Успіх IELTS: написання ефективних абзаців

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Розглянемо написання абзаців. І я збираюся дати вам структуру, яку ви можете використовувати в письмовій частині IELTS, у розділі дискурсивного есе. І ви також можете використовувати це під час іспиту CAE, а також у більш загальному плані в дискурсивних есе, тому що люди, які не мають великого досвіду написання есе або англійською, часто можуть втратити контроль над есе, оскільки вони насправді знають його структуру. І коли вони беруться до написання, вони просто починають писати про щось інше, що навіть не стосується питання. Тож ви насправді не отримуєте дуже хороших оцінок, коли пишете есе, яке не стосується питання. У всякому разі, таке іноді буває.

Структура есе дуже фіксована, і вона повторюється. Тож ви повинні дотримуватися структури у своєму першому абзаці. А потім ви вам слід було б написати три-чотири подібних. Вона фіксована з тієї причини, щоб тримати ваше есе під контролем, щоб ви відповідали на запитання.

Отже, подивімось на типове питання IELTS. In contemporary times, an increasing number of students opt to pursue higher education overseas. Discuss the merits and demerits of studying at a university abroad.

«Сьогодні багато студентів вирішують навчатися в університеті за кордоном. Обговоріть переваги та недоліки навчання в університеті за кордоном».

Отже, по-перше, нам потрібно скласти невеликий план. І я знаю переваги та недоліки на основі свого особистого досвіду, тому що мені пощастило навчатися в чужій країні, коли я був студентом. Тож які були плюси? 

  1. Знаходження друзів з інших країн. 
  2. Вивчення мови. 
  3. Кидання собі виклику. 
  4. Подорожі. 
  5. Отримання спонсорства чи гранту.

Які ж тоді недоліки? 

  1. Ви можете засумувати за домом. 
  2. Ви можете сумувати за своїми батьками.
  3. Ви можете сумувати за своїм собакою.
  4. Життя може бути дорожче для вас, якщо ви переїдете в країну, де університет дійсно дорогий. 
  5. Вивчення мови може стати недоліком для вас, оскільки ваші оцінки можуть бути не такими хорошими, тому важкість подолання мовного бар'єра також є недоліком.

Отже, це дуже швидкий план такого дискурсивного есе. Це дійсно допомагає, особливо якщо мова йде про переваги та недоліки. Ви маєте їх усіх тут. Коли ви пишете есе, ви можете взяти будь-який із них. Не важливо мати дуже оригінальні ідеї. Вам не потрібно думати про щось справді дивовижне. Це просто есе IELTS або щось подібне.

Отже, ось основний план, а ось проста структура, якої слід дотримуватися. Ми будемо використовувати сталу фразу. Тоді ми збираємося докладніше розповісти про це. Це означає, що потрібно написати трохи більше. Потім ми створимо речення з however «проте», де ми покажемо ускладнювальний фактор або щось подібне, що, можливо, показує, що те, про що ми говоримо, нам не так зрозуміло. А потім, як необов’язкове речення, можна поділитися своїм досвідом. І це може бути взагалі один абзац. Ви закінчите це. Потім ви робите те саме, але обираєте іншу позицію, або перевагу, або недолік.

Отже, подивімось на сталі фрази. Ви можете просто вивчити ці стандартні фрази, щоб використовувати їх у своїх есе. One of the reasons «Одна з причин» — ну, очевидно, мова не буде про навчання за кордоном. Ви просто змінюєте його відповідно до свого запитання. One of the reasons to study abroad… «Одна з причин навчатися за кордоном…». The main advantage of studying abroad... «Головна перевага навчання за кордоном…» A good reason to study in a foreign country is… «Вагомою причиною навчатися за кордоном є…» Отже, ми просто беремо один із плюсів, тому що це все позитивні твердження. 

One of the reasons to study abroad is so you can make friends with people from other countries. «Одна з причин навчання за кордоном полягає в тому, щоб ви могли подружитися з людьми з інших країн».

The main advantage of studying abroad is to challenge yourself. «Головна перевага навчання за кордоном — це кинути собі виклик».

A good reason to study in a foreign country is to learn a foreign language. «Вагомий привід навчатися в чужій країні — це вивчити іноземну мову». 

І так ви напишете першу частину свого вступу.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Маркіян Т.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Легкий англійський словниковий запас: things та stuff

У статті йдеться про використання слів things та stuff в англійській мові.

Автор: Маркіян Т.

Ексцентричні тренування. Вплив ексцентричної фази вправ на м'язовий ріст і силу.

Методи збільшення ефективності ексцентричних тренувань. Ексцентричні тренування мають потужний вплив на розвиток м'язової маси та сили.

Автор: Наталія Ф.

10 поширених варіантів слова “туалет” англійською

У статті висвітлено 10 поширених варіантів слова “туалет” англійською.

Автор: Маркіян Т.

Легка розмова англійською: розмова про інтереси та хобі

У статті йдеться про те, як побудувати розмову про хобі, про те, чим ми любимо займатися у вільний час та про спільні інтереси.

Автор: Маркіян Т.

Розмовляйте англійською природно: wanna, gimme, lemme, gonna

У статті йде мова про такі скорочення, як «wanna», «lemme», «gonna», «gotta», «gimme», «kinda» і «dunno».

Автор: Маркіян Т.

Тренування після травм: як безпечно повернутися до активного способу життя?

Дотримання правильних методик допоможе повернутися до фізичної активності без ризику для здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;