Що потрібно зробити влітку майбутньому «зношнику» ?

 1. Перевести подих.
 2. Перше і найголовніше правило - відпочити. Ніби така звичайна і банальна річ, але перепочинок перед важким роком допоможе якомога більше перебувати в ресурсі та відчувати натхнення до навчання. Ми зможемо продуктивніше почати навчальний рік, якщо будемо відчувати, щоб перед цим добре набралися сили.

  1. Знайти кваліфікованого репетитора. 

  Щоб знайти доброго фахівця, потрібно провести «аналіз ринку». Також гарною ідеєю буде розпитати друзів, які складали ЗНО минулого року. Можливо, вони теж зможуть порадити когось. Одна з цілей по-справжньому доброго репетитора – це надання дітям якісної підготовки до ЗНО, аби вони склали іспит на максимально можливий для себе бал. І сайт "Букі" вам у цьому допоможе, адже тут ви зможете знайти репетитора, який підходить ва за ціновою політикою, можете почитати відгуки та обрати найкращого для себе.

  1. Обрати предмети, до яких хочеш готуватись.

  Чим швидше ти визначишся з ЗНО, які хочеш складати, тим швидше ти розпочнеш підготовку. Що в майбутньому точно вплине на твій результат, адже підготуватися за 3 місяці на високий результат точно нереально.

  1. Налаштуй себе позитивно. 

  Припини думати про можливі невдачі та погані результати. Усвідом, що, якщо ти будеш старанно готуватися до всіх занять, то поганого результату точно бути не може. Будь-які старання обов’язково будуть винагороджені, і навпаки, якщо ти будеш байдуже ставитися до своєї підготовки, то високих результатів очікувати не варто. Пам’ятай українське прислів’я: «Що посієш, те й пожнеш».

  1. Не забувай про схему «теорія + практика». 

  Вивчення самої теорії ніколи не принесе позитивного результату, якщо ти не будеш застосовувати це все на практиці. Вивчиш тему - виконав минулорічні завдання за темою. До речі, на сайті https://zno.osvita.ua є така можливість. Обирай предмет і тоді вгорі натискай «Завдання за темою» та переходь на потрібен розділ.

  1. Визнач свої слабкі місця. 

  Сконцентруйся на темах, які тобі особливо важко давалися в школі та починай інтенсиву підготовку. Не думай, що щось можна вчити, а щось - впустити на самовільний рух. Ти керуєш своїми знаннями, і тільки від тебе залежить твій результат.

  1. Склади чіткий графік занять. 

  Якщо ти будеш займатись тільки за бажанням чи коли будеш мати настрій, нічого доброго з цього не вийде. Але якщо ж ти хочеш почати ефективну підготовку, то склади графік занять та план тем. Це допоможе тобі відслідковувати свій прогрес та бачити, що ще залишилось осягнути.

  1. Позбудься негативних думок.

  Не думай про те, що ти не зможеш чогось досягнути чи що в тебе не достатньо вмінь та навичок. У тебе буде цілий рік для того, щоб усе це отримати, тільки позитивні думки зможуть привести тебе до омріяної цілі, якою б недосяжною вона не була.

  1. «Бери вершину - матимеш середину» Григорій Сковорода

  Не бійся мріяти багато. Не бійся ставити високо цілі. Перестань думати, що високі стандарти - це не для тебе. Якщо ти захочеш чогось досягти, усе стане реальністю, але за однією умовою - праця, праця і ще раз праця.

  1. Починай підготовку! 

  Не відкладай початок підготовки на наступний день, тиждень, місяць. Виклик, який ти поставиш собі сьогодні, допоможе вирости завтра. Неможливо все робити ідеально, але пробувати - це теж добре. Це не свідчить про вашу слабкість.

  1. Нагороджуй себе.

  Коли ви досягаєте успіхів, навіть якщо ви зробили менше, ніж хотіли б в ідеалі, або не зробили того, що уявляли, дайте собі якийсь стимул. Винагородою може бути будь-що, від чого ви отримуєте задоволення: перегляд фільму, відеогра, прогулянка з друзями, читання книги чи вечеря в улюбленому кафе - це все допоможе відпочити та налаштувати себе на роботу завтра.

  Сподіваюсь, що ці поради допоможуть вам. Успіхів !)

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Андріана М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;