Як написати власне висловлювання з англійської мови?

Відомо, що висловити власну думку усно є набагато легше ніж письмово.  Тому, коли абітурієнти лише задумуються на хвилинку про письмове завдання на ЗНО, вони відразу відчувають неспокій і переживання. Однак, немає причин для паніки, для того, щоб написати письмове висловлювання потрібно вивчити структуру завдання і намагатися уникати граматичних помилок.

Ось кілька порад для абітурієнтів:

1. Кожен абітурієнт має розуміти, що без підготовки не буде ніякого результату. Ось чому потрібно підготуватися до здачі тесту із відповідальністю. Окрім граматики, абітурієнт має покращити свій лексичний запас.  Найефективнішими методами є вивчення англійської із викладачем, перегляд фільмів англійською мовою, практика спілкування із іноземцями. Що на рахунок твору, абітурієнт повинен ознайомитися із можливими форматами власного письмового висловлювання. Ви маєте знати всі можливі різновиди творів.

2. Після багатьох годин підготовки до іспиту, абітурієнт, який збирається виконувати письмове завдання повинен спершу визначити тип висловлювання, адже він може бути офіційний і неофіційний. Знання вимог написання зазначених форматів письма допоможе написати твір правильно.

3. Як правило, офіційні і неофіційні твори складаються із

  1. Greeting;
  2. Introduction;
  3. Main body;
  4. Conclusion.

4. Для того, щоб навчитися висловлювати власну думку на письмі, вам знадобиться по практикувати кожну частину твору. Тобто, спершу навчіться писати Greeting and Introduction, потім напишіть Main Body і Conclusion. Коли ви  напишете кожну частину окремо, проаналізуйте їх. Після аналізу, з’єднайте всі частини в один твір. Перечитайте все, декілька разів. Перевірте чи ви дотрималися вимог структури твору і чи дали відповіді на всі підтеми твору. Якщо все в порядку, на ваш погляд, попросіть перечитати твір свого репетитора, або вчителя зі школи. Якщо у вчителя виникли певні питання стосовно твору, прислухайтеся до порад і проаналізуйте твір ще раз.

5. Не забувайте використовувати слова-з’язки, а саме: Moreover, Furthermore, So, In fact, In addition to, What is more, Well, On the one hand, On the other hand, Nevertheless, Although, However, etc.

6. Не хвилюйтеся, що з першого разу не сполучиться написати ідеальний твір. Практикуйте свої навички, пишіть якомога більше. Читайте твори інших абітурієнтів і порівнюйте свої роботи. Поставтесь до письмового завдання відповідально і зробіть все і навіть більше, щоб отримати максимальний бал на іспиті із іноземної мови.

Автор: Ольга Ш.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора