Seven Modern English Words, або неологізми в англійській мові

Мова – це не лише словник, мова – тут і сьогодні. Кожного дня «народжуються» сотні слів, які ще довго боротимуться за право зайняти своє місце у словнику.  Як і українська мова, English має багато сучасних слів, значення яких важко знайти навіть в інтернеті. Сьогодні я вирішила поділитися із вами своїм Тop Seven Modern English Words, про які дізналася із рубрики «The English We Speak» на BBC Learning English.

Seven Modern English Words, або неологізми в англійській мові

smombie. Так в англійській мові називають людину, яка користується мобільним телефоном завжди та всюди, не звертаючи уваги на те, що відбувається довкола. Думаю, ви вже здогадалися, що це слово утворилося в результаті поєднання двох інших англійських слів: asmartphone, azombie.

Seven Modern English Words, або неологізми в англійській мові

 

yob. Слово, яке ви не знайдете в англійському словнику, якщо не прочитає його навпаки. Проте, навіть це не допоможе зрозуміти значення. Такий сленг придумали на означення молодих юнаків та чоловіків, які влаштовують погроми на вулицях міста. Можливо, саме YOBSами можна назвати деяких футбольних фанатів під час та після матчів :) 

 

Chillax. Сhill out, relax  поєдналися у слові, яке в розмовній англійській мові вживається для заспокоєння та розради співрозмовника.

 

sponger.  Таким словом можна «обізвати» особу, яка витрачає чужі гроші на власні потреби; живе за чужий рахунок. В українській мові таких людей називаємо нахлібниками. Зверніть увагу,це слово має негативне значення, і вживати його повсякдень не можна.

 

Hangry. It is not angry, it is not hungry, it’s both of them. Прикметник, який описує озлоблену та роздратовану голодом людину.

 

Ginormous.  Це один прикметник, який придумали для опису велетенських дивних предметів. Зрештою, думати тут довго й не довелося – слово утворилося в результаті поєднання прикметників: gigantic, enormous.

Seven Modern English Words, або неологізми в англійській мові

 

Smoothie. Це не лише напій, які всі обожнюють влітку. Smoothie - прикметник, який описує людей-підлабузників; осіб, які лестощами, догідливістю, вихвалянням добиваються доброго ставлення, вигоди, користі для себе.

 

Asmoothiesponger, ahangryyob - поєднуйте, використовуйте, даруйте мові свій час :)

Д.С. Інші цікаві слова чекають на вас тут!                                                  

Автор: Діана Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.