Усі досвідченні викладачі починали з нуля. Кожен мав перший хвилюючий досвід першого заняття. У деяких усе вийшло з першого разу, а деяким знадобились дні, тижні та навіть місяці щоб звикнути до викладання іншим. Я хочу висловити думку та навести власний приклад життя, який стосується викладання іноземних мов.
“Недостатньо тільки отримати знання; їх треба застосувати. Недостатньо тільки бажати; треба діяти.”, – Йоганн Вольфганг фон Гете.
Я обожнюю саме цю цитату, адже вона гарно пояснює сенс репетитора. Людина яка має можливість і бажання виладати, має на це право і повинна по власному бажанню займатися цією справою. Викладати особисто або в великій аудиторії.
В теперішній час, цей час саме час сучасноті. Образ репетитора для сучасних батьків вже змінився. Ніхто вже не хоче мати сурового репетитора, жінку яка може налякати учня і відбити бажання вивчати мову.
На мою думку викладач повинен бути молодим, адже саме з таким репетитором краще займатися дитині та найти спільну мову.
Початківцю в таких справах(репетитор) потрібно максимально зосередиися на викладанні матеріалу.
План викладання:
1. Знайти потрібну інформацію. Для кожної дитини окремий матеріал. Навіть учні з одного класу повинні мати різні заняття, адже саме цей фактор має вплив на вашу кар'єру викладача. Ви повинні не шкодувати часу перші робочі тижні. Повинні викладатися на повну, щоб знати яка ваша поведінка та манера викладання дітям найбільш цікава.
2. Знайти різноманітні ігри відповідно до матеріалу вашого урока (онлайн заняття або особистого). Наприклад: ігри, змагання, мультики, відео відповідно мови урока.
3.Опрацювати перший урок з дитиною. Знайти спільну мову та підхід. Перші заняття будуть важкими,але далі буде простіше.
4. В кінці кожного заняття запитувати дитину чи їй подобається займатися з вами. Це дуже важливо,адже краще знайти іншого викладача з яким йому буде цікаво. Від цього залежить як дитина буде вчити матеріал.
5. Також в кінці заняття потібно опитати матеріал який ви пройшли , це вам дає можливість зрозуміти що потрібно учню повторити ще наступне заняття або навіть декілька.
Найголовніше правило для кожного викладача на мій погляд: краще мати менше учнів, але ваша моральна віддача буде максмальною.Для дитини це дуже важливо. Ви отримаєте гроші,які витратите одразу,а у дитини може зникнути бажання вивчати мову на все життя. Я знаю це на власному прикладі.
Діти це наше майбутнє. Їх потрібно зацікавити до вивчення знань, що б наше ПОТІМ було вдячне нам за їхню освіту і виховання в них розумних людей.
Кожен учень довіряє своєму викладачу, адже саме він вчить нас тому що потрібно у майбутньому,тому що ми не розуміємо і просимо пояснити.
Краще розтягнути матеріал на два заняття(наприклад),але дитина зрозуміє, пояснити повільніше,декілька разів.
Вас дитина буде обожнювати, а це найголовніше в нашій професії.
Коли ти для свого учня лідер, це найприємніша заслуга для кожного з нас.
“Деякі речі можуть заволодіти вашою увагою, але краще зосередьтеся на тих, які заволодівають вашим серцем.”, – Індійська мудрість.
Гарні слова. Вони заслуговують нашої уваги.
Одже кожен викладач повинен показувати себе на повну зі своїм учнем. Потрібно жертвувати своїм часом,нервами,відпочинком,але показати ЦІКАВИЙ шлях вивчення мов для дітей. Ваші помилки в викладанні стосовно емоційної віддачі,впливає на сприйняття вивчення матеріалу в подальшому часі.
Останнє що я хочу додати до свого блогу.
Молоді викладачі в нас час повинні мати змогу спробувати себе.Я хочу порекомендувати батькам,знаходити саме таких репетиторів. Саме з такими,ваша дитина буде почуватися спокійно усе заняття.