Вивчення англійської мови для початківців

Англійська є основною мовою. Вона використовується у багатьох країнах як основний засіб спілкування. Це мова, яку ви повинні знати, щоб досягти успіху не тільки у вашій кар’єрі, але й у побутовому житті. Усі дорожні знаки, більшість шкіл, підприємств, органів місцевого самоврядування та агентств, газет та журналів використовують англійську мову. Якщо ви не вивчите англійську, ви завжди будете жити на краю суспільства, обмежуючись спілкуванням з іншими людьми.

Вивчення англійської мови як початківця без попередніх знань?

У вас є відчуття, що всі, крім вас самих, сьогодні говорять англійською? І що ви якось насправді не “все зрозуміли”? Ви продовжуєте говорити собі: «Цього року я вивчаю англійську», але щось не виходить?

Тоді ви потрапили в потрібне місце, адже в цій статті ми підготували практичні поради, за допомогою яких ви зможете вивчити англійську мову якомога швидше та ефективніше.

Ось чотири основні правила:

1. Зосередьтесь на основному: граматика, словниковий запас за темами, відмінювання, часи. До тих пір, поки ви не засвоїли цих основ, то надії на вільне спілкування марні.

2. Розмовляйте англійською! Просто починайте співати під душем, читати вголос тексти англійською мовою або навіть розмовляти самі з собою. Після того, як ви побудували фундамент і отримали більше впевненості в собі, підключайтесь до англомовного суспільства. Чим більше ви наважитеся висловитись самі, тим більше ви будете почувати себе в безпеці та комфорті. Розмовляти англійською також означає мати велику впевненість. Крім того, завжди цікаво налагоджувати нові контакти - і то з справжніми англійцямиСпілкуючись із носіями англійської мови, ви також можете покращити свій акцент і, нарешті, правильно використовувати та вимовляти найважливіші англійські фрази.

3. Живіть англійською мовою! Це означає, наприклад, перегляд фільмів в оригінальній версії з субтитрами або без них, прослуховування англомовного подкасту по дорозі на роботу чи читання англійською мовою перед сном. Все, що вам потрібно зробити, це звикнути до англійської мови.

4. Веселіться! Отримуйте задоволення під час навчання, ви можете краще пам’ятати те, що вивчили, і швидше прогресувати! Якщо процес навчання неприносить вам задоволення, ви швидко втратите мотивацію знову.

На жаль, не існує жодного методу, який був би найефективнішим для вивчення мов. Це пов’язано з тим, що кожна людина різна і тому вчиться по-різному. Тож ви повинні самі з’ясувати, який із методів вам найбільше підходить. В основному, є кілька правил, яких слід завжди дотримуватися, вивчаючи іноземну мову.

Що потрібно враховувати?

üСкладіть план навчання. Сплануйте різні уроки та встановіть навчальну мету.

üПроведіть якомога більше часу в англомовному середовищі: Найефективнішим методом, звичайно, є тривале перебування за кордоном в англомовній країні, наприклад, в рамках навчання, на роботу чи стажування. Але навіть не виїжджаючи за кордон, ви можете створити англофонське середовище, наприклад, підтримуючи контакт з носіями мови, читаючи англійські книги, газети та новини або переглядаючи фільми в оригінальній версії.

üВикористовуйте різноманітні доступні методи навчання: книги, фільми, веб-сайти, газети, мовні тандеми, онлайн-уроки.Таким чином ви стимулюєте свої різні органи чуття: читання, слухання, розмову та письмо.

üПрактика.Краще навчатись кілька разів на тиждень короткий час, ніж робити навчальний марафон раз на тиждень. Досить 20 хвилин на день. Таким чином ви зможете набагато краще запам’ятати вивчене і швидше прогресувати.

üКоли ви вивчаєте нову лексику, намагайтеся не просто запам’ятовувати її, а вбудовувати в контекст. Наприклад, ви можете вивчити новий словник у групах або у поєднанні з виразами, щоб краще запам’ятати його.

У вивченні будь якої мови ключову роль відіграє мотивація, чітко поставлена ціль та прикладенні зусилля. Не потрібно відкладати на потім те, що можна почати робити сьогодні. Адже знання однієї двох чи трьох мов ще нікому не зашкодило!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;