Що робити під час шкільних канікул

Іноді у батьків виникають труднощі щодо організації дитячого відпочинку, особливо коли розваги коштують так дорого. Ось поради, які можуть допомогтизняти стрес і зробити всіх щасливими, не витрачаючи на це багато коштів.

Під час шкільних канікул у вашому місті може відбуватися багато заходів, які можуть сподобатися вашій родині, часто безкоштовно. Перевірте веб-сайти та місцеві газети, щоб побачити, що планується. Завітайте до місцевої бібліотеки та подивіться на рекламу подій. Багато бібліотек проводять різні заходи. Бібліотеки самі по собі також є чудовим джерелом активності, у них багато книжок та комп’ютерів, щоб діти були зайняті, крім того, у них часто проводяться заходи для малюків та батьків.

Влітку в музеях та галереях часто проводяться нові виставки. У багатьох художніх галереях проводяться спеціальні заходи для дітей та сімей - це може бути саме тим, що стимулює творчі здібності вашої дитини.

Перевірте свій місцевий центр дозвілля– тут є безліч спортивних змагань у приміщенні та заходів, в яких можна взяти участь.

Звичайно, в деякі дні ви будете залишатися вдома, та це ще не означає, що комусь повинно бути нудно. Ви можете скористатися можливістю, щоб приділити деякий час своїм дітям, щоб поспілкуватися та пограти в улюблені ігри, або, якщо ви хочете ще трохи натхнення, спробуйте деякі з наступних ідей.

Влаштуйте день кіно – виберіть пару улюблених фільмів, візьміть попкорн і дивіться разом з дітьми.

Займіться приготуванням– оберіть з дітьми рецепт, вирушайте за покупками по інгредієнти і готуйте разом щось, що вам сподобається.

Загляньте у свої шафи і попрацюйте зі своїм старим одягом. Сортуйте свій одяг разом і переробляйте той, який ви ніколи не носите, та речі, з яких виріс ваш малюк.

Заохочуйте дітей влаштовувати вистави чи чарівне шоу. Можна використовувати одяг та реквізит з усього будинку. Якщо у вас є камера, ви можете навіть зняти це для чудових спогадів.

Побудуйте з дітьми барліг– якщо погода гарна, ви навіть можете ризикнути зробити це на вулиці! Все, що вам потрібно– це декілька коробок або диванних подушок, кілька ковдр і трохи фантазії.

Створіть фотоколажі разом, використовуючи фотографії з вашого сімейного альбому або вирізані з журналів.

Сонячні дні чудово підходять для простих занять, таких як пікніки та ігри з м’ячем. Це можна зробити навіть вдома.

Організуйте пошуки скарбів навколо вашого будинку та саду з підказками та ласощами, які діти зможуть знайти.

Проведіть власну міні-олімпіаду з іграми, такими як біг у мішках, перетягування канату. Використовуйте свою фантазію.

Якщо у вас є намет, ви можете влаштувати похід у своєму саду з дітьми на одну ніч!

Для цікавого дозвілля чудово підійдуть повітряні змії, якщо вітряний день.

Будьте творчими– робіть речі разом, такі як вітальні листівки, або використовуйте бісер для виготовлення прикрас.

Проведіть день мистецтва та ремесла, придбайте полотно та фарби. Можна використати старе простирадло, фломастери, маркери або кольорові олівці. Розмалювавши тканину, діти зможуть повісити свої витвори у своїх кімнатах.

Складіть список своїх улюблених ігор дитинства– старі улюблені, такі як стрибки через резинку, класики. Деякі добрі старомодні розваги можуть бути справді веселими.

Вечорами пропонуйте дітям розробити гру, яку можна провести на наступний день– дайте їм ідеї, щоб зробити це простим, наприклад, гонка на паперових човнах у дитячому басейні або саморобні кеглі з пластикових пляшок.
Ви коли-небудь думали про орігамі? Все, що вам потрібно,– це папір та інструкції, які можна знайти в Інтернеті, що змусить дітей розважатись і вони навчаться новим навичкам.

Не намагайтеся заповнювати кожну хвилину кожного дня. Заохочуйте фантазію та незалежність своїх дітей– нехай вони граються у своїх кімнатах чи саду.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;