. Це легко зробити за допомогою комп’ютерної техніки. Візуалізація допомагає краще запам’ятати інформацію. Учень може декілька разів прослухати чи переглянути потрібне.
Цікавими для учнів є ігри. Їх викладач може створювати самостійно або вибирати готові на інтернет-ресурсі https://learningapps.org.або https://sites.google.com/site/kabinetukr/ukraienska-literatura/interaktivni-vpravi-z-ukraienskoie-literaturi.
Online-заняття дають можливість займатися тим учням, які знаходяться далеко від потрібного закладу чи тимчасово в іншій країні. Вони не обмежують людей у часі. Учень може займатися тоді, коли бажає.
Online-заняття проводяться незалежно від погодніх умов, люди знаходяться у звичному для них середовищі, тому почуваються безпечно, не хвилюються, що є запорукою кращого засвоєння нового матеріалу. Їх не відволікають думки про те, що потрібно ввечері якось дістатися додому…
Людина, яка працює onlinе, може обирати репетитора з більшої кількості вчителів, які мають різний педагогічний досвід, методику, яка найкраще підходить, адже учні та вчителі також мають індивідуальні вподобання чи особливості навчання: темп, стиль, захоплення.
Батькам легко контролювати, що саме і як саме вивчає дитина. Вони також можуть бути присутні на заняттях, висловити свої побажання, адже знають свою дитину найкраще.
Online-заняття – це можливість навчатися у своєму темпі та в будь-якому віці. Ви не мусите залишати роботу, щоб відвідувати уроки.
Ціну занять ви обираєте відповідно до своїх бажань і можливостей. Саме на сайті «Buki» Ви знайдете заняття в діапазоні від найдешевших і до найдорожчих. І всі репетитори надають при цьому якісну підготовку, ефективність занять висока.
Отже, оnline-заняття з української навіть кращі, аніж заняття в репетитора, адже дають можливість розвивати себе в оптимальних умовах і з найвищою ефективністю, використовуючи саме такі технології та методики, які найкраще підходять сучасному поколінню. Обирайте online-заняття з української мови та літератури саме із сайтом «Buki». Адже «Buki» - це оптимальні умови, висока ефективність та успішний результат.