Відкрився новий центр дистанційного навчання - Знання Онлайн

Нещодавно в Україні стало на одну школу більше. На цей раз відкрилася не класична школа, а дистанційна. Якщо точніше, то це онлайн ресурс, що готує учнів до ЗНО. Називається він "Знання Онлайн" - znonline.org

 

"Знання Онлайн" дає можливість учням вчитися дистанційно, освоювати весь необхідний матеріал дома.

 

На сторінці "Школа" ви знайдете список курсів: "Математика - підготовка до ЗНО", "Фізика - підготовка до ЗНО", "Історія України - підготовка до ЗНО", "Українська мова - підготовка до ЗНО". Кожен курс розбитий на окремі теми. Послідовність складена так, щоб кожен учень незалежно від рівня знань міг почати навчання у центрі "Знання Онлайн".

 

Одна тема складається з лекційних відео-уроків, відео з поясненням практичних завдань, підсумкових конспектів та тестів, що складені на зразок тестів ЗНО. При послідовному вивченні матеріалів учні поступово нагадають всю шкільну програму згідно вимог Міністерства освіти і науки.

 

 

 

Онлайн навчання, звичайно, не може повністю замінити класичне навчання. Але воно може допомогти багатьом учням якісно підняти свій рівень знань перед тестами ЗНО.

 

Викладачі центру поєднують класичний навчальний підхід з сучасними можливостями. Основним у навчанні є системність та послідовність викладення матеріалу. Ви самі можете ознайомитися з програмою та темами, що пропонують викладачі. Переконайтеся у тому, що курси охоплюють всю шкільну програму і не залишають пробілів. Інша важлива деталь - доступність матеріалу. Кожна тема починається з самих основ і простих означень. Якщо учень повністю пропустив цю тему в школі, він в змозі її вивчити на рівні вимог ЗНО по відео уроках. Для учнів з вищим рівнем знань завжди знайдуться важливі матеріали та складні завдання в кінці кожної теми.

 

Викладачі звертають увагу на те, чому важливо володіти знання і де вони застосовуються в нашому житті. Тому ще наа початку теми кожен учень зрозуміє, що математика і фізика це не такі далекі від нас науки, а українська мова та історія потрібна не тільки інтелігентам а й кожному громадянину.

 

Якщо вас зацікавила можливість навчання, відвідайте сайт "Знання Онлайн" - znonline.org. Навчайтеся де б ви не знаходилися дома чи у подорожі, в будь-який зручний для вас час!

 

Для учнів шкіл-інтренатів, дітей-сиріт, дітей-інвалідів та для всіх школярів постраждалих від війни регіонів (Луганської та Донецької областей) центр Знання Онлайн надає вільний доступ до всіх матеріалів. За деталями звертайтеся до адміністраторів, пишіть на пошту [email protected]

Або ж долучайтеся до сторінки центру на фейсбуці, запитання щодо навчання і реєстрації можна задати прямо там.

 

Будьте розумними та успішними! 

 

 Знання Онлайн

 

Автор: Олександр Я.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.