Sprechen Sie Deutsch, або навіщо вивчати німецьку мову?

Незалежно від того, який у Вас вік, плани на майбутнє, погляди на життя, освіта чи культурні вподобання, вивчення іноземної мови завжди позитивно впливає на якість життя. А у цій статті ми можемо назвати ряд причин, через які Вам обов’язково потрібно вивчати саме німецьку мову:

1) Ділове спілкування. Якщо Ви займаєтесь бізнесом та хочете знайти партнерів у Німеччині, то володіння німецькою мовою вигідно підкреслить Ваші наміри і допоможе налагодити потрібні контакти.

2) Працевлаштування в Німеччині. Німеччина – країна з розвиненою промисловість та сільським господарством, вона посідає перше місце в Європі за кількістю виготовленої промислової продукції. Тому зі знанням німецької мови робота мрії у Вас в кишені!

3) Глобальна кар’єра. Володіння іноземними мовами завжди є перевагою при отриманні посади у міжнародних підприємствах, а для само зайнятих працівників це буде додаткова можливість отримання нових замовлень від провідних підприємств Європи.

4) Проживання в Німеччині. Дуже часто в Німеччині можна спостерігати, як літні люди подорожують, відпочивають у кав’ярнях, займаються спортом та просто насолоджуються життям – хто б не хотів собі такого? У чому їх секрет? Усе дуже просто: Німеччина – країна з низьким рівнем корупції, розвиненою інфраструктурою, а показники тривалості життя тут одні з найвищих у світі, тому знання німецької мови просто необхідні для тих, хто хоче переїхати сюди на постійне місце проживання.

5) Навчання у Німеччині. Одні з найбільш давніх та найпрестижніших університетів світу (Гейдельберзький університет, Лейпцизький університет, Гумбольдтський університет, Університет Фрайбурга, Мюнхенський університет, Тюбінгенський університет, Університет Галле-Віттенберг, Марбурзький університет) знаходяться саме у Німеччині, а також є можливість отримання різноманітних стипендій та грантів на навчання та стажування у цій країні для студентів, аспірантів, викладачів та науковців з українських вишів.

6) Туризм і готельний бізнес. Німці дуже люблять часто і далеко подорожувати, а грошей витрачають більше, ніж туристи з інших країн, тому багато власників готелів на березі моря хотіли б отримати саме такого мешканця.

7) Подорожі. Хто хоч раз бував у Німеччині, той ніколи не зможе забути цю неповторну європейську атмосферу, де історичне минуле тісно переплітається з надією на світле майбутнє. А якщо Ви ще тут не були, То обов’язково відвідайте старовинні замки, картинні галереї, готичні собори, різноманітні музеї, театри,

8) Філософія, література, мистецтво. Йоганн Себастіан Бах, Людвіг ван Бетховен, Йоганн Фольфґанґ фон Ґьоте, Фрідріх Шиллер, Герман Гессе, Альберт Ейнштейн, Георг Гегель, Іммануїл Кант, Фрідріх Ніцше, Альбрехт Дюрер – ці імена говорять самі за себе, і кожна людина, яка вважає себе більшою чи меншою мірою освіченою, повинна знати їхню творчість, а декого з-поміж освічених людей тішить ще й те, що усі вони розмовляли німецькою.

9) Міжкультурний діалог. Годі й порахувати, скільки існує стереотипних уявлень про представників різних народів, і про німців зокрема, а от саме вивчення німецької мови допоможе Вам зрозуміти їх менталітет, риси характеру, склад розуму, тому що численними дослідженнями встановлено, що саме мова впливає на структуру мислення.

10) Німецька мова є державною мовою не тільки у Федеративній Республіці Німеччина, а ще й однією з державних мов в Австрії, Швейцарії, Люксембурзі, Ліхтенштейні та Бельгії.

11) На цьому місці я могла б написати ще щось, важливе для мене, але я залишу це місце для Вас, для Вашого життя, для Вашої історії, для Вашої особливої причини вивчати німецьку мову.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена Д.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;