Що таке програма au pair і які можливості дає учасникам?

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Програма au pair - це програма культурного обміну, яка регулюється Нідерландською службою з питань імміграції та натуралізації. Іноземний кандидат приїжджає до Нідерландів, Америкичи Німеччини для отримання знань про культуру та суспільство. Обмін та проживання в сім’ї допоможе вам швидше опанувати мов, бути весь час в мовному середовищі та відчути культуру країни, де ви проживатимете.

Кандидат є віком від 18 до 30 років, володіє англійською мовою або мовою країни, в яку їде, він є з неєвропейських країн, і проживає з приймаючою родиною максимум 1 рік. Ви станете частиною сім'ї і отримаєте власну кімнату в будинку родини. Наші кандидати - з Південної Африки, Індонезії, Таїланду, Колумбії, Росії, України та Молдови.

Ви не можете працювати більше 8 годин на день і 30 годин на тиждень. Сім'я господарів забезпечить вам графік. Ви отримуватиме кишенькові гроші орієнтовно в розмірі 300-400 євро на місяць. Крім того, приймаюча сім'я оплачує квиток на літак, страховку, курс іноземної мови.

Міжнародний обмін Au Pair

Пошук правильного догляду за дитиною може бути справжнім викликом для батьків, які бажають лише найкращого для своїх дітей. Сім'ї в США виявили один із видів догляду за дітьми, який є доступним, гнучким та надійним - догляд за дітьми іноземцями через програму Au Pair.

Упорядкування між приймаючою сім'єю та кандидатами Au Pair відрізняється залежно від того, в якій країні проживає сім'я господарів. Наприклад, у Європі працюють з дітьми приймаючої сім'ї, і вони навчаються за сумісництвом. У Сполучених Штатах Au pair може надавати до 45 годин на догляд за дітьми на тиждень і йому потрібно заповнити 6 кредитів у середньому навчальному закладі в США.

Ви приймаєте чоловіків?

Чоловіки вітаються у програмі «Культурна допомога Au Pair»! Однак майте на увазі, що пошук приймаючої родини може зайняти трохи більше часу для чоловіків-претендентів. Тому ви повинні бути особливо відкритими та мотивованими та мати багато чудового досвіду по догляду за дітьми та водінню. Як і будь-яка пара, чим більше у вас є досвіду по догляду за дітьми, тим більше можливостей вашого влаштування на роботу.

Яка різниця між "au pair" та "нянею"?

"Au pair" - французький термін, що перекладається як "нарівні" або "рівний" - означає, що ви живете на рівних умовах з приймаючою сім'єю. Кандидати "Au pair"  походять з іншої країни і мають інтерес дізнатися про звичаї та спосіб життя шляхом культурного обміну з сім'єю, в якій проживають.  Ви маєте мати досвід догляду за дітьми, але необов'язково офіційну кваліфікацію в цій галузі. У США програма au pair - це врегульована візова програма, яка обмежує вік au pair до 18-26 років і містить конкретні правила щодо обов'язків, робочого часу та компенсації. В той час як няня навпакививчала догляд за дітьми та здобула офіційну кваліфікацію з цього предмету. Вона не завжди живе з сім'єю і часто виконує більше домашніх обов'язків, ніж дозволено виконувати пару.

Переваги програми

Завдяки цій мовленнєвій практиці та культурному досвіду багато учасників Au Pair можуть отримати більше можливостей для роботи. Наприклад, хтось, хто рік прожив з американською родиною, краще підходить для роботи, яка веде бізнес з американцями, ніж той, чиє знання американської культури суто теоретичне.

Багато учасників програми мають професійний інтерес до розвитку дитини - вони можуть в майбутньому працювати в галузі освіти або догляду за дитиною. Ви можете дізнатися про освітні знання та цілі au pair у їхніх профілях, онлайн-програмі та системі комунікацій!

Нарешті, багато кандидатів au pair мають відчуття авантюризму та шукають нового, збагачуючого життєвого досвіду. Концепція «року розриву» дуже популярна в Європі, і концепція набирає швидкості в усьому світі! Рік від дому - чудовий час стати більш незалежним, розвинути інші інтереси і взагалі стати більш самостійною, всебічною людиною, перш ніж заглиблюватися в університетське чи професійне життя.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;