Як почати вчити своїх дітей англійській мові вдома?

Багато батьків хотіли б навчати своїх дітей вдома, але не знають, як почати. Нічого якщо ваша власна англійська мова не ідеальна. Не хвилюйтеся, якщо ваша дитина не відразу почне говорити англійською. Їй знадобиться певний час, щоб засвоїти мову. Наберіться терпіння, і і результат не заставить себе чекати.

Встановіть вдома режим вашого англійського часу. Краще проводити короткі, часті сеанси, ніж тривалі, нечасті. Для зовсім маленьких дітей достатньо п’ятнадцяти хвилин. Ви можете поступово робити сеанси довшими, коли ваша дитина дорослішає та збільшується її концентрація. Робіть заходи короткими та різноманітними, щоб привернути увагу вашої дитини.

Намагайтеся виконувати певні заходи в один і той же час щодня. Діти почуваються комфортніше і впевненіше, коли знають, чого чекати. Наприклад, ви можете грати в англійську гру щодня після уроків або читати англійську історію з дітьми перед сном. Якщо у вас є місце вдома, ви можете створити англійський куточок, де зберігатимете все, що пов’язане з англійською мовою, наприклад книги, ігри, DVD-диски чи речі, виготовлені вашими дітьми. Повторення є важливим - дітям часто доводиться багато разів чути слова та фрази, перш ніж вони будуть готовими їх самостійно використовувати.

Діти навчаються природно, коли їм весело. Картки - це чудовий спосіб навчити та переглянути словниковий запас, і є багато різних ігор, у які ви можете грати за допомогою карток.

Є багато інших видів ігор, у які ви можете грати зі своїми дітьми, щоб допомогти їм практикувати англійську мову.

Перевага викладання англійської мови вдома полягає в тому, що ви можете використовувати повсякденні ситуації та реальні предмети з дому, щоб практикувати мову природно та в контексті. Наприклад:

Поговоріть про одяг, коли ваша дитина одягається, або коли ви сортуєте білизну («Давайте одягнемо ваші сині шкарпетки», «Це футболка тата» тощо).

Практикуйте словниковий запас для іграшок та меблів, коли допомагаєте дитині навести порядок у своїй спальні („Давайте покладемо вашого плюшевого ведмедика на ліжко!“, „Де синій автомобіль?“).

Викладайте лексику з теми їжі, коли готуєте чи ходите по магазинах. Коли ви йдете в супермаркет, дайте дитині список речей, які потрібно знайти (використовуйте картинки або слова залежно від їх віку). Перегляньте словниковий запас, коли відкладаєте покупки вдома.

Діти молодшого віку люблять книги з яскравими кольорами та привабливими ілюстраціями. Подивіться на малюнки разом і вимовляйте слова, вказуючи на них. Пізніше ви можете попросити дитину вказати на різні речі, наприклад «Де кішка?» Через деякий час заохочуйте їх вимовляти слова, запитуючи: «Що це?» Прослуховуючи історії, ваша дитина звикне до звуків та ритмів англійської мови.

Пісні - це дійсно ефективний спосіб вивчити нові слова та покращити вимову. Пісні з діями особливо корисні для зовсім маленьких дітей, оскільки вони можуть приєднатися, навіть якщо вони ще не здатні співати пісню. Дії часто демонструють значення слів у пісні.

У дітей молодшого віку немає необхідності чітко викладати граматичні правила, а навчити їх слухати та використовувати різні граматичні структури в контексті, наприклад, "має", коли ви говорите про зовнішність когось, або "повинен / не повинен" 'коли говорять про свої шкільні правила. Слухання граматики, яка використовується в контексті з раннього віку, допоможе вашій дитині використовувати її природно і правильно, коли вона буде старшою.

Старшим дітям може бути дуже корисно навчати своїх братів і сестер чи інших членів сім'ї. Пояснення комусь іншому граматики допомагає засвоїти її самостійно.

Також важливо, щоб ваша дитина звикла до мови «англійського часу», тому щоразу використовуйте одні і ті ж фрази з дитиною, наприклад ‘Настав англійський час! Давайте сідаємо. З якої пісні ми почнемо сьогодні? ’Діти незабаром підберуть такі фрази, як будь ласка; спасибі; Можна мені …?; Де …?; Вкажіть на…; Який це колір?; Його …; Мені подобається …; Мені не подобається ...

Незалежно від вашого підходу, найголовніше - розслабитися, розважитися та зробити вивчення англійської приємним досвідом як для вас, так і для вашої дитини.

Рейтинг:5 з 5

На основі відгуків 1 користувачів

Автор: Іванна С.

Редакція не несе відповідальності за наповнення блогів, вони є персональною думкою автора

Потрібен репетитор?

Обирай кращих викладачів на сервісі Букі!

Інші статті викладача

Реєструйся репетитором на BUKI!

Безкоштовна реєстрація за 10 хвилин

Заняття персонально чи по Skype

Оплата напряму від учня

Також читайте розділ «Блоги репетиторів»:

Лексичні помилки на ЗНО: Підготовка та запам'ятовування

З цими практичними порадами та стратегіями ви зможете ефективно вивчити лексику та підготуватися до успішного складання ЗНО з української мови.

Автор: Ірина З.

Різниця між синтезатором, акустичним піаніно та MIDI- клавіатурою

Перед тим, як почати займатися фортепіано, дуже багато учнів хочуть придбати інструмент, але не знають різницю між ними і просять допомоги при виборі. Тому хочу трохи обговорити цю тему.

Автор: Юлія А.

Як відрізнити Present Simple від Present Continuous, якщо Ви початківець?

Допомога в розумінв англійської граматики для початківців.

Автор: Юліанна С.

Логопедичні кейси

У даній статті представлено два логопедичні кейси, в яких описано роботу з клієнтами з мовленнєвими порушеннями.

Автор: Марина К.

Чи після 1 заняття з логопедом мовлення буде чітким?

Стаття про прогнозування результату 1 заняття та про те чи потрібно дотримуватися послідовності постановки звуків.

Автор: Марина К.

Інші новини:

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

Творення і відмінювання прізвищ, імен по батькові в українській мові

01.03.2024

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

Вчимося рахувати швидко: що таке ментальна арифметика

28.02.2024

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

Вивчаємо речення, які ускладнені вставними словами: правопис вставних конструкцій

27.02.2024

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

Відмінювання слів в українській мові: важливі відомості про кличний відмінок

20.02.2024

;