Як побороти лінь і заставити себе вчитися?

Наш світ так швидко розвивається, що ми, викладачі, не завжди самі встигаємо оновитись. З учнями все простіше, вони виросли на гаджетах. Саме тому виникає багато непорозумінь і труднощів. Одні не знають, що порадити, а інші не знають як цю пораду втілити в життя.

Отже, до вашої уваги ТОП-10 порад як змусити себе вчитися.

Let` go!

1. Знайди для себе місце для роботи. 

Це не повинна бути ідеально оснащена кімната з всіма ноу-хау. Просто знайди собі тихе, спокійне місце, де тобі комфортно знаходитись. Відкрий штори, постав лампу, прикріпи дошку для планів. Одним словом - твори! Оформи все так, як подобається тобі, і вуаля - перший крок зроблено.

2. Виділи час для навчання. 

Це мають бути конкретні години в твоєму щоденному графіку. Попередь заздалегідь рідних та друзів, що в конкретний час ти будеш зайнятий, щоб уникнути спокуси відкласти своє навчання в довгий ящик. Таким чином ти сформуєш собі корисну звичку працювати в конкретний час, і з часом сам не помітиш, який кайф вивчати щось нове. Just do it!

3. Придбай канцелярію, якою тобі комфортно користуватись. Нехай то буде блокнот, сторінки якого виконані в твоєму улюбленому відтінку, чи просто ручка, якою хочеться виводити кожну букву ідеально. Головне, щоб це був твій, свідомий вибір, адже це тобі там записувати свої ідеї, оформлювати тези та і взагалі працювати. Обирати тобі.

4. Знайди тих, хто тебе надихає. 

Можливо ти гарно малюєш, то чому б не почати оформлювати твої конспекти стильно і лаконічно, або ж додати барв і різних заголовків. Пошукай в youtube або instagram тих, чия робота тебе надихає. Все, що тобі залишається - це спробувати. Впевнена, тобі це сподобається!

5. Шукай однодумців. 

Можливо, в твоєму колі спілкування, або навіть і в класі, є ті, хто цікавиться подібним. Просто запитай, світ не рухне. Можливо при обговоренні в тебе з’являться не лише нові ідеї, а й нові друзі. 

6. Спробуй щось нове. 

Не варто зупинятись на паперових носіях, електронні аналоги ще ніхто не відміняв. Є багато сайтів, форумів, статей, курсів з подібними ідеями. Поцікався, можливо, знайдеш щось для себе.

7. Карти пам’яті (mind map). 

Якщо тобі тяжко запам’ятати інформацію, або систематизувати її, спробуй створити декілька. Якщо не хочеш писати все від руки, спробуй формат діджитал. Зараз є безліч варіантів, тому щось тобі точно приглянеться.

8. Спробуй працювати по 15 хвилин та з 5-хвилинною паузою. Так ти не стомишся, і будеш більш сфокусованим на роботі. Якщо погано орієнтуєшся в часі, просто постав таймер.

9. Влаштовуй brainstorm з однодумцями. 

Суть полягає в тому, що у вас буде 20 хвилин, щоб висунути якомога більше ідей відносно розв’язання конкретної проблеми. Виписувати має одна людина. І найважливіше - записувати потрібно абсолютно всі ідеї, навіть найабсурдніші. Обирайте цікаву тему, і кожного тижня/місяця і вперед. Результат не змусить себе чекати. Перевірено!

10. Відпочивай, якщо в цьому є необхідність. 

Не варто змушувати себе, якщо засмучений, немає настрою, або просто хочеш спати. Таким чином формуються негативні асоціації з процесом навчання. Тому будь уважним до себе та свого ментального здоров’я. Просто пам’ятай - все вийде, тобі знадобиться лише крихта терпіння та всі вищезазначені поради.

Я щиро сподіваюсь, що ти знайшов щось цікаве для себе. Пам’ятай, що прочитавши цю статтю твій успіх можливий на 30%, зробивши нотатки на 80%, а втіливши декілька порад в життя - на цілих 90%! І ще одне - не намагайся втілювати всі ці поради, роби це поступово, кожного тижня чи то місяця, додаючи по одній новій. Так ти не стомишся, і продуктивно проведеш час!

Good luck and keep doing!

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Вікторія С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Секретні методи вивчення іноземної мови

У цій статті ми розглянемо три секретних методи, які можуть допомогти вам засвоїти нову мову швидше та ефективніше. Стаття вміщує посилання на платформи та вебсайти, які вам допоможуть в цьому.

Автор: Христина Я.

Як досягти тонкої талії?

Тонка талія: міфи та реальність

Автор: Анастасія Ш.

Цукрозамінники

Переваги та недоліки

Автор: Анастасія Ш.

Відпочинок від тренувань

Правильно організований відпочинок допомагає зберегти і покращити результати тренувань

Автор: Анастасія Ш.

Verben mit Präpositionen у німецькій мові у німецькій мові. Дружній путівник для початківців

Сьогодні ми поговоримо про один із важливих аспектів німецької мови - Verben mit Präpositionen (дієслова з прийменниками).

Автор: Ярослав Т.

Зв'язок між гормонами та тренуваннями

Важливість фізичної активності для підтримки гормонального балансу та загального здоров'я.

Автор: Анастасія Ш.

Інші новини:

;