Вивчайте та викладайте німецьку мову за допомогою мультимедії

Сучасний світ має великі можливості для навчання.

Існує безліч сайтів для пізнання мови. Одні з найпопулярніших це :

  • FluentU.
  • DeutschAkadamie.
  • Goethe-Institut.
  • Deutsch-Lernen.com.
  • Babbel.
  • Deutsch-Uni Online.
  • Deutsche Welle
  • Nicos Weg

Сьогодні розглянемо більш детально такі сайти як Deutsche Welle та Nicos Weg.

За допомогою безкоштовних курсів німецької мови DW ви можете вивчати німецьку мову так, як вам подобається: за допомогою електронного навчання на комп’ютері, відео, аудіо та подкастів - або класичним способом із робочими аркушами та роздруківками. Вибирайте між курсами німецької мови для початківців та просунутих. Вчителі можуть використовувати  мультимедійні матеріали для мотивації учнів.

DeutscheWelle (DW) www.dw.com - міжнародний транслятор Німеччини та член ARD (робочої групи громадських мовників Федеративної Республіки Німеччина).

DW транслює на 30 мовах, пропонує телебачення (DW-TV), радіо, Інтернет та розвиток засобів масової інформації в рамках DWAkademie. Німецька служба новин пропонує безкоштовні новини на чотирьох станціях. Тривалий час програми транслювались виключно на коротких та середніх хвилях. Сьогодні постачальник програм використовує короткохвильові передачі, супутникові трансляції, прямі трансляції в Інтернеті та, в деяких країнах, місцевий FM-діапазон.

Наразі Deutsche Welle - це три засоби масової інформації: телебачення (DW-TV), радіо та Інтернет (dw.com).

Завданням DW є зробити Німеччину зрозумілою культурною нацією, яка еволюціонує по всій Європі та представити себе як демократично-конституційну держава, що базується на свободі, та сприяє загальному порозумінню та обміну між культурами та народами.

Це робить DW одним із носіїв зовнішньої культурної політики ФРН, транслює цілодобові телевізійні програми для світової аудиторії англійською, німецькою, іспанською та арабською мовами. DeutscheWelle- це широкі та абсолютно безкоштовні пропозиції, які, можливо, є найнезвичнішими мовними курсами. Також можливо вмикати субтитри на будь-якій мові для кращого розуміння.

Багато студентів, які вивчають мови, мають хибну думку, що німецька мова майже неможлива для вивчення. За даними ЮНЕСКО, німецька мова є однією з 10 найскладніших мов у світі. Здавалося б, складних слів та поняття роду  достатньо, щоб відлякати людей від вивчення назавжди. Однак насправді німецьку мову вивчати не так складно, як можна подумати.

Вивчіть прості фрази та речення, що стосуються знайомих тем: представтесь і запитайте інших, як їх звуть і звідки вони походять. Асортимент курсів DeutscheWelle загальноєвропейської системи мов забезпечує базові знання німецької мови.

Новий безкоштовний онлайн-курс мови DW йде слідами новачка Ніко Гонсалеса, щоб зробити вивчення німецької мови дуже цікавим.

Ніко Гонсалес - новачок у Німеччині, у місцевій мові та різноманітних звичаях країни. Щороку сотні тисяч людей, які приїжджають до Німеччини та хочуть стати частиною суспільства, діляться досвідом з Ніко. І тепер Ніко став важливим союзником, оскільки тепер вони можуть вивчати німецьку мову з його допомогою.

Ніко є головним героєм «NicosWeg» www.dw.com/nico - полегшений варіант вивчення німецької мови. Це може стати удовим доповнення для глибшого і необтяжливого вивчення мови.

Цей онлайн-курс, безумовно, більш цікавий, ніж будь-яка шкільна книга, і, можливо, навіть будь-який інший стандарт електронного навчання чи онлайн-курсу.

Він заснований на інноваційній концепції - відеоновелі з понад 200 серіями, які демонструють повсякденне життя Ніко в Німеччині. У кожному епізоді програма пропонує інтерактивні вправи для практики та вдосконалення мовних навичок. Уроки – це еквівалент приблизно трьох підручників - включають 14 000 вправ, 12 000 слів та 19 000 аудіо.

Метод навчання також обіцяє бути успішним з наукової точки зору. Герман Функ, професор Інституту німецької мови як іноземної в Єнському університеті, консультував виробників "NicosWeg" і вірить у цю концепцію. "Історія Ніко є дуже хорошою основою для того, щоб студенти залишались залученими та мали мотивацію вивчати складні правила та структури німецької мови", - говорить він. Підходить для будь-якого рівня - на будь-якому пристрої. "Програма спрямована на те, щоб дозволити людям, які не знають німецької, брати участь у соціальному житті Німеччини", - говорить Андре Меллер. Але це так само корисно для людей, які володіють передовими знаннями німецької мови - початковий тест початкового рівня допоможе студентам визначити свої мовні навички, щоб розуміти з чого почати курс, який охоплює мовні рівні від А1 до В1. Персоналізований логін фіксує прогрес кожного студента.

Використання "NicosWeg" на смартфоні має також сенс - це завжди під рукою, і студенти можуть швидко пройти мовну сесію в автобусі чи поїзді, використовуючи німецьку, англійську або арабську як основну мову. Ці епізоди в основному присвячені проблемам, пов’язаним з роботою, та ринку праці, але також містять уявлення про повсякденне життя Ніко.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;