Розсекречений документ ЦРУ “The Gateway Experience: Brain Hemisphere Synchronization in Perspective”

Недавно натрапив у інтернеті на документ ЦРУ, що був засекречений до 2003 року: "The Gateway Experience: Brain Hemisphere Synchronizationin Perspective". Останні тижні його все активніше обговорюють в інтернеті. Основна ідея цього документу полягає у тому, як свідомістю потрапити у паралельний всесвіт і що можна досягти завдяки цьому проникненню.

Ця стаття описує методику потрапляння у паралельний всесвіт. Основна ідея методики потрапляння у паралельний всесвіт базується на стимуляції мозку. А саме зуміти розслабити мозок до коливань 7 – 7,5 – 8 герців. Ця частота стане синхронною з магнітним полем Землі. Інколи цю частоту називають ще хвилями Шумана.  

Хоча методика потрапляння у паралельний всесвіт до якоїсь міри відрізняється від тої, що описана у моїй дисертації, є багато спільних моментів, а саме:

1. 1. Розуміння того, що велика кількість енергії є в об'ємі, розміри якого становлять 10 у степені (-33) сантиметри, але потрібно знайти доступ до цієї енергії (сторінки 13-14, “Intervening Dimensions”);

2. 2. Щоб вийти за межі простору та часу нашого всесвіту, потрібно, у тому числі силою волі, відділити велику частину свідомості від тіла та підняти її до перетину з кордоном паралельного всесвіту (сторінка 16, 22. “Special Status, Out-of-Body Experience”);

3. 3. Як тільки частина свідомості потрапляє у паралельний всесвіт, змінюється напрям часу та простору, і, як результат, людина досягає ефекту anti-aging (сторінки 17-18, 24. “From Big Bang to Torus”, Figure B, “Diagram of the Cosmic Egg”);

4. 4. Описана практика цілительства, яка полягає у тому, що людина візуалізує точку, що пульсує, яка наповнена величезною кількістю енергії та веде її до певних ділянок тіла (сторінка 23, 30 D “Advanced Techniques”, а саме “Energy Bar Tool”);

5. 5. Описана ймовірність подорожей у часі, зокрема подорожей у ймовірне майбутнє (сторінка 24, 30Н “Advanced Techniques”, асаме “Focus 21: the Future”).

Відео, яке додане до цієї статті, знято на основі даного документу. Ми робимо візуалізацію точки, яка розміщена трохи вище над головою. Уявляємо, що ця точка є точкою, у якій є велика концентрація світла, могутності, радості, любові. Коли нам вдасться її уявити, ми починаємо її повільно вести вниз. Ведемо її вниз через усе тіло, а потім вверх і так далі. Якщо це робити регулярно, можна домогтися того, що будемо відчувати, як струмені енергії вільно протікають через тіло. Як результат, вже через декілька тижнів відбудуться покращення, як і ментального, так і фізичного стану організму.

А курс “Kundalini Yoga& Anti-aging”, розроблений мною, полягає у тому, щоб навчитися теоретично і практично методики оздоровлення та анти-ейджингу. Основна мета курсу – показати, що можна навіть домогтися того, щоб вийти своєю свідомістю за межі часу та простору і як результат, буде відбуватися ефект сповільнення часу, у тому числі й для тіла. Іншими словами, тривалість життя збільшиться.

Література.

1. Bentov I. “A Brief Tour of Higher Consciousness: A Cosmic Book on the Mechanic of Creation”, Destiny Books, Rochester, Vermount USA 2000.

2. Carrol S., “Does Time Run Backward in Other Universes?”,http://www.stealthskater.com/Documents/BigBang_05.pdf, 2008.

3. Handziy T. “Consciousness and Its Evolution: from a Human Being to a Post-Human”, дисертація, https://www.academia.edu/7094390/Consciousness_and_Its_Evolution_From_a_Human_Being_to_a_Post_Human_Ph_D_Thesis, 2014.

4. Wayne N. McDonnel “TheGatewayExperience: BrainHemisphereSynchronization”, https://www.cia.gov/readingroom/docs/CIA-RDP96-00788R001700210016-5.pdf, 1983.

Рейтинг:4.2 з 5

На основі відгуків 5 користувачів

Автор: Тарас Г.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;