Як підготуватись до ЗНО з математики самостійно?

Коли ми переходимо до 11 класу, починаємо задумуватися про ЗВО та спеціальність. Відповідно для вступу кожен шукає, які предмети потрібно здавати для ЗНО. Причому вибір предметів не завжди відповідає бажаній професії, так як часто трапляється, що один із трьох предметів знаємо гірше, або "взагалі" не знаємо. Одним із таких предметів є математика.

Для того щоб підготуватися до ЗНО з математики без репетиторів, потрібно систематичність і послідовність вивчення матеріалу, робота над собою (не лінуватися).

Як підготуватись до ЗНО з математики самостійно?

Отже виділимо основні пункти, які допоможуть підготуватись до ЗНО:

  • Виділити мінімум 2 рази в тиждень 1,5-2 години на математику.
  • Матеріали: 

а). онлайн-ресурси, друковані видання з ПОСЛІДОВНИМ викладенням матеріалу (з цих матеріалів необхідно починати); 

б). онлайн-ресурси, друковані видання з  КОМБНОВАНИМИ завдання з однієї теми (після вивчення теми "Прямокутний трикутник" розв'язувати завдання знаходження сторін за теоремою Піфагора, тригонометричними співвідношеннями, площа, кути та ін.);

в). онлайн-ресурси, друковані видання з КОМПЛЕКСНИМИ завданнями формату ЗНО (їх бажано використовувати, коли Ви уже маєте базу, повторили (вивчили) більшість тем, добре попрацювали з кожною темою).

  • До кожної теми (уроку), наприклад "Дії над степенями" розв'язувати 15-20 прикладів простої форми.
  • Кожне завдання, не важливо чи це онлайн-тест, друкований збірник, РОЗВ'ЯЗУЄМО письмово. Так більша ймовірність, що відповідь отримаєте вірну, ніж коли "на око" будете без розв'язання визначати.
  • Велику увагу приділяти простим завданням, так як їх у ЗНО з математики більше 50%. За статистикою велика кількість помилок на найпростіших завданнях.
  • Якщо Ви за типом темпераменту холерик чи сангвінік перечитуйте завдання двічі, так як у Вас більш збуджена нервова система, часто швидко прочитавши завдання, можете загубити основне питання тесту.
  • Формули. Візьміть аркуш А4, розділіть на дві частини, можна скласти в двоє. На одній частині виписуйте формули з алгебри, на іншій з геометрії. Розділяйте по темам лініями, чи кольором, як зручно. Обов'язково формули виписувати і користуватись даною особистою розробкою, таким чином Ви задіяли механічну пам'ять і зорову, її називають фотографічною. Під час записування формул, проговорюйте їх, працюватиме слухова пам'ять. Навіть під час розв'язування завдань теж проговорюйте формули, які використовуєте, особливо, якщо Ви їх не дуже добре знаєте.

Читайте в наступній статті "Послідовність вивчення тем з алгебри та геометрії".

 

Автор: Юлія Ч.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Ментальні вправи у кундаліні-йозі

Стаття описує деякі ментальні вправи у кундаліні-йозі, які покажуть те, що можна домогтися впливу енергії на тіло.

Автор: Тарас Г.

IELTS vs TOEFL: що обрати?

Яке воно - протистояння між двома найпопулярнішими екзаменами з англійської мови? Гайда розбиратись!

Автор: Соломія Я.

Як написати власне висловлення на ЗНО на високу оцінку?

Як уберегти себе від поганого результату ЗНО з української мови і літератури. Структура власного висловлення, особливості написання, поради.

Автор: Лілія Ш.

Фундамент жизни и вокала. Развиваем правильное дыхание

Основы вокального дыхание, виды дыхания, опора. Функционально значение работы диафрагмы и упражнения помогающие почувствовать диафрагму и научится управлять ею.

Автор: Анастасія М.

Ідіоми англійською про сніг і тематична підбірка «Ялинкові прикраси»

Після прочитання цієї статті святковий настрій і нові знання з англійської - гарантовано!

Автор: Тарас Ш.