Українські ВИШі варті уваги (частина 1)

Українські ВИШі варті уваги (частина 1)

В цьому блозі ми поговоримо про Український Католицький Університет.
Український Католицький Університет є одним з найперспективніших ВИШів в Україні.

Всередині Центру Андрея Шептицького

Історія
Український Католицький Університет є спадкоємцем Греко-Католицької Богословської Академії, започаткованої у 1928-1929 роках у Львові відомим Митрополитом Андрієм Шептицьким. У пострадянський період УКУ знову відкрив свої двері у 1994 році.

Факультети
• Філософсько-богословський факультет
• Гуманітарний факультет
• Факультет суспільних наук
• Факультет прикладних наук
• Львівська бізнес школа


Додаткові можливості:
• Міжнародні обміни Erasmus+, FUCE (52 університи у Європі, Північній та Південній Амириках є міжнародними партнерами університету)
• Ступенева мобільність з ціллю отримання диплому закордоном
• Літні та зимні школи
• Сертифікатні програми
• Мовні школи (французська, англійська, італійська, німецька)

Кабінет Міністрів України [CC BY 4.0] Ukrainian Catholic University


Переваги ВИШу:
1. Європейський досвід: Академія завжди була частиною більшої європейської спільноти. Після закриття Академії в Україні 1944 року, її функції виконував Український Католицький Університет ім св. Климента в Римі до поновлення діяльності в пострадянській Україні. Таким чином, радянські методи викладання і філософія освіти не вплинули на УКУ.

2. Потужна академічна робота: наприклад, такий відомий український історик як Ярослав Грицак є професором УКУ. Сучасна українська поетса Олена Галета є викладачем кафедри культурології. Головний редактор онлайн-видання «Історична правда», ведучий програми «Історична правда» на телеканалі ZIK Вахтанг Кіпіані є викладачем кафедри журналістики.


3. Без корупції: збудована на християнських цінностях, Академія дбає про свою репутацію і залучає найкращих викладачів і найталановитіших студентів. Корупція як елемент радянської і пострадянської спадщини є чужою філософії ВИШу.

4. Соціальна підтримка: УКУ є приватним ВИШем, тому не отримує дотації на навчання студентів від держави. Проте, завдяки пожертвам спонсорів, Університет покриває до 75 % вартості навчання на більшості програм. Також існують можливості отримання стипендії, що покриває повну або часткову ціну освітньої програми для студента.


YuriiVO [CC BY-SA 3.0 Наукова Бібліотека Українського Католицького Університету

5. Академія як спільнота: Академія позіціонує себе не просто як інституцію для отримання диплому, а як спільноту. Тому прямо у Кампусі (місце, де проходять заняття, розташований гуртожиток, церква, і т.д.) розташований центр для людей з особливими потребами, де студенти можуть допомогти таким людям бути включеними у ширше суспільство через спілкування і волонтерство. Там само розташований Волонтерський центр УКУ і Музей Патріарха Йосипа Сліпого.

Позакласне студентське життя включає Художній Гурток, Дебатний Клуб, Кіноклуб, Літературний гурток, Спів у малому хорі, Клуб Танців, Фотоклуб.

Важливо зазначити, що поняття Академії як спільноти також включає розбудову сітки контактів між університетом та колишніми студентами. Багато випускників Академії продовжують сприяти розбудові ВИШу. Поняття спільноти надає Академії образу когорти людей, об’єднаних освітою і принципами, а не ніж відчудженої державної інституції, що доки що залишається реаліями багатьох українських ВИШів.

Головна сторінка УКУ

 

Автор: Капітоліна С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.