Вимірювання синуса і косинуса і градуса зеленої кабіни відносно білої на оглядовому колесі

Синус і косинус можна не лише визначати. Синус і косинус можна виміряти. Вимірюватись будуть кабіни на колесі огляду. Зелена кабіна відносно білої утворює кут. Градус, синус, косинус цього кута вимірюється транспортиром та лінійками для синусу та косинусу.

Початком відліку є біла кабіна, що розміщена з права. Вимірюється кут відхилення зеленої кабіни відносно білої. Біла кабіна має градус 0.

Розміщується транспортир. На білій кабіні є відмітка зелена крапка і на зеленій кабіні є така ж крапка. Зелена кабіна збігається з позначкою на транспортирі в 101 градус. Кут який є між білою та зеленою кабіною становить 101 градус.

Для того щоб вимірювальну шкалу було добре видно, в зображенні збільшена яскравість. На світлішому зображенні поділки шкали краще видно. Транспортир має вимірювальну шкалу від 0 до 180 градусів.

Розміщується лінійка для вимірювання синусів та косинусів. Верхня та нижня шкала лінійки показує значення косинуса, ліва і права шкала на лінійці показує значення синусів. Поділки на шкалах лінійки закінчуються на значенні 1, далі вони не потрібні, синус та косинус вимірються на віддалі від центру на 1. В центрі лінійки для синусів та косинусів не має шкали, а починається шкала на віддалі 1.

Для кращого бачення всіх шкал, зображення збільшується. Навпроти відмітки 101 градус знаходиться значення на верхній шкалі -0,19, яке показує темно-жовта поділка. Косинус 101 градуса це -0,19. В центрі шкали знаходиться початкове значення 0. Від 0 в ліво прямує шкала з мінусовими числовими значеннями. Від 0 в право прямує шкала з додатними числовими значеннями.

Табличне значення косинусу 101 градусу -0,190809. Лінійка вимірює до сотого значення. Заокруглити до сотого значення -0,190809 рівне -0,19. Табличне значення збігається з виміряним. Зелена кабіна знаходиться на косинусі -0,19 відносно білої.

Синус показує шкала зліва, яка вимірює вертикалі значення. Якщо подивитись на транспортирі на поділку 101 градус, то навпроти цієї поділки є горизонтальна оранжева лінія, яка прямує до шкали зліва. Оранжева лінія по розпорядку є восьма, що показує соте значення після коми. Значення на шкалі зліва є +0,98

Табличне значення синуса 101° є +0,981627, якщо заокруглити до сотого значення після коми є значення +0,98. Значення виміряне і табличне рівні.

Біла кабіна знаходиться в косинусі 0. Лінійка для косинусів вимірює тільки косинус, синус та градус може бути невідомий. Всі три величини можуть незалежно вимірюватись.

Найближча лінія на шкалі до центру зеленої крапки це жовта, якої є значення -0,19 - значення косинуса. Відхилення зеленої кабіни від білої знаходиться на косинус -0,19.

Найближча лінія шкали до зеленої крапки це оранжева. Значення оранжевої поділки на шкалі +0,98. Зелена кабіна знаходиться відносно білої на +0,98 синуса.

Як видно з вимірювань, синус, косинус, градуси показують одне і те ж саме розташування зеленої кабіни відносно білої, але різними значеннями. Синус вимірює кут, косинус вимірює кут, градус вимірює кут, тому між ними ставлять знак =, тому що вони вимірюють одне і те ж саме місце, але в них різні шкали вимірювання, тому вони мають різні числові значення.

101 градус = +0,98 синус = -0,19 косинус.

Лінійки для градусу і синусу, косинусу відрізняються розміткою шкал. В лінійці для синусу та косинусу є шкала прямокутної системи координат, а в транспортирній лінійці градусна розмітка вимірювальної шкали.

На лінійках для синусів та косинусів видно що максимальне значення є 1. Градус відрізняється від синусів і косинусів тим що градус це лінія, яка може бути будь-якої довжини, синус і косинус це місця на віддалі 1 від центру, це точки.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Олександр Д.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;