Виховуємо корисні звички та манери

Виховання – складний та клопіткий процес і ставитися до нього треба серйозно. Ось кілька порад для відповідальних батьків.

Вивчіть графік сну вашої родини та переконайтеся, що всі сплять достатню кількість годин. Якщо діти не виспалися, їх важко розбудити, у них зранку поганий настрій, вони можуть вередувати. А якщо все ж ви змогли їх підняти з ліжка, то діти будуть сонними та втомленими. Сон – це відпочинок для організму і всі повинні отримувати його сповна. А для того, щоб висипатися, потрібно просто вчасно лягати спати. Інколи важко дітей до цього привчити, та все ж варто докласти зусиль, аби діти отримували повноцінний відпочинок, щоб бути бадьорими та здоровими протягом дня. Це стосується і дорослих. Не варто засиджуватися допізна.

Не брешіть своїм дітям. Намагайтеся бути завжди максимально чесними. Чесність – дуже важлива чеснота, і її потрібно виховувати у дітей з дитинства. Будучи батьками, ви є взірцем для наслідування своїх дітей. Ваші дії та слова мають на них найбільший вплив. Будьте чесними у будь-який час, особливо в присутності дітей. Мотивуйте їх казати правду.

Не пропускайте сніданок. Сніданок – найважливіший прийом їжі. Це особливо обов’язково для дітей, які навчаються у школі, оскільки це запускає мозок, метаболізм, функції організму та забезпечує енергією на весь день. Ви можете подавати своїм дітям сніданки з високим вмістом клітковини, оскільки вони допомагають зменшити ризик діабету та серцевих захворювань. Звикання до сніданку виявиться корисним для них у зрілому віці. Розкажіть їм про шкідливі наслідки, які може мати пропуск сніданку, і повторіть, що відсутність їжі вранці збільшує шанси отримати ожиріння. Переконайтеся, що у них є поживний, здоровий початок дня.

Заохочуйте дітей щодня допомагати хоча б одній людині. Виховуйте своїх дітей, щоб вони мали корисний характер. Покажіть їм шлях доброти та щедрості. Будьте взірцем: допомагайте людям, будь то друг чи незнайома людина, у присутності ваших дітей, але в той же час застерігайте їх бути обережними з незнайомцями.

Після певного віку малюки наполягають на самостійному харчуванні. Хоча їм може сподобатися тримати ложки та виделки, вони не роблять цього належним чином і замість цього створюють безлад. Їх потрібно навчити правильно харчуватися самостійно. Ви повинні ставитися до дітей як до дорослих і почати демонструвати їм етикет їжі відповідним чином.

Щодня присвячуйте 40 хвилин якомусь фізичному навантаженню. Діти повинні підтримувати фізичну активність. Залучайте їх до занять, які їм цікаві, будь то заняття спортом, музичним інструментом, плаванням або гімнастикою. Ця звичка всіляко сприятиме зростанню ваших дітей. Діти залишатимуться здоровими та активними; вони навчаться бути сильними і, можливо, продовжать цю діяльність у пізньому зрілому віці. Якщо ваші діти не захоплюються спортом або бояться відвідувати заняття в тренажерному залі, продовжуйте заохочувати їх пробувати нові речі та робити інші справи. Рано чи пізно вони точно знайдуть щось цікаве, приємне та веселе.

 Хорошою ідеєю є не залишатись надто звичними на вихідних. Переконайтеся, що ваші діти висипаються і насолоджуйтеся більш спокійним темпом, готуючи спеціальний сніданок або маючи час для розповіді, перш ніж робити звичайні рутини, такі як чистка зубів та розчісування волосся. Ви навіть можете започаткувати особливі традиції вихідних, такі як млинці або сімейний час за переглядом мультфільмів. Зробіть вихідні особливими. Тоді уся родина з нетерпінням буде чекати цих ранків, бо матиме мету, щоб встати та розпочинати вихідні, відчуваючи енергію та радість від проводення часу разом, як сім’я.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олена В.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;