Як обрати репетитора чи курси підготовки до ЗНО?

Рейтинг:
Детальніше»Всі блоги користувача

Пункт 1. Освіта.

Так, так саме освіта, після цього поста нас закидають тапками і скаргами більшість тих, хто готує до ЗНО в інстаграмі, але це має бути не просто диплом із рандомної спеціальності❗

Репетитор чи викладач на курсах має мати диплом тієї спеціальності, яку ВИКЛАДАЄ, тобто якщо хтось готує до ЗНО з математики має закінчити спеціальність "Середня освіта (математика)" або "Математика", "Прикладна математика", ну в крайньому випадку "Статистика", (варіант я вчив/ла в університеті "Вищу математику", не підходить, людина просто не розуміє про що говорить). І під дипломом ми маємо на увазі НЕ папірчик, а саме ЗНАННЯ, які дають конкретно на цих напрямках.

Пояснюємо чому так категорично, те що хтось колись вчив основи безпеки життєдіяльності в школі не робить із людини медика, те саме працює і тут!

Тому коли у людини пише бакалавр, магістр, кандидат, доктор поцікавтесь: "бакалавр, магістр ЧОГО?", "кандидат, доктор ЯКИХ НАУК? ", Ви сильно здивуєтесь, коли почуєте більшість відповідей.

Пункт 2. Досвід.

І тут мова піде не про радянський підхід досвіду у роках, пояснюємо чому на прикладі.

Це - Аня. Вона викладає математику вже 15 років по 5 годин на тиждень, зробивши нескладні обчислення отримаємо, що досвід її праці 15×5×52=3900 годин. (52 тут кількість тижнів в році)

А це - Іван. Він викладає математику 3 роки по 30 годин щотижня, знову обчислення і отримуємо 3×30×52=4680 годин.

Досвід Івана більший, ніж у Ані. Упс, система зламалась, правда?

Як же ж при розмові чи переписці визначити досвід? Рекомендуємо запитати напряму і про кількість років, і про кількість годин проведених занять.

 

Пункт 3. Відгуки і результати учнів.

Тут все просто вони або є, або нема.

Проте якщо ми говоримо про сторінки в Інстаграмі чи в ТікТок, не завжи можна перевірити достовірність відгуків, при можливості запитайте посилання на профіль, наприклад Buki і т.д.

 

Пункт 4. Структура підготовки.

Наше улюблене, особливо цей пункт стосується курсів, де набирають викладачів без досвіду викладання і з матеріалів дають 2 відскановані сторінки книги, в основному Капіносова, тікайте одразу, якщо побачите таке оголошення від курсів.

Ви маєте спершу обрати офлайн чи онлайн навчання (тут у кожного свої переваги і недоліки), репетитор чи курси (аналогічного у кожного способу є свої + і -).

У будь-якому випадку звертайте увагу, що підготовка лише по одній книзі без інших джерел — така собі підготовка. При хорошій підготовці комбінуються різні книги і підручники, викладачі самі складають завдання по тій темі, де їх недостатньо.

Також скачайте собі програму ЗНО з кожного предмету, щоб не вчити зайве, бо наприклад у більшості підручників щедро розписані тригонометричні нерівності, інтегрування частинами, внесення під знак диференціала і так далі, але цього на ЗНО і близько НЕ БУДЕ, а з тем, де учні найчастіше допускають помилки лише декілька завдань.


Пункт 5. (ще цей і все) Людський фактор.

Тут Ви маєте дати собі відповіді на такі запитання:


Чи подобаються Вам заняття?
Чи розумієте пояснення?
Чи достатньо часу приділяється практичним завданням?

Можливо, що по іншим пунктам все супер, але для Вас викладач пояснює занадто нудно, занадто багато вимагає і Ви не осилюєте, або просто не подобається як людина.

Це ОК, це нормально, просто знайдіть іншого репетитора або курси 

Тут ще додамо, що 1-2 години практики на тиждень буде достатньо якщо у Вас ВЖЕ є хороший рівень знань. Якщо ж ні потрібно працювати набагато більше, у такому випадку, Вам краще обрати курси, які націлені на розв'язання практичних завдань)

Також наголошуємо, не соромтесь задавати питання — це нормально дізнатись про компетентність людини, що буде Вас вчити (тут на відміну від школи у Вас є вибір)

А якими ще критеріями Ви користуєтесь при виборі викладача?

Рейтинг:4.5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Юрій Ч.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Пам’ятка для читачів німецькомовних текстів

Декілька порад для тих, хто вивчає німецьку мову і стикається з труднощами під час роботи з текстом.

Автор: Ольга П.

Гендерні відмінності у тренуваннях: особливості та рекомендації

Розуміння цих відмінностей може допомогти створити більш ефективні та індивідуалізовані програми тренувань для обох статей.

Автор: Анастасія Ш.

Інтеграція математики з іншими предметами: міждисциплінарні проєкти

Стаття досліджує інтеграцію математики з іншими предметами через міждисциплінарні проєкти, показуючи, як такий підхід розвиває критичне мислення, мотивацію та креативність учнів.

Автор: Вадим П.

Мови програмування

Як вірно, та з чого розпочати, можна собі сказати, або говорити доволі часто.

Автор: Андрій Б.

Здоров'я мозку та біохакінг

Програми для покращення когнітивного, емоційного, фізичного та психологічного здоров'я.

Автор: Наталія Д.

Фітнес-подорожі: поєднання відпочинку і тренувань

У цій статті ми розглянемо, що таке фітнес-подорожі, їх переваги, популярні напрямки та типи програм.

Автор: Наталія Д.

Інші новини:

;