«Средневековый золотой молот» в Adobe Illustrator.

У цьому уроці ми простежимо захоплюючий процес створення плоскої середньовічної зброї для ігор! Ми будемо працювати з основними геометричними фігурами і використовувати різні функції і інструменти Adobe Illustrator для перетворення і зміни фігур.

До кінця цього уроку ви зможете створити не тільки важкий бойовий молот, але ви також зможете використовувати описані техніки для створення всього набору середньовічної зброї або фентезійних ресурсів для своєї гри!

1.Намалюйте золотий бойовий молотКрок 1 Почніть зі створення нового файлу розміром 600 x 800 пк.

Якщо вам не подобається працювати на білому тлі, використовуйте інструмент Rectangle Tool (M), щоб створити фігуру, яка покриває полотно, і зафарбуйте її будь-яким іншим кольором.

 

Приступимо до рендерингу верхній частині нашого молотка. Використовуйте Rectangle Tool (M) і зробити 60 х 95 пікселів форму, заповнюючи її золотим лінійним градієнтом, використовуючи ніжні відтінки жовтого і помаранчевого кольору. Додайте градієнт по діагоналі.

 

Додайте ще два вузьких прямокутника, помістивши їх в лівій частині більшої форми. Налаштуйте колір, щоб створити блискучий металевий вигляд: зробіть темну частину нижнього прямокутника трохи темніше, ніж верхня частина. І зробіть світло-жовту частину нижньої форми яскравіше, ніж верхню, створивши приємний контраст і додавши розмірів формам.

 

Додайте ще дві групи прямокутників, щоб прикрасити молоток.

крок 2

Тепер ми створимо центр вершини молотка. Створіть прямокутник 45 х 85 пікселів, залийте його темно-фіолетовим лінійним градієнтом. Дублюйте (Control-C> Control-F) форму і зменшіть її до 20 x 85 пікселів, зробивши прямокутник. Зробіть колір градієнта трохи світліше.

 

Дублюйте нову форму і поверніть її на 90 градусів, створивши хрест. Налаштуйте ширину форми, щоб вона відповідала великому прямокутнику. Виділіть пересічні смуги і об'єднайте їх на панелі Обробки контурів, об'єднавши їх в одну форму.

 

крок 3

Додайте ще дві смуги під хрестом, заливши їх більш темним градієнтом, щоб створити легку тінь.

крок 4

Зробимо блискучий дорогоцінний камінь, щоб прикрасити наш молоток. Використовуйте інструмент «Багатокутник» і встановіть кількість сторін на 6, утворюючи шестикутник розміром приблизно 8 x 8 пікселів. Залийте його лінійним градієнтом від рожево-рожевого до більш темного рожевого. Дублюйте форму і зменшіть її, щоб усередині вийшов шестикутник меншого розміру. Зробіть кольору градієнта трохи світліше, щоб форма виділялася.

крок 5

Додайте темну смугу з лівого боку нашого молотка. А рубіни прикріпимо! Помістіть дорогоцінний камінь поверх форми, утримуючи Alt-Shift, перетягніть його вниз, щоб зробити копію. Натисніть Control-D кілька разів, щоб повторити останню дію, зробивши більше копій. Прикрасьте темну частину молотка також великим каменем.

крок 6

Давайте скористаємося інструментом Reflect Tool (O), щоб перевернути золоту частина нашого молотка на протилежну сторону.

Створіть пару коричневих смуг за допомогою Rectangle Tool (M) і встановіть Blending Mode на Screen. Помістіть їх на золоту основу молотка і використовуйте інструмент Shape Builder Tool (M), утримуючи Alt, щоб видалити непотрібні частини. Додайте кілька зазубрин на темных частинах молотка.

крок 7

Давайте додамо нашому молотку блискучу золоту ручку. Сформуйте прямокутник 15 x 180 пікселів і залийте його вертикальним лінійним градієнтом від жовтого до помаранчевого, надавши йому металевий вид. Додайте ще один прямокутник внизу, зробивши його трохи ширше і зробивши кольору градієнта яскравіше, створивши приємний контраст між формами.

крок 8

Давайте додамо рукоятку до ручки. Створіть групу темно-фіолетових прямокутників. Встановіть їх розмір 55 х 15 пікселів.

Додайте ще один темний прямокутник 40 x 125 пікселів для захоплення. Помістіть три тонкі вертикальні смужки над рукояткою, щоб зробити її текстурированной.

 Додайте декоративний елемент в нижню частину ручки. СтворітЬ новий, використовуючи інструменти «Прямокутник» (M) і «Еліпс» (L).

Чудова робота! Ми тільки що закінчили конструювати бойовий молот. 

Сподіваюся, вам сподобалося слідувати цьому керівництву і ви виявили кілька корисних порад і прийомів, які допоможуть вам розширити набір, створюючи більше зброї різних видів, наприклад шипи, ціпки, кинджали і багато іншого. 

Успіху і не соромтеся поділитися своїми результатами!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Вікторія Л.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;