Слава Україні! Героям слава!Підтримка армії »

Як підтягнути англійську за літо?

Літо – час сонця, теплих днів та розваг. Зазвичай саме у цей період року люди мають більше вільного часу ніж зазвичай. Улітку хтось може планувати відпустку, а хтось хоче приділити вільний час навчанню.

Тож, як не витратити час дарма та покращити свою англійську протягом літа?

  1. Оберіть підручник за яким навчатися. У підручнику зазвичай матеріали уже зібрано та упорядковано за темами. Там ви знайдете актуальну та корисну лексику для вашого рівня та завдання на її закріплення. Підручники також допоможуть покращити граматику. Тут ви знайдете граматичні теми, пояснення та вправи. Книги можна обирати серед New English File, Speakout, Headway, всі вони розподілені за рівнем.
  2.  Створіть свій словник. Для цього можна використати цифрові додатки, або ж простий зошит. Головне завдання вносити туди нові для вас терміни та вчити їх кожного дня. Із лексикою можна працювати по різному. Можна завчити кожне слово, зробити із ним речення або написати свою міні історію.

  3. Оберіть цікавий англомовний серіал який би підійшов для вашого рівня. Перегляд серіалу в оригіналі насправді чудовий метод попрактикуватися в англійській, адже ви сприймаєте інформацію візуально та на слух. Таким чином дивлячись серіал в оригіналі, ви матимете змогу не в нудний спосіб вивчити нові слова та подивитися на їх вживання у контексті. Цей метод допоможе вам покращити аудіювання, особливо якщо дивитися без субтитрів або вмикати їх тільки коли щось не зрозуміло. У серіалі часто повторюється та чи інша лексика, що допомагає засвоїти новий вокобуляр.

  4. Не забувайте про аудіювання. Покращити listening допоможуть спеціальні веб-сайти, де є аудіофайл та вже створені тести чи завдання до нього. Це допоможе також зрозуміти на якому рівні ви знаходитися зараз та покращити розуміння англійської на слух, що також є дуже важливим. Крім того, ви можете слухати подкасти. Деякі із них можуть бути адаптовані для вашого рівня. У деяких автори обговорюють цікаві теми та нову лексику до них, що дасть можливість вам прокачати listening та лексику.

5. Слухайте та розбирайте пісні англійською. Слухати музику круто, а якщо слухати англійською та перевіряти тексти пісень – це може стати ще й корисно. Насправді, так, із допомогою пісень можна додати нові слова до вашого вокабуляру та подивитись приклад вживання граматичних структур. Просто вмикаєте певну композицію та відкриваєте її текст, можна із перекладом.

6. Читайте англійською. В ідеалі виберіть книги англійською, це може бути художня книга чи наукова. Все залежить від вашого смаку та рівня. Краще, щоб книга не була надто складною чи надто легкою для вас. Виписуйте в свій словник нові терміни, переказуйте прочитане використовуючи ці ж самі слова. Звертайте увагу на побудову речень та граматичні форми. Читаючи книги в голос ви також покращите свою вимову. Якщо вам не подобається читати книги, ви можете надати перевагу журналам, статтям чи коміксам англійською.

7. Пишіть англійською. Ви можете створювати кумедні історії із словами із вашого словника. Так ви ще раз закріпите нову лексику. Крім того, можете писати відгуки про прочитану книгу, переглянутий фільм чи прослуханий подкаст. Це допоможе покращити вашу орфографію в англійській мові та навчить вас висловлювати ваші думки англійською. Також можете спробувати писати офіційні тексти, шукайте інформацію про структуру того чи іншого виду письма, вимоги та поради до його написання та намагайтеся дотримуватися їх у вашому творі. 

Роблячи певні кроки щодня, ви обов'язково побачите результат!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 2 користувачів

Автор: Марія М.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Сленг крізь призму англійської мови

Хоча підручники та класичні форми навчання відіграють величезну роль у навчанні студента, єдиний спосіб стати експертом, вільно володіти англійською мовою – це спілкуватися з людьми в реальному житті

Автор: Ольга К.

Прогресивні методи розвитку лексичної компетентності учнів

Ключовим є дослідження особливостей застосування сучасних та прогресивних методів розвитку лексичної компетентності на уроках англійської мови. Аналіз їх місця та ролі під час навчання у стратегії роз

Автор: Катерина Г.

Макро- та мікроелементи

Всі, мабуть, чули про макро- та мікроелементи, а також те, що вони необхідні всім живим організмам. Це стосується як рослин, так і тварин. Пропоную більш детально поговорити саме про елементи, що необ

Автор: Андрій В.

Confusing Words (Слова, які вводять в оману)

В даній статті розглянемо різницю деяких слів в англійській мові, які, на перший погляд, видаються синонімами, проте це не зовсім так. Надзвичайно часто отримую подібні запитання від своїх учнів. Отож

Автор: Тетяна В.

Чи скасовано ЗНО у 2022 році?

У цій статті ти дізнаєшся чи скасовано ЗНО у 2022,розберемо теми,які слід знати,щоб скласти тест з математики та розглянемо структуру самого тесту

Автор: Євгенія Г.

Інші новини:

Вивчаємо фонетику: уподібнення та правопис приголосних звуків

Вивчаємо фонетику: уподібнення та правопис приголосних звуків

09.08.2022

Як правильно написати листа?

Як правильно написати листа?

03.08.2022

Вчимо англійську: фрази для бесіди про хобі та захоплення

Вчимо англійську: фрази для бесіди про хобі та захоплення

31.07.2022

Як скласти кубик Рубіка: пояснення та схеми

Як скласти кубик Рубіка: пояснення та схеми

23.07.2022