Топ-5 порад: як підготуватися до ЄВІ з англійської студентам-поліцейським та юристам

Єдиний вступний іспит з англійської мови не так давно став обов'язковим компонентом для вступу до магістратури. Він представляє собою щось подібне до зовнішнього незалежного оцінювання, яке складається наприкінці 11-го класу. З кожним роком ряд спеціальностей, які вимагають сертифікату з ЄВІ все збільшується, саме тому у вступників виникає багато питань щодо того, як можна ефективного до нього підготуватися. У цьому блозі я хочу розповісти, що саме можна зробити самостійно, щоб підготуватися до іспиту, якщо ви плануєте вступити на спеціальності, пов‘язані з юридичною справою або поліцейською підготовкою.

Як і всі інші, перш за все, я раджу почати готуватися до ЄВІ з англійської мови заздалегідь. Як показує моя викладацька практика, у студентів-правовиків не так багато годин іноземної у їхніх ВНЗ, саме тому одними парами, на жаль, не обмежитися, якщо ви потребуєте високих результатів. Це «заздалегідь» для кожного буде різне, оскільки у різних абітурієнтів буде різна база знань з іноземної мови та швидкість засвоєння інформації. У середньому, краще розпочати підготовку за півроку-рік.

Навіть якщо ви займаєтесь самостійно, користуйтеся підручником. Звісно, є розповсюджена думка про те, що підручник - це інструмент вчителя і тільки він може «вижати» з нього максимум. В цьому є своя доля правди, проте багатьом буде просто лінь шукати собі тексти та завдання для підготовки до ЄВІ, а в когось просто немає на це часу, оскільки в останньому семестрі бакалаврату потрібно відвідувати активну практику, тому тут на допомогу нам прийде підручник. Я рекомендую «Career Path. Law» під редакцією Вірджинії Еванс та інших. Цей посібник націлений на розширення словникового запасу за Вашим професійним спрямуванням.

Окрім завдань на навчання вокабуляру, він містить багато текстів, а також післятекстових завдань, що є, на мою думку, дуже важливим, оскільки частина завдань в іспиті націлена саме на розуміння тексту. Перевірити себе самостійно дуже легко, знайшовши ключі до завдань. Недоліком цього підручника є відсутність завдань на граматику, проте він дуже легко вирішується, оскільки на сьогодні існує дуже багато граматик на будь-який смак.

Оскільки у попередньому пункті ми почали говорити про граматику, яка також є обов’язковим складником ЄВІ з іноземної мови, тут я хочу порекомендувати Вам за якими посібниками краще готуватися. Мені дуже подобається використовувати під час цього процесу комплекс «English for Everyone». Він розділений на дві книжки: граматика у таблицях та безпосередньо вправи.

Чому саме ця граматика спитаєте ви, бо Мерфі то ж класика, чому не вона? По-перше, теорія у «English for Everyone» викладена дуже чітко завдяки схемам і таблицям, є багато прикладів і при цьому немає перевантаженості текстом.

Це означає, що ми зможемо таким чином більше часу приділити виконанню практичних завдань. Щодо них я можу сказати, що їх там рівно стільки, щоб тема засвоїлася якнайкраще. Проте, як я вже казала вище, швидкість засвоєння нового матеріалу у всіх різна, тому це сугубо індивідуально. Якщо Вам не вистачить завдань з «English for everyone», можна скористатися завданнями з інших граматик, або просто пошукати їх онлайн.

Тренуйте незнайомі слова, але правильно. Якщо у підручнику ви читали текст, потім зробили післятекстові завдання (раджу під час цього не користуватися онлайн-перекладачами або словниками), але бачите нові слова, про значення яких ви не можете здогадатися навіть з контексту, випишіть їх у словник. Але я рекомендую заводити не паперовий, а електронний.

Я і мої учні виписуємо нові слова на сайті https://w2mem.com , оскільки цей сервіс пропонує багато активностей з новими словами, як-от пройти тест по ним, потім заповнити кросворд, надрукувати переклад українською/ російською або навпаки - з української/ російської перекласти на англійську (без варіантів відповідей).

І, звісно ж, я рекомендую проходити тести ЄВІ минулих років (основні сесії, додаткові тощо). Якщо минулі пункти можна виконувати й самостійно, то тут кожен вирішує для себе, чи потрібна йому допомога викладача. Як абітурієнт, який пройшов через це, я б рекомендувала звертатися до репетитора хоча б для того, щоб пройти з ним ці тести, оскільки він зможе доступно пояснити те, що Вам не зрозуміло, поділитися певними фішками тощо.

Бажаю Вам всім успіхів під час складання ЄВІ з англійської мови. Пам’ятайте: не такий страшний чорт як його малюють. Головне – не лінуйтеся щось робити для того, щоб пройти цей життєвий етап успішно, проте якщо ж вам все-таки важко себе мотивувати до навчання, зверніться по допомогу до репетитора, якого можна знайти на нашому сайті buki.com.ua.

Рейтинг:3 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Інна С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

8 принципів роботи мовленнєвого терапевта (логопеда) в роботі із СДУГ, РАС, дислексія

Оскільки все більше з’являються запити на роботу із дітьми із СДУГ/РАС/дислексією тощо, в роботі спеціалісти логопеди повинні знати та використовувати принципи підтримки нейрорізноманіття.

Автор: Юлія К.

Схема хімічної реакції є, а з коефіцієнтами повне розчарування?

Перетворимо схему хімічної реакції з відомими продуктами, додавши відповідні коефіціенти

Автор: Анна Г.

Вивчати мову в мовному середовищі чи ні: проблеми з якими можна стикнутися

В статті розглядаються найпоширеніші труднощі, з якими стикаються новачки, які переїжджають в іншу країну з бажанням вивчити мову

Автор: Карина К.

Ефективна підготовка до TOEFL: ключові кроки

Ключові стратегії у підготовці до міжнародного іспиту TOEFL iBT

Автор: Світлана К.

What's the difference between BIG and LARGE, SMALL and LITTLE?

В англійській мові є два прикметника маленький та великий. В цій статті описується загальне правило вживання цих прикметників та їх відмінності.

Автор: Світлана Д.

Інші новини:

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

Вивчаємо синтаксис: розбираємо речення за членами й робимо його синтаксичний розбір

11.02.2024

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

Готуємося до весняних свят: привітання і сценарії для 8 березня в школі

09.02.2024

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

Цікаві позакласні заходи до Дня народження Тараса Шевченка

01.02.2024

Як вступити на дизайн в 2024 році

Як вступити на дизайн в 2024 році

31.01.2024

;