Як читання може допомогти у вивченні англійської мови?

Чим більше ви читаєте, тим більше інформації ваш мозок отримує про те, як працює мова. Читаючи англійською мовою, ви можете одночасно вдосконалити свій словниковий запас, граматику та навички письма.

Читання - найкращий спосіб покращити свій розмовний рівень мови! Контекст статей, історій та бесід допомагає з’ясувати та зрозуміти значення англійських слів у новому для вас контексті. Читання також забезпечує повторення вже вивчених словникових слів, щоб допомогти запам’ятати їх.

Існує багато способів, як читання допомагає вивчати англійську мову, але саме по собі воно є важливою життєвою навичкою. У повсякденному житті ми використовуємо читання, щоб отримати інформацію про навколишній світ. На вулиці стоять вивіски. Чи можете ви припаркувати тут свою машину та в які дні? Як довго? Є листи від шкільних чи комунальних підприємств, які надходять поштою. Існують також розклади руху автобусів, рахунки, етикетки на ліки, оголошення, брошури про охорону здоров’я та технічні посібники для наших електронних пристроїв. Коли ви новачок у країні, це перше, що вам потрібно вміти.

Ще одним важливим аспектом у вивченні мови є сприйняття на слух і тут вам теж може допомогти читання. Щоб досягти своєї мети - розуміння розмовної мови у відео, ви можете скористатися субтитрами. На сторінках відео натисніть кнопку "субтитри" і читайте відео, переглядаючи та слухаючи героїв. Зробіть це кілька разів і слухайте, коли читаєте кожне слово. Потім натисніть "приховати текст". Тепер ви можете переглядати відео ще раз і перевірити свої вміння слухати без тексту.

Читання - дуже важлива навичка у вивченні мови. Воно допоможе вам вдосконалити всі аспекти англійської мови - словниковий запас, орфографію, граматику та письмо. Удосконалюйте та використовуйте свої навички читання, і ви вдосконалите всі свої знання англійської мови.

Читання покращує письмо - письмо покращує читання. Намагайтеся читати та писати англійською мовою щодня для інформації та для розваги. Пишіть нотатки членам сім'ї, друзям та іншим, хто вивчає англійську мову. Якщо у вас є маленькі діти, читайте їм вголос історії; це покращить ваше знання мови та підготує ваших дітей до вивчення англійської мови у майбутньому. Якщо ви працевлаштовані, пишіть нотатки іншим на роботі.  

Спробуйте з’ясувати значення нового слова з оточуючих його слів, з контексту. Навіть якщо ви не завжди маєте рацію, потрібно добре потренуватися в роздумах над тим, що може означати нове слово. Наприклад, ви можете не знати слова, але, можливо, ви зрозуміли, що воно означає контексту: «значення нового слова із слів навколо нього».

Зберігайте список нових слів, їх визначень та речення для кожного слова, яке показує, як правильно ним користуватися. Ви можете зберігати цей словниковий список у невеликому зошиті, який завжди у вас є, або як список словникового запасу на мобільному телефоні чи комп’ютері. 

Чим більше слів ви зрозумієте, тим краще ви зможете прочитати. Словник, друкована книга або безкоштовний онлайн-словник можуть допомогти вам знайти значення слів, які є для вас новими.

Ви зрозуміли прочитане? Перевірте своє сприйняття основних ідей та деталей під час розуміння. Але, будьте обережні! Читайте разом із текстом, слухаючи, як його читає носій мови. Слухайте та читайте кілька разів, і ви також покращуватимете вимову та навички слухання. Для розуміння читання потрібні знання словникового запасу, попередні знання та навички мислення. 

Грайте у безкоштовні ігри в слова, такі як Ерудит або Слова з друзями (доступні в Інтернет-магазині Apple App або в магазині Google.) Вони допоможуть вам скласти свій словниковий запас.

Таким чином ви зможете покращити свій рівень мови!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Світлана Б.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;