Способи вивчення англійської мови

Набридло вчити англійську по книгах? Тоді ця стаття для вас!

Книги - стандартний підхід для вивчення англійської мови. Ви не знайдете ні одного викладача, який би їх не використовував. Проте, чи збережеться мотивація у студента, якщо він постійно гортатиме сторінки книжки і робитиме один і той самий вид діяльності протягом усього періоду навчання? Звичайно ж, ні! Книга- це невід’ємна частина навчального процесу, але не єдина. Якщо вивчати англійську, поєднуючи книги з іншими видами діяльності, то ця комбінація принесе шалений успіх у вивченні мови, адже студент буде зацікавлений у навчальному процесі. Якщо ж ні, то вас чекає повне фіаско! То ж давайте розберемо разом, які саме види діяльності ви можете використовувати під час занять, щоб підтримувати вашу мотивацію та не втрачати інтерес до вивчення англійської мови, та й інших мов також; і щоб ви отримали саме той результат, який ви хочете досягти без «зазубрення» великого списку слів, які ви все вчите, і вчите, і ніяк не можете запам’ятати. Для того, щоб ваше навчання було вам завжди цікавим ви можете:

  • переглядати ваші улюблені фільми та серіали.

І цей процес охоплює великий спектр дій, за допомогою яких можна розширити ваш словниковий запас ( вивчити нові слова, фразові дієслова та ідіоми, зрозуміти як вони використовуються у контексті і навчитися використовувати їх також); покращити вашу вимову ( наприклад, ви можете повторяти необхідні фрази або слова за спікером), або ж після перегляду певного уривку з фільму, ви можете прослухати, наприклад, питання актора, і спробувати відповісти на нього самі, пам’ятаючи відповідь після перегляду, таким чином ви попрактикуєте і лексику, і граматику. І найпрекрасніше те, що після того як ви перегляните фільм, ви зможете обговорити його з вашим викладачем, а це один із найкращих способів покращення розмовної мови, адже ви вживатимете нові слова, які ви вивчили із фільму, закріпите граматичні конструкції і позбавитесь мовного бар’єру, а найголовніше це все ви зможете зробити, обговорюючи ваші улюблені епізоди.

  • Слухати улюблені пісні ваших улюблених виконавців.

Зазвичай, дуже важко викинути слова пісні з голови. Чи не так? Це можна використати з користю. Спочатку проаналізуйте пісню і обговоріть або ж обдумайте її зміст, перекладіть нові для вас слова, подумайте чому саме така певна граматична конструкція вжита у пісні. А ось вчити вам нові слова довго не прийдеться. Адже слова улюбленої пісні і так зберігатимуться у вашій пам’яті.

  • Грати ваші улюблені ігри ( наприклад, «WhoamI», «tic-tac-toe», «secretword» і багато-багато інших). 

а й якщо ж у вас добре- розвинена уява, то можете придумати свою цікаву гру. Граючи ігри, ви зможете закріпити вивчені слова. Крім цього ви прекрасно проведете час у веселій компанії.  

  • Використовувати соціальні мережі для вивчення мов.

Любите читати Twitter? Чудово, прочитайте публікацію улюбленого актора і спробуйте проаналізувати чому він використав саме таку певну граматичну конструкцію і підберіть правило під це речення. Вивчіть нові сленгові слова. Любите кидати фото в Instagram? Робіть підписи до фото на англійській мові.

І звичайно ж, багато інших цікавих видів діяльності (наприклад, з’єднати картинки з словами, або слова з їхніми поясненнями, відгадати слово (хтось каже пояснення слова, а інша людина має відгадати про що ідеться мова), скласти історію, вірш чи пісню, використовуючи необхідну лексику або граматику, поставити п’єсу та багато інших.

Якщо ви поєднуватимете це все, то ваш навчальний процес стане надзвичайно цікавим і пригодницьким. І ви нарешті зможете досягнути саме такого результату, якого ви очікували.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 3 користувачів

Автор: Андріана К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;