Вдосконалюйте свою англійську, подорожуючи світом

Подорож – найприємніший спосіб навчатися. Це так цікаво – вивчати світ за межами твоєї домівки. Так використовуйте таку можливість! І допоможе вам у цьому – знання англійської мови. А використовуючи у повсякденному мовленні ту мову, яку ви вивчаєте, ви непомітно для себе будете її вдосконалювати.

Відвідування нових місць – чудовий спосіб розширити свій кругозір. Зазвичай, перебування на одному місці, спілкування з одними і тими самими людьми формують вузький світогляд. Під час мандрівок ви будете зустрічатися з місцевими жителями, з іншими мандрівниками. Спілкування з ними, обмін думками, інформацією та ідеями дасть вам змогу сформувати нове бачення світу і подій, що в ньому відбуваються, дозволить розширити свій кругозір, переосмислити цінності, визначити інші пріоритети. Ви зможете змінити себе, стати кращим, отримати нове бачення світу.

Наші буденні дні мало чим відрізняються один від одного. За повсякденними турботами ми часто не помічаємо всю красу навколишнього світу. Кожній людині потрібні нові враження, свіжі емоції і досвід чогось нового. А кожна подорож – це неймовірний, незабутній досвід, набути який по-іншому ніяк неможливо. Перебуваючи у новому незнайомому місці, самостійно знаходьте дорогу, куштуйте нові страви, спілкуйтеся з незнайомими людьми. Здобувайте нові навички та вміння, і ви помітите, як змінюєтеся. Ви станете впевненішими, сміливішими, допитливішими. І не бійтеся несподіваних труднощів, які можуть виникнути під час подорожі, вони тільки зроблять вас сильнішими, додадуть віри в себе.

Подорож – відмінний спосіб для знайомств. У літаку, потязі чи автобусі, на екскурсії чи й просто на вулицях міст ви будете зустрічатися з такими ж, як ви, мандрівниками. А якщо ви виберете для проживання хостел, крім економії коштів, матимете змогу поговорити з туристами з різних куточків світу. І тут без знання англійської вам не обійтися! А спілкуючись з місцевими жителями, ви зможете отримати інформацію з перших рук. Тільки так ви зможете відчути справжній колорит та атмосферу того місця, в якому перебуваєте. До того ж, зі знанням англійської мови ви не боятиметеся заблукати, адже завжди зможете запитати дорогу, прочитати вказівники.  Практика живого спілкування додасть вам впевненості і ви будете говорити навіть якщо ваша вимова недосконала, навіть якщо вам доводиться доповнювати свої речення жестами. Вас зрозуміють! А ви, спілкуючись англійською мовою, будете вивчати нові слова, вирази, навіть не помічаючи цього і не докладаючи для ніяких зусиль. Ви будете вчити мову, адже найкраща мотивація для навчання – необхідність практичного використання.

Плануйте подорожі і у вас з’явиться подія, яку ви з нетерпінням будете чекати. Очікування, планування подорожі, може бути не менш приємним, ніж сама мандрівка. Плануючи подорож, шукайте інформацію, дізнавайтеся більше про країну, яку хочете відвідати. От вам і невимушене навчання. Перегляньте відео, почитайте враження тих, хто там уже побував. До речі, читаючи такі відгуки, можна вибрати найбільш цікаві об’єкти для відвідування, підібрати житло чи знайти місце, де перекусити. І тут, знову ж таки, вам стане в нагоді знання англійської мови. Адже буде можливість переглядати й англомовні сайти, блоги, канали. Ви зможете поспілкуватися з мандрівниками з інших країн. Пам’ятайте, близько 2 мільярдів людей розмовляють англійською. Англійська мова є найпоширенішою мовою у світі.

Якщо ви ще не стали мандрівником, неодмінно спробуйте, і у вас не тільки з’являться нові знання, враження, емоції, а й гарна мотивація для вивчення англійської мови!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 6 користувачів

Автор: Марина П.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;