Візуалізація геометричної точки

Розглянемо ситуацію, коли ми стараємося візуалізувати геометричну точку. Спробуємо уявити, що точка розміщена десь у просторі. Геометрична точка не має жодних розмірів, ані висоти, ані ширини, ані довжини. Отже, коли ми уявляємо точку, все ж таки ми уявляємо деяку фігуру, у якої є певні розміри. Але які найменші розміри може мати уявна точка?

Виявляється, що коли наближення йде до розмірів 10 у степені (-34) метри, простір стає квантовою піною, що складається з віртуальних чорних дір Планка (тобто з величинами, що приблизно дорівнюють 1,616 x 10у степені (-35) метри та часово-просторових тунелів. Квантова піна є повсюди. Вона є у космічному просторі, у кімнаті, де людина сидить, у мозку людини.

Тобто якщо здійснювати візуалізацію точки, можна буде звести візуалізацію до таких малих розмірів.

Оскільки енергетичну сутність людини, душу або ж свідомість людини нереально побачити, можна зробити припущення, що саме при таких розмірах можна буде її ідентифікувати та роздивитися. Звичайно, немає ще мікроскопів, з допомогою яких можна побачити такі величини.  

 А що ж буде, коли не лише старатися візуалізувати геометричну точку, але й зробити припущення, що можна буде проникнути усередину фігури, величини якої наближаються до нуля. Цю фігуру ще називають космологічною сингулярністю. Вона або ж є кордоном до переходу у паралельний всесвіт, або ж характеризує виникнення нового всесвіту.

 Якщо мати дуже велике бажання і час від часу тренуватися, можна домогтися того, щоб потрапити усередину цієї фігури. У цьому випадку частина свідомості людини або ж її душі потрапляє у чорну діри Планка і через часово-просторовий тунель - у паралельний всесвіт, з іншими вимірами часу та простору.

 Звичайно, ведемо мову про проникнення саме енергії у паралельний простір, а не тіла людини. Останні дослідження з теорії чорних дір стверджують, що енергія може без жодних перешкод проходити через чорні діри в обидві сторони.

 Але для чого потрібно навчитися візуалізувати геометричну точку? І старатися проникнути усередину чорної діри Планка? Це потрібно для збільшення тривалості життя. Справді, як тільки частина нашої свідомості або душі потрапить у паралельний всесвіт (всесвіт Бога або всесвіт богів), одразу ж розпочнеться сповільнення потоку часу для свідомості або душі, і одразу ж це буде мати вплив на тіло людини.

 Але можна розпочати візуалізацію на кінчику носа. Для цього потрібно закрити очі на кілька хвилин і попробувати уявити геометричну точку, розміщену на кінчику носа. Звичайно, потрібно розслабитися і робити це з задоволенням. Також потрібно візуалізувати проникнення позитивної могутньої енергії через точку у ніс. Якщо робити це регулярно та з задоволенням, через два-три тижні можна буде відчути досить незвичні приємні запахи. І з того часу відчуття запахів покращиться і менше буде проблем з нежитю та іншими хворобами носа. Також ця вправа буде корисною для тих, хто переніс коронавірус і відчуває, що нюх – гірший, ніж до початку хвороби.

Література

HandziyT. “Consciousness and Its Evolution: from a Human Being to a Post-Human”, дисертація, https://www.academia.edu/7094390/Consciousness_and_Its_Evolution_From_a_Human_Being_to_a_Post_Human_Ph_D_Thesis, 2014

Maurice Bucke R., Cosmic Consciousness. A Study in the Evolution of the Human Mind, Innes & Sons, Philadelphia 1905, http://djm.cc/library/Cosmic_Consciousness_edited02.pdf

Zizzi P., Consciousness and Logic in a Quantum-Computing Universe, [in:] The Emerging Physics of Consciousness, ed. Tuszynski J.A., Springer 2006.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Тарас Г.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;