Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Для учнів, хто вирів вчитись грати на фортепіано, першою проблемою стає покупка інструмента. Бо людина, яка ніколи не стикалась з тим, не може обрати серед широкого вибору фірм, різновидів інструментів, додатків до них та інше. Тому, виходячи з мого досвіду, першим, що просять учні, це допомогти обрати інструмент, так як вони не знають чим, наприклад, відрізняється цифрове фортепіано від синтезатора, або синтезатор від MIDI- клавіатури. Чому є різниця в ціні або яка кількість клавіш краща, які додаткові функції потрібні, а які не мають сенсу. З цим я з радістю допоможу розібратись і розкажу як обрати інструмент , який потрібен саме вам. Тому, пропоную сьогодні трохи поговорити про це і розібратись більш докладно.

MIDI- клавіатура. Головним її мінусом є те, що вона не має самостійного виведення звуку, тому має бути програмне забезпечення для цього на комп'ютері. Але вона є невід'ємною частиною для звукозапису, тобто учень може записати в один момент твір, що вчить. З плюсів також є те, що вона компактна, порівнюючи з акустичним або електронним інструментом. Перевагою також є те, що за допомогою програм можна використовувати не тільки зі звуком класичного фортепіано, а й урізноманітнити звучання. Але , якщо враховувати, що клавіатура не має всі 88 клавіш, до недоліків можна віднести обмеження діапазону.

Електронне фортепіано. Як на мене, це є найкращий вибір, тому що звучить як акустичний інструмент, має повну клавіатуру ( 88 клавіш), як правило. Професійні музиканти надають перевагу саме такому інструменту. Для новачків тільки з мінусів такого інструменту є ціна і скільки воно займає місця. Великим плюсом такого інструмента є те, що по звуку воно як акустичне, але його не треба налаштовувати постійно як перше. Тобто воно не боїться вологості, сухості, перепадів температур та інше. 

Синтезатор. Якщо розглядати з функціональної точки зору, то можна сказати, що синтезатор то MIDI- клавіатура та цифрове фортепіано в одному. Або ще можна сказати, що клавіатура і є різновидом синтезатора. З переваг бачу те, що є велика кількість моделей на будь-який смак та гаманець. Вибір залежить від кількості клавіш та додаткових функцій інструмента. Зараз вони мають вбудований метроном ( дуже корисна річ у регулярних заняттях), цікаві та різноманітні акомпаніменти та інші цікаві додатки. Але проблемою є те, що останні моделі роблять удар на як раз ці додатки, а не якість звуку. 

Зазвичай учні обирають як раз саме синтезатор, тому що він зручний і компактний. Якщо звернути увагу на асортимент, то можна розгубитись. Зазвичай, я рекомендую купляти наступні фірми:

Yamaha- великий вибір інструментів, багатий вибір додаткових функцій, при тому інструменті не є великими по вазі та розмірах, фірма перевірена роками,

Casio- великий вибір бюджетних інструментів, часто комплектуються додатковою корисною літературою,

Roland- гарна японська якість, моделі часто модернізуються. 

Тож вибір за вами, своїх учнів, звичайно, консультую з цього приводу і допомагаю обрати найкращий для вас інструмент , який буде підібраний для ваших потреб і згідно вашого бюджету. Це досить коштовна покупка, але вибір чи це буде цифрове чи акустичне фортепіано тільки за вами. Дуже зараз є багато також відео-оглядів на різних платформах, де можна роздивитися всі плюси та мінуси кожного з інструментів, послухати як звучать. Також в кожному місті є спеціалізовані магазини, де можна, навіть, пограти і спробувати самостійно інструмент, а продавець-консультант також надасть консультацію стосовно цього. 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Юлія А.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;