Як нарешті розпочати говорити англійською

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Підказка 1.

Дуже часто у Фейсбуці, Інстаграмі, у газетах чи журналах ми зустрічаємо спокусливі реклами про те , що вас дуже швидко, за два, чотири чи шість тижнів навчать розмовляти англійською. Але… проходить визначений час, а бажаного результату не має. Існують інші знайомі ситуації, де той хто так прагне вивчити англійську, знає слова, слухає тексти, робить численні вправи, але висловити свою думку йому не вдається.

Щоб говорити англійською, як і будь-якою іншою мовою, необхідно мати елементарні знання з граматики. Навіть володіючи мінімальним запасом слів, можна і потрібно висловлювати свою думку. Тож мої особисті поради як перейти від теорії до практики:

1. В першу чергу, потрібно пам’ятати про порядок слів у реченні. В англійській мові твердий порядок слів. Тобто, на першому місці стоїть підмет, який переважно відповідає на питання хто? або що? (здебільшого це іменник чи займенник), друге місце займає присудок,  іншими словами - дієслово, яке визначає дію і відповідає на питання - що робить? що зробив? Далі - всі інші члени речення відповідно до логічної структури речення.

 • I meet you every day on our street.

Важливо! Обставини місця або часу можемо поставити або ж на початок речення, або вкінці.

 • Usually, I eat for a lunch pasta, chicken and salad.
 • In the morning, I prefer coffee with some milk.

2. Друге правило говорить про те, що в англійській мові завжди є дієслово. Досить часто цим дієсловом є to be” - бути.  Навіть якщо в українській чи російській мовах воно упускається, то в англійській мові цього робити не можна. Важливо пам’ятати, що дієслово tobe змінює свою форму в залежності від того, з яким іменником чи займенником використовується.

 • I - am;
 • you, we, they - are;
 • he, she, it - is.

Якщо ми хочемо сказати – Ця жінка красива, то англійською перекладемо:

 • This woman is beautiful. (Ця жінка є красива).

Або ж:

 • Ви класні! – You are lovely. (Ви є класні). Це друге основне правило.

У минулому часі використовуємowas, were відповідно.

 • It was great to meet you there.
 • You were as usual so pretty.

Щоб правильно побудувати речення англійською виділіть для себе головні члени речення. Якщо ж ви не можете відразу побачити дієслова, подумайте, можливо ви упустили дієслово to be.Про нього забувати не варто!

Але ж деякі скажуть: «Ці правила ми знаємо, слова вивчаємо, а все одно є проблеми з розмовною мовою». То що ж робити щоб нарешті заговорити англійською? Відповідь проста – нарешті розпочати говорити! Це може звучати досить банально і навіть зухвало, та це правда!

Моя порада така пробувати розпочати говорити на побутові теми, використовую ті слова, які знаєте. Подивіться у вікно і скажіть: «Сьогодні чудовий день. Сонячно».

 • Today is a wonderful day. It is sunny.

Попробуйте перекласти англійською речення: «Я хочу випити чашку кави» або ж «Я забув вдома телефон»

 • I want to drink a cup of coffee.  
 • I forgot my phone at home.

Не бійтеся говорити, пробуйте! Використовуйте ті слова, які знаєте і говоріть про речі, що навколо вас. Намагайтеся максимально спростувати речення, нехай вони будуть короткі і прості. Освоюйте спочатку їх. Згодом будете вдосконалювати свою майстерність. Головне правило: від простішого до складнішого, і в жодному разі не навпаки!

Будьте готові, що спочатку будуть помилки, можливо побудова речення буде займати трошки часу. Не засмучуйтеся! У вас все вийде, бо по іншому бути просто не може!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Галина О.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Методика навчання CLIL

Теоретичні засади методики CLIL та як підвищити мотивацію до вивчення іноземної мови за допомогою даної методики?

Автор: Аліна С.

Важливість дихання під час тренування

У цій статті розглянемо, чому правильне дихання під час тренування має велике значення і як воно впливає на ефективність фізичних вправ.

Автор: Наталія Ф.

Інтерактивні методи викладання математики: як залучити учнів до активного навчання

Стаття описує інтерактивні методи викладання математики: використання технологій, гейміфікацію, проектне та колаборативне навчання, і їхню роль у залученні учнів до активного навчання.

Автор: Вадим П.

Зробіть вивчення англійської цікавим та захопливим

Пам'ятайте, що вивчення мови - це марафон, а не спринт.

Автор: Юліана Г.

Поєднання кардіо та силових тренувань

Поєднання силових та кардіо тренувань є ефективним підходом для зниження ризиків серцево-судинних захворювань, покращення загального фізичного стану та досягнення гармонійного розвитку тіла.

Автор: Наталія Д.

Порядок прикметників у реченні

Порядок декількох прикметників у речення в англійській мові.

Автор: Вікторія В.

Інші новини:

;