Tips for ZNO/ актуальні поради до тесту ЗНО

Часу залишилось мало, адже цього річне тестування відбудеться вкінці травня і багато вивчити до цього часу не вдасться, але повторити конкретні правила може допомогти здати тест на вищий бал!

ПРОБНИЙ ТЕСТ. Якщо ви ще не пробували проходити ЗНО минулих років то зараз вдалий час! Якщо відтворити атмосферу тесту, засікти час на його проходження та віднестися до всього серйозно, то це вам допоможе бути готовим до реальної здачі та менше переживати. Адже скільки було випадків коли абітурієнти були чудово підготовлені до предмету, але не набрали бажану кількість балів лише через переживання та механічні помилки через це (чисто випадкого внесли в бланк відповідей не ті варіанти, чи через втрату концентрації не змогли вникнути в деякі питання та інше..). Тому краще пройти цей тест один раз і на реальний тест бути впевненим та готовим.

ЧАСИ. Знайдіть в Інтернеті чи складіть самі стислу табличку зі всіма часами та їх використання. В процесі ви згадаєте всі нюанси та візуально запам’ятаємо який tense за що відповідає, адже на тесті будуть конкретні завдання на часи. Насправді в тестах не багато завдань суто на часи, але вам потрібно розуміти, що часи це не від'ємна частина англійської мови та жодного речення сказати чи написати без використання часу ви не зможете! Тому для загального розуміння текстів та завдань вам ці знання необхідні.

ЗАВДАННЯ. ЗНО складається з різних завдань на слухання, розуміння контексту, граматику та написання твору та кожне завдання має свою особливість. Не забувайте уважно читати всі умови завдань до кінця! 

ЧАС. Обов'язково слідкуйте за часом складання тесту. Звісно це важко одночасно слідкувати за наявністю помилок, уважно читати тескти та виконувати завдання і ще розуміти, що піджимає час. Але для уникнення тиску на реальному тесті, попрактикуйтеся вдома пройти всі завдання ЗНО (включно з письмом) засікаючи час!

LISTENING. Сам тест починається з 16 завдань на аудіювання. Вам включатимуть слухання двічі. Не забудьте робити нотатки та звертати увагу на деталі. Деякі незначні слова можуть бути ключовими (це стосується не тільки слухання, а й інших завдань). Вдома можете слухати подкасти чи відео без субтитрів щоб тренувати свої listening skills.

READING. Тут важливо зрозуміти суть тексту та не пропустити в умові завдання слово NOT (наприклад: «Що НЕ було вказано в тексті?...»), або слово EXCEPT (наприклад: «В тексті вказано все, ОКРІМ...»). В завданнях на підбирання заголовку до тексту обов’язково звертайте увагу на кожну деталь, емейл, позначення чи інші знаки що можуть бути вирішальними!

WRITTING. За це завдання можете отримати найбільше балів, якщо постараєтесь. Максимальна кількість балів - 14. Коли прочитали умови написання твору, одразу прийдумайте та занотуйте основну думку та починайте писати in English! Чому важливо одразу формувати свою думку на англійській? Якщо ви почнете писати перше українською з використанням складних слів, то при перекладі ви зіткнетеся з труднощами перекладу та будете зациклені саме на одному слові та як його перекласти. Тому краще одразу писати нотатки на англійській та використовувати той словник яким ви вже володієте і такі слова в яких точно не зробите помилку! Не забудьте повторити linking words (firstly, secondly, although, all in all, as a result...), вони виділяють абзаци у вашому творі та роблять його більш офіційним. Про структуру твору не забувайте (вступ, основна частина, висновок...)! Пам’ятайте, що попередні роки писали твір на 100 слів, але цього року вже буде 150 слів мінімум для вашого письма!

Бажаю всім успіхів

Не забудьте добре виспатись перед екзаменом та повірити в свої сили! 

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Марта К.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;