Тенденції змін в англійській або все, що ми вчимо, може бути під сумнівом

Мову творимо ми - мовці, тому не дивно, що англійська, скажімо, так сильно змінилась з часів Шекспіра. А зараз в часи глобалізації ці зміни відбуваються ще динамічніше. І мова, як живий організм швидко реагує на потреби мовців. Тому не граматика нам диктує, як правильно, а ми – їй. Пропоную зазирнути у світ англійської, якою, ймовірно, будуть говорити наші діти.

1. Спрощення.
Цікаво, що з вторгненням вікінгів на територію Англії мова дуже спростилась, схожі тенденції спостерігаємо і зараз, коли кількість емігрантів в англомовні країни настільки масивна, що про деякі зміни мова йде про найближчі десятиліття.

2. Звучання. Слова стануть писатись по-іншому, ближче до того, як вони звучать у іноземних варіаціях. Наприклад, "Think" перетвориться "Fink", "Beauty" - "Booty", "Cute" - "Coot"; “th” як у “thus” та “thin” скоріш за все стане “s” і “z” або “t” і “d.”

3. Зникнення. Слова з накопиченням приголосних їх позбудуться: "text" перетвориться в "tex", “bess” створиться з “best”, “assep” – з “accept”.

4. Скорочення. Ніхто не буде писати сильно довгих текстів, тому і самі слова ставатимуть коротшими. Так, наприклад, вже слово really існує у форматі rly, і нещодавно з’явилась абревіатура TL;DR (too long; didn’t read).

5. Граматика. Незвичні зміни очікують і здавалось би стійких правил. Наші внуки говоритимуть  “informations”, “furnitures” і вживатимуть однакові форми дієслова для усіх осіб (He go, she work – буде цілком ОК).

6. Новизна. Само собою з’явиться безліч нових слів, передусім пов’язаних з технологічними новинками, варто лише встигати слідкувати за оновленням онлайн словників, щоб залишатись в мовному тренді.

 Тенденції змін в англійській або все, що ми вчимо, може бути під сумнівом

Джерела:

http://theconversation.com/what-will-the-english-language-be-like-in-100-years-50284

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2910238/How-speak-100-years-90-languages-extinct-migration-linguist-claims.html

https://www.sciencealert.com/the-english-language-could-sound-incredibly-different-in-50-years-study-finds

https://www.audible.com/blog/science-technology/hear-what-scholars-think-english-will-sound-like-in-100-years/

 

Автор: Катерина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.