Як навчитися розв’язувати задачу на побудову?

Задачі на побудову не такі страшні, як здається на перший погляд. Це дійсно так, якщо крокувати в ногу з часом та використовувати нові інформаційні технології для навчання.

Euclidea - колекція інтерактивних задач на побудову у вигляді гри. Додаток підійде для школярів, вчителів та й для тих, хто просто любить математику. Така гра повинна бути у кожного, хто вивчає та любить математику.

Euclidea містить 127 задач на побудову зростаючої складності, розв’язання яких перевіряється автоматично. Інтерфейс та графіка додатка на високому рівні, що мотивує до вивчення математики.

Як навчитися розв’язувати задачу на побудову?

Насправді, для вивчення теми доведеться пройти непростий шлях. Так Евклід і писав: «Немає царських доріг в геометрії». При розв’язуванні задач на побудову за допомогою даної гри можна використовувати лише циркуль та лінійку. За допомогою даного додатку ви навчитеся будувати бісектриси, дотичні, перпендикуляри, вписані і описані кола, трикутники за їх елементам, правильні багатокутники.

Кожне завдання складається з певної кількості більш простих завдань, які вимагають роздумів та підготовки. Завдання починаються з самих основ і, на основі вже вирішених завдань, ґрунтуються більш складні завдання.

Як і в «Началах» Евкліда, лінійка без поділок, а циркуль закривається, як тільки закінчує креслення. З допомогою цих інструментів ви можете виконати три дії: поставити крапку, з'єднати дві точки і побудувати коло з заданим центром, що проходить через певну точку. В додатку ви зможете самі собі створювати нові інструменти (як тільки ви навчилися будувати серединний перпендикуляр, ви отримуєте інструмент «серединний перпендикуляр»).

Найбільшою перевагою додатку Euclidea, порівняно з побудовами на папері, є те, що можна переміщати точки, разом з тим перемістяться і лінії, які проходять через них. Це дозволяє зрозуміти зв’язки між елементами в кресленнях, зрозуміти, чи правильна побудова, проаналізувати помилки.

Euclidea - це не просто добірка завдань з геометрії. Гра може стати справжньою головоломкою, якщо ви спробуєте знайти найкоротше, з найменшою кількістю дій, розв’язання.

Отже, Euclidea - справжня геометрична головоломка, в якій ви зможете отримати масу позитивних емоцій при вивченні математики.

Автор: Крістіна Л.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Зборовский мирный договор. Ключевые пункты и значение

В этой статье подробно разобрано предпосылки, основные моменты и значение Зборовского мирного договора

Автор: Ярослав Б.

«Голод за полуницею» (Лексичні вирази та питання до статті "Beerenhunger" з німецькомовного журналу DEUTSCH PERFEKT (Juni, 2020)

Нарешті полуниця! Навряд чи є інший фрукт, на який люди реагують так емоційно. Для багатьох німців літо починається з перших полуниць, вирощених на власних фермах. Сезон врожаю означає великий стрес - адже цей фрукт потребує ретельного догляду та обережно

Автор: Дар'я М.

Розвиток критичного мислення на заняттях з англійської мови

Стаття описує важливість розвитку критичного мислення, зокрема і під час занять з англійської мови.

Автор: Тарас Г.

«Фінансові» ідіоми та переклад основних префіксів англійської мови

Гроші – це тема не лише фінансової сфери. Розмови про цей делікатний предмет ведуться постійно. Тому і нам не слід залишатися осторонь і гайда знайомитися з висловами, які точно допоможуть Вам передати свою думку більш виразно.

Автор: Дар'я М.

7 виразів англійської мови для щоденного спілкування

Окрім накопичення знань з граматики важливою складовою вивчення мови є бажання людини збагатити свій лексичний запас. Кожен день в англійській мові з’являються десятки нових виразів, які не слід залишати без уваги. С

Автор: Дар'я М.