Travel Book – закріплюємо знання англійської мови під час мандрівки у Велику Британію

Плануючи поїздку до Великої Британії, ми задумуємось над тим, як зберегти спогади від подорожі, але зазвичай привозимо лише магніти та інші сувеніри, забуваючи, що для цього існує чудова альтернатива – Альбом Подорожей, або іншими словами, TravelBook. Адже перегортаючи сторінки, можна знову перенестися в ті місця, і відчути дух пригод. Скористайтесь порадою та збирайте спогади та емоції від мандрівок англійською мовою, адже таким чином ви покращуєте знання тієї мови, яку вивчаєте. Що ж може міститися в такому альбомі?

1) Листівки. Практично в кожному туристичному місті продаються листівки із зображеннями визначних місць чи й просто пейзажів. Ви неодмінно будете їх купувати на згадку. Та з часом такі листівки губляться, а от коли вони знайдуть своє місце в альбомі, то займуть своє почесне місце у спогадах.

2) Квитки. Головна перевага квитків – це те, що на них фіксується дата. З часом ви забудете дати, а от поглянувши на квитки, буде цікаво згадати чим і коли ви подорожували, які музеї, виставки, розважальні центри, кінотеатри і т. ін. ви відвідали. Можливо, буде цікаво пригадати і те, скільки це коштувало.

3) Емоції. Записуйте свої враження відразу ж. Дехто починає заповнювати альбом після повернення додому. Але ж важко детально пригадати і відчути емоції, які ви переживали 10 чи й більше днів назад, і такі записи можуть виглядати формальними. Носіть альбом завжди з собою під час подорожі і записуйте свої враження про події відразу ж, або щовечора. Тоді записи будуть емоційними та цікавими. Читаючи їх, ви знову й знову поринатимете у бурхливий потік емоцій і отримуватимете від цього насолоду.

4) Фотографії. Звісно, без них не обходиться жодна подорож. Можна роздрукувати і вклеїти фотографії після повернення додому, та буде ще краще, якщо ви зможете роздрукувати кілька фото і вклеїти їх відразу ж. Фіксуйте дату, місце, придумуйте кумедні жартівливі підписи, робіть нестандартні, неочікувані фото.

5) Карти мандрівок. Карти додають конкретики. Їх можна вклеювати, позначаючи маршрут подорожі, це допоможе уявити загальну картину і побачити відразу всі головні об’єкти.

6) Автографи і побажання. Часто під час подорожей можна зустріти відомих людей, у яких вам буде цікаво взяти автограф, та більше вам зустрічатимуться такі ж як ви туристи. Під час поїздки в потязі чи автобусі, коли є багато часу, попросіть їх записати вам в альбом побажання. Поглянувши на такі записи, вам буде приємно згадати цікавого співрозмовника. Попросіть місцевого жителя написати щось для вас і тоді ви матимете частинку їхньої культури. Хто знає, може так ви знайдете собі товариша на все життя.

7) Етикетки та обгортки. В кожній країні є свої особливі продукти харчування. Ви неодмінно захочете спробувати цукерки чи батончик. Якщо обгортка чиста, обережно приклейте її в альбом. Можна додати також візитки кафе чи інших закладів харчування. Це можуть бути візитки таксі, готелю, перевізника, гіда, туристичної компанії та ін. А раптом знадобляться… Та коли й ні, то це допоможе зберегти в пам’яті всі приємні моменти подорожі.

8) Рекламні брошури. Під час подорожі вам зустрічатиметься їх безліч. Не викидайте, їх можна зберегти і для спогадів, і для того, щоб комусь розповісти.

9) Наклейки, стікери, декоративний скотч, папір для декорування, кишеньки – все це можна придбати у країні, яку відвідуєте, і додати вашому альбому шарму та індивідуальності.

Щоб не розгубити приємні спогади про подорожі, збирайте їх у Travel Book! І пам’ятайте, що навіть звичайну туристичну мандрівку можна перетворити на навчальну.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 6 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;